Treść opublikowana przez marcintuchola
-
[A6 C6 BRE] Audi A6 C6 karawan edyszyn
Ile taka zabawa kosztuje? Chodzi mi o komplet części bo jestem w tym zielony i co potrzeba jeszcze?
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Z ciekawości jutro zadzwonię Wysłane z mmi
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
No tak tylko ja nie chce malować dachu bo czasem się znudzi to się ściągnie Wysłane z mmi
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Koledzy mam pytanie chce okleic dach w audi na kruczej18 koszt 738zl a tutaj http://www.autofolie.bydgoszcz.pl/ 450zl. Oklejal ktoś już coś w tych firmach? Wysłane z mmi
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Wejdę spowrotem na temat rs6 ostatnio jechałem za taka i przy 180km/h wcisnęła gaz to aż moja buda zadrżała Wysłane z mmi
-
Okulary Karolaka, jaka to firma?
- Faktura Netto przy nip eu dla firm? O co z tym chodzi?
No to niech Twój prezes kupi felgi na siebie Ty będziesz miał 23% w suchym a on odliczy sobie 19% ja przynajmniej tak zrobiłem Wysłane z mmi- Faktura Netto przy nip eu dla firm? O co z tym chodzi?
No dalej dokładnie nie wiem to już księgowa się zajmuje, a nie lepiej kupić normalnie i odliczyć 23% vatu i 19% ? Jak masz firmę to chyba lepiej tak? Wysłane z mmi- Faktura Netto przy nip eu dla firm? O co z tym chodzi?
Nie trzeba płacić Vat-u jak wystawiam FV do De to w rubryce gdzie powinno być 23% wpisuje NP fakt ze odbiorca płaci VAT ktory pózniej jest mu oddany.- [All B8] A4 3.0 Tdi By Orzeł, 381Ps/726Nm By Dynosoft, Gwint -Black B*tch-
381ps to tyle co w RS4 B5 gratulacje:hi:- [B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Na każde auto jest kupiec tylko trzeba cierpliwie poczekać ja czekałem pół roku i pierwszy klient przyjechał i kupił- B6 DIVISION
ja mam takie od sedana ale od a6 c6 za 100pln + kw mogę komuś sprzedać tylko nie wiem czy pasują do B6- B6 DIVISION
Przed chwila było tez na BBC- [A6 C6 BRE] Audi A6 C6 karawan edyszyn
Ładnie idziesz z modami !!- AUDI A6 + front RS6 + tył polift s-line +19''rotor SPRZEDAM
Rozwalony silniczek może ma dzięki Wysłane z mmi- AUDI A6 + front RS6 + tył polift s-line +19''rotor SPRZEDAM
Dzięki wielkie Wysłane z mmi- AUDI A6 + front RS6 + tył polift s-line +19''rotor SPRZEDAM
Na urodziny dostałem drugie audi Wysłane z mmi- AUDI A6 + front RS6 + tył polift s-line +19''rotor SPRZEDAM
Bardzo chętnie powiedzialbym, ale kupiłem takie w komplecie z siedziskami Wysłane z mmi- AUDI A6 + front RS6 + tył polift s-line +19''rotor SPRZEDAM
Folia ale ja tego nie robiłem Wysłane z mmi- AUDI A6 + front RS6 + tył polift s-line +19''rotor SPRZEDAM
Przez taptalk słaba jakość jest jak cos to daj @ prześle Tobie zdjęcia w ori rozmiarze Sent from my iPhone using Tapatalk- AUDI A6 + front RS6 + tył polift s-line +19''rotor SPRZEDAM
No tez miałem takie tylko ze musiałem wymienić pod panel na pamięć a pod tunelem i listwami jest ciemne drzewo a te wychodziły tylko z tymi ramkami Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk ---------- Post dopisany at 21:42 ---------- Poprzedni post napisany at 21:41 ---------- A ramka od zegarów pójdzie na czarno Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk- AUDI A6 + front RS6 + tył polift s-line +19''rotor SPRZEDAM
OK jutro za jasnego zrobię Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk- AUDI A6 + front RS6 + tył polift s-line +19''rotor SPRZEDAM
Coś trzeba robić żeby miło się jeździło Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk- AUDI A6 + front RS6 + tył polift s-line +19''rotor SPRZEDAM
Zdjęcia słabej jakości ale są doszła tapicerka s-line full elektryce i pełne oświetlenie + szufladki pod fotelami + uchwyt na kubki w podłokietniku + dekory oklejone "carbon". Narazie brudno w aucie ale bedzie cieplej to się wezmę za czyszczenia środka.- KARCHER K 5.700 poleca ktoś?
Te egzemplarze testowe są wystawione czy trzeba pytać o nie? - Faktura Netto przy nip eu dla firm? O co z tym chodzi?