Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marcintuchola

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marcintuchola

  1. Ile taka zabawa kosztuje? Chodzi mi o komplet części bo jestem w tym zielony i co potrzeba jeszcze?
  2. Z ciekawości jutro zadzwonię Wysłane z mmi
  3. No tak tylko ja nie chce malować dachu bo czasem się znudzi to się ściągnie Wysłane z mmi
  4. Koledzy mam pytanie chce okleic dach w audi na kruczej18 koszt 738zl a tutaj http://www.autofolie.bydgoszcz.pl/ 450zl. Oklejal ktoś już coś w tych firmach? Wysłane z mmi
  5. Wejdę spowrotem na temat rs6 ostatnio jechałem za taka i przy 180km/h wcisnęła gaz to aż moja buda zadrżała Wysłane z mmi
  6. No to niech Twój prezes kupi felgi na siebie Ty będziesz miał 23% w suchym a on odliczy sobie 19% ja przynajmniej tak zrobiłem Wysłane z mmi
  7. No dalej dokładnie nie wiem to już księgowa się zajmuje, a nie lepiej kupić normalnie i odliczyć 23% vatu i 19% ? Jak masz firmę to chyba lepiej tak? Wysłane z mmi
  8. Nie trzeba płacić Vat-u jak wystawiam FV do De to w rubryce gdzie powinno być 23% wpisuje NP fakt ze odbiorca płaci VAT ktory pózniej jest mu oddany.
  9. Na każde auto jest kupiec tylko trzeba cierpliwie poczekać ja czekałem pół roku i pierwszy klient przyjechał i kupił
  10. marcintuchola odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ja mam takie od sedana ale od a6 c6 za 100pln + kw mogę komuś sprzedać tylko nie wiem czy pasują do B6
  11. marcintuchola odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Przed chwila było tez na BBC
  12. Ładnie idziesz z modami !!
  13. Rozwalony silniczek może ma dzięki Wysłane z mmi
  14. Na urodziny dostałem drugie audi Wysłane z mmi
  15. Bardzo chętnie powiedzialbym, ale kupiłem takie w komplecie z siedziskami Wysłane z mmi
  16. Folia ale ja tego nie robiłem Wysłane z mmi
  17. Przez taptalk słaba jakość jest jak cos to daj @ prześle Tobie zdjęcia w ori rozmiarze Sent from my iPhone using Tapatalk
  18. No tez miałem takie tylko ze musiałem wymienić pod panel na pamięć a pod tunelem i listwami jest ciemne drzewo a te wychodziły tylko z tymi ramkami Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk ---------- Post dopisany at 21:42 ---------- Poprzedni post napisany at 21:41 ---------- A ramka od zegarów pójdzie na czarno Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk
  19. OK jutro za jasnego zrobię Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk
  20. Coś trzeba robić żeby miło się jeździło Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk
  21. Zdjęcia słabej jakości ale są doszła tapicerka s-line full elektryce i pełne oświetlenie + szufladki pod fotelami + uchwyt na kubki w podłokietniku + dekory oklejone "carbon". Narazie brudno w aucie ale bedzie cieplej to się wezmę za czyszczenia środka.
  22. Te egzemplarze testowe są wystawione czy trzeba pytać o nie?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.