Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Co oznacza odwrócona cyfra 4 w emblemacia A4


yarokub

Rekomendowane odpowiedzi

bo ta czwórka była tak specjalnie montowana żeby niezależnie od położenia samochodu zawsze cyferka była ustawiona prawidłowo.Niestety po dachowaniu cyferka już nie wraca do pierwotnego położenia :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, kilka razy widziałem A4 z odwróconą czwórką, i tak się zastanawiam czy to coś oznacza?

Oznacza to zazwyczaj , że auto było malowane i lakiernik miał na tyle małą wyobraźnie i odwrotnie przykleił "4"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, kilka razy widziałem A4 z odwróconą czwórką, i tak się zastanawiam czy to coś oznacza?

Oznacza to zazwyczaj , że auto było malowane i lakiernik miał na tyle małą wyobraźnie i odwrotnie przykleił "4"

:nabijasie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzw. Tuning tylnej klapy przez lakiernika-blacharza o ilorazie inteligencji zbliżonej do rocznego dziecka, które dopiero wchodzi w okres dopasowywania kształtów w swoich zabawkach.. Tylko, że lakiernikowi nie wychodzi.. :decayed:

sm212218

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielu takich fachowców u nas jest bo ja też już kilka takich widziałem :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na poważnie to nie wydaje mi się, żeby fachury były ślepe i nie wiedziały jak 4 przykleić. Przypuszczam, że bierze się to z chęci bycia na siłę "innym" niż wszyscy. Ot niektórzy tak mają :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak..to była wersja z podwójnym quattro .. :decayed:

marekg

:D

bo ta czwórka była tak specjalnie montowana żeby niezależnie od położenia samochodu zawsze cyferka była ustawiona prawidłowo.Niestety po dachowaniu cyferka już nie wraca do pierwotnego położenia :polew:

Witam, kilka razy widziałem A4 z odwróconą czwórką, i tak się zastanawiam czy to coś oznacza?

Oznacza to zazwyczaj , że auto było malowane i lakiernik miał na tyle małą wyobraźnie i odwrotnie przykleił "4"

Witam, kilka razy widziałem A4 z odwróconą czwórką, i tak się zastanawiam czy to coś oznacza?

Oznacza to zazwyczaj , że auto było malowane i lakiernik miał na tyle małą wyobraźnie i odwrotnie przykleił "4"

:nabijasie:

Tzw. Tuning tylnej klapy przez lakiernika-blacharza o ilorazie inteligencji zbliżonej do rocznego dziecka, które dopiero wchodzi w okres dopasowywania kształtów w swoich zabawkach.. Tylko, że lakiernikowi nie wychodzi.. :decayed:

sm212218

Wielu takich fachowców u nas jest bo ja też już kilka takich widziałem :>

Tak na poważnie to nie wydaje mi się, żeby fachury były ślepe i nie wiedziały jak 4 przykleić. Przypuszczam, że bierze się to z chęci bycia na siłę "innym" niż wszyscy. Ot niektórzy tak mają :kox:

Glupoty opowiadacie.. :polew:

To oznacza angielska wersje.. :polew: (bo oni wszystko musza miec odwrotnie) :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten temat był już milion razy. :) Ktoś po prostu przekręcił znaczek nie tak jak powinien, najczęściej przy malowaniu tylnej klapy sie tak zdarza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten temat był już milion razy. :) Ktoś po prostu przekręcił znaczek nie tak jak powinien, najczęściej przy malowaniu tylnej klapy sie tak zdarza.

Był nawet 10.000.000 razy... I tym razem też doszliśmy to tego samego wniosku :D

"..jak już zdejmujesz emblematy z klapy to dwa razy się upewnij czy przypadkiem przy przyklejaniu nie zrobiłeś z auta Angola, podwójnego quattro itp... " :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na poważnie to nie wydaje mi się, żeby fachury były ślepe i nie wiedziały jak 4 przykleić.

A jednak.Wszystko przez to , że "4" jest niższa od "A" i ludzie myślą , że trzeba przykleić tak aby było to jednakowej wielkości.I wtedy wychodzi qpa.Wszystko już wytłumczone zostało , więc ciach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...