-
potrzebna pomoc informatyka ( osoby znającej się!!!)
zasadniczo wystarczy mi zrzut ekranu co kilka sekund. Tak jak pisałem powyżej - chcę wiedzieć jakie strony odwiedza, co i gdzie zamawia, z kim koresponduje. Mając zrzuty z ekranu będę to wszystko wiedział..... Zobaczę co napisał i do kogo, co przegląda itd. Co do możliwości dostępu to komputer jest mój i zasadniczo braciak siedzi na nim kilka godzin (max) dziennie kiedy mnie nie ma. No jak nie pójdzie do szkoły to więcej ale normalnie myślę że dwie godziny dziennie to wszystko
-
potrzebna pomoc informatyka ( osoby znającej się!!!)
co dalej? czego tam szukać
-
potrzebna pomoc informatyka ( osoby znającej się!!!)
ten program jest OK ale mały szkopuł w tym że płatny, do momentu rejestracji i opłaty jest okienko na ekranie. Myślałem nad czymś freeware....
-
[ALL] [ALL] Opinie użytkowników telefonów?
dotykowy to lipa - mam nokie 5230 i żałuję że nie mogę zmienić ( firmowy) co do innych to nokia 6303 sprawuje się dobrze, ma wszystkie potrzebne funkcje no ale pancerna nie jest. W dotyku solidna i dobrze złożona, wykonana. Jeśli kupisz dotykowy to licz się z trudnym wybieraniem w aucie - bez zestawu nie pogadasz. W klasycznym telefonie plusem jest to że pod palcem wyczujesz klawisz i nie musisz patrzeć na aparat
-
potrzebna pomoc informatyka ( osoby znającej się!!!)
nie wypada nie pożyczyć ale powiem wprost potrzebuję wiedzieć co się dzieje z kompem kiedy mnie nie ma. Wiem że są różne programy stosowane do tego celu (np. oko szefa) ale jako laik potrzebuję wsparcia technicznego. Braciak jest szczyl głupi ale pomaga mi w wielu kwestiach więc go nie odetnę od internetu ( byłoby to podejrzane). Ostatnio mocno się zmienia jego zachowanie i podejrzewam różne rzeczy. Potrzebuję takie coś żebym mógł gdzieś w pliku wieczorkiem sprawdzić gdzie się loguje ( hasła mi niepotrzebne), co zamawia, co pisze na komunikatorze GG, co przychodzi na jego pocztę, co wychodzi (poczta onet). Jakieś zrzuty z ekranu no nie znam się więc nie umiem określić tego lepiej. Wiem że to nieetyczne i po prostu kur..two ale rozmowa nic nie daje i nie bardzo wiem co robić. Boje się żeby się gdzieś nie umoczył bo 16 lat to głupi wiek ( wiem bo miałem) . Komputer jest mój i podkreślam że wiem że źle robie ale zaryzykuje....
-
potrzebna pomoc informatyka ( osoby znającej się!!!)
mam problem z drugim użytkownikiem mojego komputera potrzebuję fachowej porady. Po udostępnieniu komputera znajduję na komputerze różne dziwne :gwizdanie: po drugim użytkowniku. Podejrzewam..... więcej na PW
-
Zakup psa-opinie posiadaczy różnych ras
mam Berneńczyka 8 miesięcy psa, typowy pies pasterski, opiekun stada, inteligentny zrównoważony i co ważne wymaga wyłącznie miłości!!!!. mieszka w dużym ogrodzie śpi w budzie. Wzorowa opieka nad 5 letnim dzieciakiem, idealny do zimowych zabaw na śniegu oraz długich spacerów. Nie trzeba go karcić aportowanie i podstawowe komendy wykonuje chętnie i szybko przyswaja nowe zadania.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Serdecznie witam bywalców tego forum, trafiłem tu w poszukiwaniu informacji o A4 , gdyż straciłem moje poprzednie OOOO 80 B3 i rozpocząłem casting na godnego następcę na etacie -rodzinna limuzyna (a konkretnie avant). Mieszkam w północnej części powiatu krakowskiego, mam swoje lata i nieustanny sentyment do aut marki Audi.
AAWOL
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta