Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marcintuchola

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marcintuchola

  1. Hehe mogłeś zaczepić tez trochę zna sie na samochodach a jechałeś t4 jak ja widziałeś?
  2. To narzeczona wybrała sie w Twoje strony;)
  3. Podswietlenie klamek + drzwi odpalone:) mała rzecz a cieszy Sent from my iPhone using Tapatalk
  4. marcintuchola odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    A który rok z ciekawości [emoji2] tąpniete z LG F60 Koniec 2007r.
  5. marcintuchola odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ja mam sprintera 2.2 150km 202tys i wał pękł jak marchew... Kupiłem nowy wał pompę olejowa itd. i zrobiłem 8 tys i znowu to samo:/ nigdy więcej... A z innej beczki jest możliwość przez 3G zakodować lampki w drzwiach?
  6. Jeśli nie jest to jednostka inventer to moim zdaniem sie nie opłaca, nie wiem jak Twoja chodziła, bo nowych jednostek zewnętrznych prawie nie słychać no i wiadomo moc dobiera sama i nie chodzi jak zwykła na pełnych obrotach. Ja montuje klimatyzatory KAISAI kasa dobra i nie miałem reklamacji
  7. Kawał dobrej limuzyny gratulacje
  8. Jednak nie bedzie frontu rs6?
  9. marcintuchola odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Kratki jak w starym audi Wysłane z mmi
  10. Brama udana, motory zrobiły duże wrażenie no Twoje audi tez ładnie sie zmieniło
  11. Miałem w a6 2.0 jeszcze bez CR i 300tys bez remontu i dalej jeździ...
  12. W c7 nie ma silnika 2.7 a c6 wychodziło do 2011 i ma 57.1
  13. marcintuchola odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    To jest zderzak Caractere.
  14. Jestem ciekaw jakie odczucie a6 vs a8? Piękna gablota, zawsze mi sie podobały tylko brak odwagi na kupno
  15. Koledzy malował już ktos tym dipem? Zastanawiam sie nad przemalowaniach moich rotorow na srebny i jestem ciekaw efektu czy naprawdę nie bedą matowe po pomalowaniu?
  16. Takie same tylko roletki w tylnych boczkach inne i wiadomo od sedna nie bedzie mocowań do rolety (siatki)
  17. marcintuchola odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Myślałem ze bedzie łatwiej jak tylko na dwustrefowa...
  18. marcintuchola odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Różnica ogromna. Ten polift to podchodzi p&p?Koledzy a dużo przeróbki żeby z 1strefowej zrobić 2strefowa?
  19. A6 mega wygodne auto, a A4 jest wygodne
  20. Dzieki całkiem możliwe ze widziałeś w Bladowie bo czasami tam bywam. Pozdrawiam Jako ze a6 się sprzedała to dodaje fotkę na pamiątkę Wysłane z mmi
  21. Na zimowkach tez nie jest nisko także nie ma tragedii w b7 był problem bo siedziała niżej niż b8 i na progach zwalniających były zgrzyty

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.