Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nowy KERCZIwóz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Po poczciwym CC przyszedł czas na powrót do Audi

 

Tym razem padło na A8

 

4.2 TDI V8T od ABT

 

Niecałe 420KM 950 Nm

 

Audiola ma praktycznie wszystko łącznie z masażami, aktywnym tempomatem który sam jeździ w korku, ledy, night vision, telewizja, brakeing guard, pneumatyczne zawieszenie, wszystkie pakiety skórzane,sufit alcantara, asystenci, elektrycznie regulowana kierownica, podgrzewana, pakiet elektryczny wspomagający wsiadanie, pamięci, trzy elektryczne rolety, sportowy mechanizm różnicowy, czytanie znaków, otwieranie klapy gestami, wentylowane fotele, Google maps, Bang and olufsen, webasto, kamery,wifi w samochodzie, ambiente środek plus zewnatrz, Rotor 21" i pełno innych których nie sposób wymienić.

 

 

IMG_2320.JPG.f31683463e9eb6f1c876f0bb2dadeadf.JPG

IMG_2321.JPG.714e0423294b55920d8419e6e56a65b6.JPG

IMG_2322.JPG.127fdb267610ee3a54b4e6f4bea750a8.JPG

IMG_2323.JPG.e9b96ecef8c963f4f1ebaf53e2c3825a.JPG

IMG_2325.JPG.f18e9a36c8bb6473878be9d598b58094.JPG

IMG_2328.JPG.e4554300bf7e576fa9f53438de741160.JPG

IMG_2329.JPG.4f855deb63c40e08a2c00804cf0157d1.JPG

IMG_2334.JPG.f52b75d5ff2bc9037d53d8dd4e5ae9b8.JPG

IMG_2335.JPG.d2a529b544a069860f8ae1472fd994bd.JPG

 

 

Edytowane przez KERCZI

Opublikowano

Ajjj niezły dupowóz :) Ciekawe jak to się zbiera. Przeskok z CC do A8 musi być niezły ;)

Opublikowano

Piękna sztuka, gdzie przyjemniej - za kierownicą czy na tylnej kanapie? :kox:

Opublikowano

piękna, zrobić na lifta i będzie mega :D

Opublikowano

Ładna sztuka . Polift jest piękny 

Opublikowano
  • Autor

To jest wersja krótka i skonfigurowana pod kierowcę Wiec z tylu jest bieda. Zdecydowanie wole jeździć za kierownica :-)

Nie rezam nic...polift podoba mi się z tylu, natomiast z przodu bardziej przedlift...

Opublikowano

śliczna sztuka, gratuluję :) fajnie się jeździ A8, właściwie to płynie się po drodze ;) a mówiłeś mi w zeszłym roku w BT, że już nigdy więcej diesla nie weźmiesz :decayed:

Opublikowano
  • Autor

No mocno się tego trzymałem...ale rynek mnie złamał...kilkadziesiąt sztuk benzyn na rynku z czego 3/4 to USA z dziwna przeszłością...:-(

Opublikowano

Całkiem to się zbiera.

Ładne i wygodne :)

Opublikowano
  • Autor
Całkiem to się zbiera.
Ładne i wygodne [emoji4]



Co Ty możesz wiedzieć...pijany byłeś ;-)
Opublikowano
5 minut temu, KERCZI napisał:

No mocno się tego trzymałem...ale rynek mnie złamał...kilkadziesiąt sztuk benzyn na rynku z czego 3/4 to USA z dziwna przeszłością...:-(

w ogóle znaleźć dobre A8 to problem... a niektóre konfiguracje są wręcz śmieszne.

Opublikowano
  • Autor
w ogóle znaleźć dobre A8 to problem... a niektóre konfiguracje są wręcz śmieszne.

No i przebieg...to ma stówkę... stad padła decyzja jednak na diesla skoro się taki trafił...
Opublikowano

to Ci się wcale nie dziwię, że wziąłeś..

Opublikowano

Ładne wyposażenie! Gratulacje! Fajnie srebrny rotor pasowałby tu :wink:

Opublikowano

Piękne auto!!! Gratuluję zakupu, oby służyło bezawaryjnie jak najdłużej

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Piękna sztuka i najlepszy silnik diesla ? Przeskok o ładnych kilka półek ? Na ta najwyższa ? Jak przód od polifta to tylko S8 Plus wtedy wyglada za***iście?

Opublikowano

No ładny bardzo. Robi wrażenie :) Graty fury. Oby służył jak najdłużej i bezawaryjnie.

PS. z polskiego salonu czy sprowadzany?

Edytowane przez Kosmita

Opublikowano
  • Autor

Dzięki bardzo.

Democar z Hannoveru

Opublikowano

Piękna sztuka :kox::slina: niech dzielnie służy :wink:

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Kercziak , furkę widziałem i nawet coś tam się przejechałem jest KOX

 

Moja szóstka jakaś taka uboga się wydaje.....ehhh :(

 

ps. A miało nie byc TDI i nie czarne ;)  wazne ze zmieniłes zdanie :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.