Treść opublikowana przez benne
-
Moja Świeżynka
To ciesze się bo jest naprawdę ładny ale tak jak mówiłem wkrótce cdn...
-
Moja Świeżynka
Zdaje ci się bo rośniesz funkiel nówka nie śmigany
-
Moja Świeżynka
Ok będzie opis i więcej fotek jak się trochę z tym wszystkim ogarnę :> i zrobię lepsze fotki bo na razie nie mam ciekawych pozdro .
-
Moja Świeżynka
Więcej foto w przyszłości :>
-
[ALL B7] Przestały działać szyby z kluczyka, kodowanie ok co sie mogło stać?
- [ALL B7] Przestały działać szyby z kluczyka, kodowanie ok co sie mogło stać?
spróbuj ręcznie opuścić wszystkie maksymalnie do dołu i przytrzymaj 3sekundy powtórz to 2 razy powinno pomóc.- [B6 ASN] Pomoc w doborze rozrzadu
OK dzięki za cenne wskazówki, może ma ktoś jeszcze jakieś rady :gwizdanie:- [B6 ASN] Pomoc w doborze rozrzadu
A to dlaczego odradzasz Allegro ? przecież to normalna firma sprzedająca przez serwis. Pytanie tylko czy to dobry komplet rozrządu?- [B6 ASN] Pomoc w doborze rozrzadu
Witam koledzy pomóżcie niedawno nabyłem A4 B6 2001r 3.0 V6 Quattro według książki serwisowej rozrząd był wymieniany przy 131 000km teraz ma 207 000km czy muszę już wymienić rozrząd ? znalazłem coś takiego http://allegro.pl/rozrzad-pompa-audi-a4-3-0-quattro-asn-i1434025171.html czy to będzie dobry wybór bo jakoś cena mi się wydaje bardzo atrakcyjna pomocy !!!!- Nowicjusz - wątek powitalny
Ponieważ jestem nowym uzytkownikiem chciałem sie przywitać z wszyskimi klubowiczami a zatem WITAJCIE !!!! - [ALL B7] Przestały działać szyby z kluczyka, kodowanie ok co sie mogło stać?