-
[ALL B5] Co oznacza odwrócona cyfra 4 w emblemacia A4
Witam, kilka razy widziałem A4 z odwróconą czwórką, i tak się zastanawiam czy to coś oznacza?
-
[B5 ADR] Opornik pod fotelem - blad 01217
Dzięki za odpowiedz, ale dalej zastanawia mnie ta druga kostka, ponieważ fotele mam ustawiane "manualnie" i nie mam też włączników od grzania foteli...
-
[B5 ADR] Opornik pod fotelem - blad 01217
Kolejne pytania: 1. Czy jak podłącze bez opornika czy mi nic nie wypali (airbag) ? 2. Do czego służy żółta kostka pod fotelem (w tym wypadku z opornikiem) a do czego czerwona (ta która jest ok) ? 3. Czy sam opornik mógł się zepsuć (i dlatego zapaliła się kontrolka) ? Pod fotelem pasażera wygląda na ok. nie ma tam przeróbek, a kable wyglądają na oryginalne.[br]Dopisany: 21 Wrzesień 2008, 21:23_________________________________________________Bardzo proszę o pomoc i odpowiedź choć na to pytanie: 2. Do czego służy żółta kostka pod fotelem (w tym wypadku z opornikiem) a do czego czerwona (ta która jest ok) ? z góry dziękuje i pozdrawiam.
-
[B5 ADR] Opornik pod fotelem - blad 01217
Witam, no i stało się zapaliła się kontrolka AirBag, podpięty Vag wykrył błąd 01217 (poduszka boczna kierowcy zbyt duża oporność), więc zaglądam pod fotel aby poprawić wtyczki, a tam (ku mojemu zdziwieniu) wlutowany opornik. W związku z tym mam kilka pytań: 1. Dlaczego do tej pory kontrolka gasła po odpaleniu. 2. Co się stanie kiedy przewody zostaną podpięte z pominięciem opornika (tak jak powinno być) Dodam tylko że opornik jest wlutowany na mniejszej kostce, czerwona (większa) jest ok. Proszę o porady gdyż jestem zaskoczony i jednocześnie załamany "odkryciem" Pozdrawiam i z góry dziękuję.
-
[B5 ADR] Co oznacza błąd 17916 ?
Dzięki
-
[B5 ADR] Co oznacza błąd 17916 ?
Witam, jak w temacie, proszę o pomoc w "rozszyfrowaniu" błedu 17916 P1508 - Idle Sys.Learned Value Upper Limit Attained , dziękuje za pomoc i pozdrawiam.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Jestem miłośnikiem aut Audi, ostatnio bardzo interesuje mnie model A4 Avant który chciałbym nabyć, a tutaj zgłębiam swoją wiedzę o tym modelu, mam nadzieje że niebawem będzie moja 1.8 benz srebrna, pozdrawiam wszystkich, Jarek
yarokub
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta