Treść opublikowana przez marcintuchola
-
AUDI A6 C7 3.0 TDI QUATTRO :) FAKE S6
2,5 bara było, przy quattro myślałem ze będą w miarę równo się zdzierać ale nic kupię na tył to sezon wystarczy a za rok się zobaczy z inna marka
-
AUDI A6 C7 3.0 TDI QUATTRO :) FAKE S6
Koledzy pytanie do Was czy to normalne ze po jedynym sezonie opony tylne letnie śmietnik? A przednie jeszcze całkiem całkiem. Dodam ze chodzi o Continentale 20”
-
R8 V8 RED
R8 to R8! co tu dużo pisać... jest MEGA
-
iOS - wszystko na temat Jabłka
ja już też dostałem X, ale bede testował w grudniu dopiero... fakt na moim 6s bateria szybciej znika w iOS 11:/
-
Nowy KERCZIwóz
Piękne audi, czarny to jednak czarny jak czysty PS> nie znasz może nazwy projektu domków w tle?
-
C7 Resident
Trzeba zgłosić akcje naprawcza do audi ?
-
C7 Resident
U mnie jedno wolniej się otwiera a czasami tylko do połowy :/ ale nie mam pojęcie pewnie się kończy
-
iOS - wszystko na temat Jabłka
no ja zamówiłem na apple i mialem czas 1-2tygodnie i net mi siadł przy zamówieniu bo gdzie obecnie jestem zasięg 3G to luksus.. i za drugim podejściem pokazało 3-4 tygodnie a w zamowieniu 4 - 8 grudzien...
-
iOS - wszystko na temat Jabłka
Witam zamawiał ktoś X-a? jestem ciekaw terminu
-
C7 Resident
U siebie mam z s7 et37 i jeszcze jest delikatnie schowana przy oponie 255
-
C7 Resident
A7 nowe naprawdę petarda? tak jak a8 i a4 nowe nie powalają tak a7 mega
-
C7 Resident
Ja u siebie zamówiłem średnice 59mm i dość spory luz był
-
C7 Resident
Panowie jakie zaciski hamulcowe pasują do naszych aut? Bo zastanawiam się czy wymieniać na większe?
-
iOS - wszystko na temat Jabłka
Zobacz Spotify jest płatne, ale warto.
-
AUDI A6 C7 3.0 TDI QUATTRO :) FAKE S6
611Nm
-
AUDI A6 C7 3.0 TDI QUATTRO :) FAKE S6
Ja robiłem w brk-tuning, gość mówił że wszystko z autem w porządku jak bym chciał to mógł zrobić do 300 i potem wywalić dpf-a no ale po co? Ważne ze czuć różnice?
-
AUDI A6 C7 3.0 TDI QUATTRO :) FAKE S6
A6 odżyło dostało program na 292KM i 662Nm ? seria 251KM
-
AUDI A6 C7 3.0 TDI QUATTRO :) FAKE S6
Felgi zostają na zimę
- C7 Resident
-
C7 Resident
-
AUDI A6 C7 3.0 TDI QUATTRO :) FAKE S6
Dokładnie emblematy maja bardzo mocną taśmę...
-
AUDI A6 C7 3.0 TDI QUATTRO :) FAKE S6
Dostałem takie wymiary od kolegi z a6klub: "No więc tak: Od góry napisu do dolnej krawędzi przetłoczenia na błotniku jest 55 mm Natomiast od brzegu błotnika do początku (lub końca z drugiej strony) napisu jest 36 mm."
-
AUDI A6 C7 3.0 TDI QUATTRO :) FAKE S6
Na prośbę wklejam więcej fot tyłu i między czasie wpadły oznaczenia V6T tylko o 1cm za wysoko od ori wymiaru naklełem
-
AUDI A6 C7 3.0 TDI QUATTRO :) FAKE S6
No to wiem gdzie może kiedyś uda mi się dotrzeć do Bydgoszczy na spota..
-
AUDI A6 C7 3.0 TDI QUATTRO :) FAKE S6
Dzięki, narazie jeszcze brudna z urlopu bo dziś dopiero nam prąd włączyli... byłeś a6? Bo jedna widziałem naprzeciwko automatu do biletów?