Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nowy KERCZIwóz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ten silnik wbrew pozorom jest podatny na mody :) gratki furki :) 

Opublikowano
  • Autor
Kercziak , furkę widziałem i nawet coś tam się przejechałem jest KOX
 
Moja szóstka jakaś taka uboga się wydaje.....ehhh [emoji20]
 
ps. A miało nie byc TDI i nie czarne [emoji6]  wazne ze zmieniłes zdanie [emoji4]



No miało miało...

Z silnikiem kiepsko było ustrzelić coś innego... w sensie benzyny...inna bajka ze w przeciwieństwie do 3.0tdi słyszałem dużo pozytywów o 4.2tdi choć zawsze myślałem ze to praktycznie to samo.


Co do koloru...No cóż dalej niesamowicie wpienia mnie czarny kolor bo jest przecudny....jak wyjedzie z myjni....tylko ze przez pierwsze 30 minut.... potem nadaje się do mycia znowu...

Inna bajka ze za bardzo tego konkretnie modelu nie wyobrażam sobie za bardzo w innym kolorze...
Opublikowano

Kosmos fura! :jerk: Jeszcze raz graty :hi:bezawaryjności ^_^

Opublikowano

A8 bardzo fajny klocuszek, w srodku ta konsola sterowania z touchpadem cudo.  4.2 TDI nawet sie nie zastanawiaj tylko rób program przeskok jest NIESAMOWITY. 

Opublikowano
  • Autor
A8 bardzo fajny klocuszek, w srodku ta konsola sterowania z touchpadem cudo.  4.2 TDI nawet sie nie zastanawiaj tylko rób program przeskok jest NIESAMOWITY. 



Jakbyś przeczytał to byś zobaczył ze auto jest już zmodzone ;-)
Opublikowano

Czytam, czytam ale po prostu nie wieże że ABT zrobiło to dobrze ?

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Przepiękne auto i konfiguracja :slina:

Opublikowano

Auto piękne :naughty: Gratulacje.

Bardziej niż ABT byłbym ciekaw wycieczki do np. Sportmile. Zmierzenie ile jest realnie i sprawdzenie ile Sportmile by z tego wyciągneli. Ale to tylko moje przemyślenia i czysta ciekawość.

Opublikowano
  • Autor

Dzięki bardzo. Autem nigdzie się nie wybieram, dostałem takiego "gratisa" który jest wystarczający. Nie jest to samochód do walki na ulicy, bo ani waga ani gabaryt nie ten :-)

 

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

kropelkowanie po aplikacji Zymol Glasur for Porsche

e4686f8a7fa6768296ecb6fbe95ae02b.jpg

2a9c82fc1c9094ce955307d3b5f85439.jpg

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

:0 Stary ale fura, pozazdroscic jedynie moge!! Przyjemnosci z uzytkowania auta [emoji76]

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

W dniu dzisiejszym wpadł pakiet zima, czyli wosk zimowy, koła zimowe i dywaniki gumowe.

 

Zimo napier***aj... [emoji23]

 

 

 

3f7ef7226136bf52a51e8519e758738c.jpg

Opublikowano

Ładny ten Twój zimowy pakiet :decayed: Jaki wosk położyłeś?

Opublikowano
W dniu dzisiejszym wpadł pakiet zima, czyli wosk zimowy, koła zimowe i dywaniki gumowe.
 
Zimo napier***aj... [emoji23]
 
 
 
3f7ef7226136bf52a51e8519e758738c.jpg
Lux :kox:
Oby tylko zimy nie było :wink:

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

Thx - zymol nur porsche

Opublikowano

Piękne audi, czarny to jednak czarny jak czysty :wink: PS> nie znasz może nazwy projektu domków w tle? :)

Opublikowano
  • Autor

Nie znam, ale sprawdzę zaraz w dokumentach ;-)

Opublikowano
  • Autor

Dzięki,

PW

Opublikowano

Kerczi, dobre koło zimowe, ale chyba ciężko czyści sie

Opublikowano
  • Autor
Nie znam, ale sprawdzę zaraz w dokumentach ;-)



Dzięki, jest na nim tak grubo fusso coat ze ich nie czyszczę poza splukaniem ;-)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.