Treść opublikowana przez marcintuchola
-
AUDI A6 C7 3.0 TDI QUATTRO :) FAKE S6
Tak jak napisałem kratki to koszt 314zł na getem.pl no a grill od S6 taniej nie znalazłem... cena duża, ale myślę że warto było.
-
AUDI A6 C7 3.0 TDI QUATTRO :) FAKE S6
Zderzak tez musisz wymienić żeby dokładkę s6 zamontować to najlepiej na Allegro polować
-
AUDI A6 C7 3.0 TDI QUATTRO :) FAKE S6
http://www.tlumikisportowe.com/158,koncowka-zz2x82-l-r.html ja mam coś takiego tylko wymiary jak na zdjęciu, znajomy odciął stare wspawał nowe i gotowe ?
-
AUDI A6 C7 3.0 TDI QUATTRO :) FAKE S6
Lido Di Ostia
-
AUDI A6 C7 3.0 TDI QUATTRO :) FAKE S6
Niee to są końcówki wydechu z buzzer.pl a Grill to http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=13803967&order=m i na aukcji to ceny brutto
-
AUDI A6 C7 3.0 TDI QUATTRO :) FAKE S6
Polifta sobie kupię za 3-4 lata teraz a6 cieszy oko bo prędzej była "przyzwoita"
-
Nowy KERCZIwóz
Ładne wyposażenie! Gratulacje! Fajnie srebrny rotor pasowałby tu
-
C7 Resident
U mnie zauważyłem ze najmniej pali przy 140km/h tez około 7,5 litra, ale gdy trzymam około 220km/h to najwiecej 12,5 litra. wtedy robi się to denerwujące ze względu na bak mogli dać 90 litrów
-
AUDI A6 C7 3.0 TDI QUATTRO :) FAKE S6
-
A6 C7 3.0 BiTDI S-line
Będę musiał tez pomyśleć o nakładach
-
C7 Resident
Już dostałem odp. na a6 klub
-
C7 Resident
Gdzie dokładnie przykleić bo emblematy kupiłem w serwisie, a wymiary znalazłem tylko do błotnika a4 b8 Emblemat V6T o nr 8K0853601
-
C7 Resident
Pytanie do posiadaczy A6 C7 polift 3.0 może ktoś zmierzyć w wolnej chwili wymiary napisu V6T na błotniku? W necie nie ma nigdzie tylko na naszym forum jest do a4 b8
- C7 Resident
-
C7 Resident
Co do lamp poliftowych to są one delikatnie węższe i pasuje do przedlifta gorzej jak włożysz zderzak poliftowy tył do lamp przedliftowych.
-
C7 Resident
ooo no i pięknie dość dużo nas tu.. ale ja pomysłu nie mam.
-
AUDI A6 C7 3.0 TDI QUATTRO :) FAKE S6
czyli tylko naklejali na zwykłe progi folię. Dzięki za odp.
-
AUDI A6 C7 3.0 TDI QUATTRO :) FAKE S6
Tylne są ciut węższe https://www.motor-talk.de/bilder/umbau-von-vfl-rueckleuchten-auf-fl-rueckleuchten-g66876058/rs-heck-mit-fl-leuchte-i207616383.html
-
AUDI A6 C7 3.0 TDI QUATTRO :) FAKE S6
Grill jest ori nowy od gościa który mieszka niedaleko mnie, ale na Allegro tez ma. Masz może nr tej folii?
-
AUDI A6 C7 3.0 TDI QUATTRO :) FAKE S6
Z ramkami pomyśle mam jeszcze ori napisy V6T tylko nie mogę znaleść wymiarów ... i pytanie do właścicieli C7 czy na progach s-line macie folie ochronną z przodu? Bo na zwykłych miałem i lakiernik doradził żeby nakleić
-
AUDI A6 C7 3.0 TDI QUATTRO :) FAKE S6
-
AUDI A6 C7 3.0 TDI QUATTRO :) FAKE S6
-
Cubrowóz C7 3.0 TDI AVANT QUATTRO S-line Havana Schwarz , B&O, 20" 303 PS
trzeba obserwować allegro może trafi się okazja:)
-
Cubrowóz C7 3.0 TDI AVANT QUATTRO S-line Havana Schwarz , B&O, 20" 303 PS
To dołożyć druge tyle i kupić polifta chciałem robić tył poliftowy, ale jednak zrezygnowałem lepiej mieć jedena wersje na aucie tylko w dobrej cenie dostać tylne lampy od RS-a... bo te standardowe za bardzo czerwone na mój gust
-
Cubrowóz C7 3.0 TDI AVANT QUATTRO S-line Havana Schwarz , B&O, 20" 303 PS
Tył tez jest ale gdzieś widziałem za 1500pln i cała lampa poklejona...