-
[B7]Avant 2.0 TDI Quattro BPW GTB2060VKLR_CNC/DP3/2??KM/??0NM/AluDTM+A5/-40/BilsteinB8/345m-330mm/vFiz ( ͡º ͜ʖ͡º)
Jestem na tropie i w trakcje licytacji s4b8 na aukcjach w DE wiec jak sie uda to bedę często odwiedzał to forum a szczególnie kibicował w ulepszaniu już Twojej A4 pozdro
-
[B7]Avant 2.0 TDI Quattro BPW GTB2060VKLR_CNC/DP3/2??KM/??0NM/AluDTM+A5/-40/BilsteinB8/345m-330mm/vFiz ( ͡º ͜ʖ͡º)
Super Auto Świetny wygląd przyciąga wzrok powiem szczerze miło widzieć ze ktoś będzie miał czas prowadzić historię auta na forum szkoda ze nie znalazłem jeszcze godnego następcy ;/
-
A4 b7 2.0 tdi quattro BPW 248 KM 467NM by Mirass VAGTUNE
Tak dokładnie GTB 1756VK
-
Audi A4 B6 1.9TDi AVF 253Ps 506Nm
Witam. Uwazam ze auto jedzie bardzo dobrze jak na swoja mase i koła i heble, mam podobnie wystrojone b7 tylko ze w Q i sadzac po filmiku jest bardzo zblizone wszystko. Niestety masa i inne gadżety robią swoja. Pewnie jak by chciał sobie zrobić wyścigówkę to by kupił ibize albo jakies inne takie pudełko.
-
A4 b7 2.0 tdi quattro BPW 248 KM 467NM by Mirass VAGTUNE
Sprzęgło jest ORI z BRD - nowe razem z kołem dwumasowym Lukas. Jak narazie auto jezdzi na 18 felach z oponami 235/45 i zadnego problemu ze sprzegłem nie mam. ale jak by co to kevlar i wzmocnienie zrobie. A filmik na dniach wrzuce. szkoda tylko ze auto ciezkie bo w duzo mniejszej budzie by straszny pogrom robiło
-
A4 b7 2.0 tdi quattro BPW 248 KM 467NM by Mirass VAGTUNE
Modyfikacje : - GTB 1756vk - pompki oryginał BJ - duzy FMIC - wydech 2,5 cala do połowy -out EGR -out DPF -out klapa gaszaca - map sensor 4 barowy Auto praktycznie nie kopci a jego doładowanie to 2.1 bara
-
BPW quattro po lekkich modach :D 211KM i 448 Nm
Modyfikacje : - GTB 1756vk - pompki oryginał BJ - duzy FMIC - wydech 2,5 cala do połowy -out EGR -out DPF -out klapa gaszaca Doładowanie 1.9 bara, jeszcze przeprowadzimy lekka modyfikacje i założymy map sensor 4 barowy i powinno jeszcze trochę wyskoczyć więcej . Strojenie by MIrass z VagTune Co myślicie o wykresie?? http://www.directupload.net/file/d/4286/crvyfu5y_jpg.htm
-
mocniejsze sprzegło do BPW
Witam. Posiadam BPW quattro, auto przeszło kilka większych modyfikacji i teraz będzie strojone przybliżony moment jaki wyjdzie to około 500nm, domyślam się ze oryginalne sprzęgło nie wytrzyma tego. Teraz mam pytanie i proszę o rade jakie sprzęgło załozyć ??? Czy koło dwumasowe i docisk będzie pasował z silnika BRD do tego tarcza obita kewlarem??? chyba ze ma ktos jakaś inna propozycje i testował u siebie. Z góry dzieki za wszelkie info.
-
hamulce z a6 c6 3.0tdi do b7, prosze o radę
Witam. Posiadam zestaw hamulców przód z a6 c6 3.0 tdi (tarcze, jarzma, zaciski) i tu moje pytanie. Czy podejdzie mi taki zestaw do b7 2.0 tdi w miejsce standardowych hamulców 288mm.???? Proszę o poradę, z góry dziekuje .
-
a4b7 2.0 BPW quattro sprzęgło. Proszę o radę
Witam. Posiadam a4b7 avant 2.0 TDI BPW quattro. Audik będzie miał zmieniane turbo i robiony program. Sprzęgło juz mam na wykończeniu i przed zrobieniem programu muszę je zmienić. I tu moje pytanie, co założyć żeby w tym napędzie i przy mocy około 200KM sprzęgło wytrzymało??? Proszę o porady, może jakiś jednomas? Przerabiał ktoś z was temat sprzęgła i większej mocy, jak to w ogóle sie zachowuje?? Pozdrawiam i proszę o szybką odpowiedz.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich miłosników audi. Przesiadłem się z a6c5 na a4b7 wiec trafiłem do was. Pozdrawiam serdecznie.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam jestem nowy mam nadzieje ze bedzie nam sie dobrze układala wspópraca:)
krzysieksc
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta