Treść opublikowana przez Newman
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
imho Grzechu nic nie wskurasz... ja rozwalilem raz felge ale od razu policje wolalem i robili zdjecia itd i caly protokół do zdmikp trzeba zaniesc i jeszcze latanie po ubezpieczalniach.. ogledziny ja bylem pewny ze sie uda bo wina ewidentna ale przy Twojej szkodzie to nie jestem na 100% pewny czy sie uda
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
zgadzam sie z Reniem... to juz nei jest to co kiedys... ten wichajster ktory ma wlaczac alarm przy otwarciu maski zamontowali kumplowi na przednim pasie... wystarczy wziasc jakas listewke i to nacisnac od spodu i alarm nie wyje... amatorszczyzna..
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
porażka.. przód jeszcze oki ale tył kojarzy mi sie ze skoda 120 rapid
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
fotki super nawet pantalony Kierasa sie zalapaly na pierwszy plan...
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
i ja dziekuje... pogoda dopisala...
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
dropsone przy vagowaniu kaszla kompa nie wlaczyl )) moze dla tego nie bylo bledów :>
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
NIEDZIELA godz. 16:00 pod Łuczniczka: 1. ArturB6 2. MichalG23 2. Wera 3. Grzechu (70%) 4. jedrekx 5. Newman (50%) - tak asekuracyjnie 6. ....- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
przecież nie musiałeś.....nikt pod pistoletem nie zmuszał- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ja bardzo lubie takie klimaty ale jeśli mam potem czekać w korku pare godzin to chyba odpuszcze...- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
no i git... ide spac... pozdro dla nocnych marków- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
na pewno temat kalendarza bedzie rozwijany w miare możliwości... przy obecnej sytuacji i spotów "spontanów" nie jestesmy w stanie tego wpisać... a odnosząc sie do tego co napisał Artur to można spróbować... u innych to działa.. ale tu już Renia sie trzeba zapytac- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
oczywiscie możesz mieć swoje zdanie ale to marudzenie na ten temat zaczyna mnie irytowac Grzechu.. zrob sobie dobrze i nie wchodz po prostu na kalendarz...- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
widze grzechu ze masz jakis problem z tym kalendarzem, ciagle sie tego czepiasz... nie kumam jak mozna cos tam wpisac jak plany zmieniaja sie prawie codziennie... jak beda spoty regularne to i kalendarz bedzie uzupełniany a nie.. spot w niedziele, pozniej w piatek... a moze w sobote zreszta Reniu ustawił spota w kalendarzu na piatek wiec nie wiem OCB- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ja niestety w piatki i soboty odpadam bo z reguły mam jakies promile ;(- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Kieras.. ale zaspałeś..- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ja tez mam jakby co ...- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
dzisiaj z rańca w drodze do pracy towarzyszył mi MRT.... ładne to jego B7 obaj mielismy nieoczekiwane hamowanie na pasach bo jakąś babcie koles obok przepuszczał.. dużo nie brakowało i by było "kuku"- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
no dopiero teraz śmiga ok- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
a ile nowe to to?- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ja jeszcze nie wiem czy sie pojawie..- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
wlasnie Rafi do mnie dzwonil ze w chmielnikach jakas tragedia sie wydarzyła i spłoneło iles tam autek ..- Zniżki dla klubu A4 kuj-pom
zeby tylko 20...- [B5 AHU] żabka
- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
studia były gittttttt a jak nam facetka w szkole sredniej mowiła ze to bedzie najlepszy okres w naszym zyciu to nie wierzylismy tylko te sesje...... - Meetingi Kujawsko-Pomorskie