Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Newman

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Newman

  1. imho Grzechu nic nie wskurasz... ja rozwalilem raz felge ale od razu policje wolalem i robili zdjecia itd i caly protokół do zdmikp trzeba zaniesc i jeszcze latanie po ubezpieczalniach.. ogledziny ja bylem pewny ze sie uda bo wina ewidentna ale przy Twojej szkodzie to nie jestem na 100% pewny czy sie uda
  2. zgadzam sie z Reniem... to juz nei jest to co kiedys... ten wichajster ktory ma wlaczac alarm przy otwarciu maski zamontowali kumplowi na przednim pasie... wystarczy wziasc jakas listewke i to nacisnac od spodu i alarm nie wyje... amatorszczyzna..
  3. porażka.. przód jeszcze oki ale tył kojarzy mi sie ze skoda 120 rapid
  4. fotki super nawet pantalony Kierasa sie zalapaly na pierwszy plan...
  5. i ja dziekuje... pogoda dopisala...
  6. dropsone przy vagowaniu kaszla kompa nie wlaczyl )) moze dla tego nie bylo bledów :>
  7. NIEDZIELA godz. 16:00 pod Łuczniczka: 1. ArturB6 2. MichalG23 2. Wera 3. Grzechu (70%) 4. jedrekx 5. Newman (50%) - tak asekuracyjnie 6. ....
  8. przecież nie musiałeś.....nikt pod pistoletem nie zmuszał
  9. ja bardzo lubie takie klimaty ale jeśli mam potem czekać w korku pare godzin to chyba odpuszcze...
  10. no i git... ide spac... pozdro dla nocnych marków
  11. na pewno temat kalendarza bedzie rozwijany w miare możliwości... przy obecnej sytuacji i spotów "spontanów" nie jestesmy w stanie tego wpisać... a odnosząc sie do tego co napisał Artur to można spróbować... u innych to działa.. ale tu już Renia sie trzeba zapytac
  12. oczywiscie możesz mieć swoje zdanie ale to marudzenie na ten temat zaczyna mnie irytowac Grzechu.. zrob sobie dobrze i nie wchodz po prostu na kalendarz...
  13. widze grzechu ze masz jakis problem z tym kalendarzem, ciagle sie tego czepiasz... nie kumam jak mozna cos tam wpisac jak plany zmieniaja sie prawie codziennie... jak beda spoty regularne to i kalendarz bedzie uzupełniany a nie.. spot w niedziele, pozniej w piatek... a moze w sobote zreszta Reniu ustawił spota w kalendarzu na piatek wiec nie wiem OCB
  14. ja niestety w piatki i soboty odpadam bo z reguły mam jakies promile ;(
  15. Kieras.. ale zaspałeś..
  16. ja tez mam jakby co ...
  17. dzisiaj z rańca w drodze do pracy towarzyszył mi MRT.... ładne to jego B7 obaj mielismy nieoczekiwane hamowanie na pasach bo jakąś babcie koles obok przepuszczał.. dużo nie brakowało i by było "kuku"
  18. no dopiero teraz śmiga ok
  19. a ile nowe to to?
  20. ja jeszcze nie wiem czy sie pojawie..
  21. wlasnie Rafi do mnie dzwonil ze w chmielnikach jakas tragedia sie wydarzyła i spłoneło iles tam autek ..
  22. zeby tylko 20...
  23. Newman odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B5
  24. studia były gittttttt a jak nam facetka w szkole sredniej mowiła ze to bedzie najlepszy okres w naszym zyciu to nie wierzylismy tylko te sesje......

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.