Treść opublikowana przez marcintuchola
-
B8 TrOOOOp
Koledzy ta ramka koło szyby jest wymienna? Czy trzeba całe drzwi wymienić? Sent from my iPhone using Tapatalk
-
B8 TrOOOOp
dzieki widziałem ta stronkę ale tam tez nie ma tego koloru
-
B8 TrOOOOp
LY7G?Chociaż jest ciemniejszy od tego co nspisalem Nie to nie ten, szukam już pare dni i nie mogą znaleść
-
B8 TrOOOOp
Koledzy wie ktoś jaki to kod koloru? http://www.autogespot.com/audi-rs4-avant-b8/2014/06/09
-
Limo by Kasku&Nosb:)
Teraz widać efekt a felgi jakie maja parametry ?
-
Limo by Kasku&Nosb:)
Gratuluje auta! Piękne! Mi chodzi po głowie cos podobnego tylko kombi
-
AUDI A6 + front RS6 + tył polift s-line +19''rotor SPRZEDAM
Można sie umówić na spota a jesteś z CTU?
-
A4 B8 Lift 3.0 TDI QUATTRO S-Tronic by Patrox
Audi marzenie nic dodać nic ująć ?
-
[INNE] A6 C6 3.0tdi S-Line Quattro, Fela 20'' i LED'y+ fotochrom na przedzie;)
To teraz można wjechać w teren
-
[ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)
Stacja w cekcynie Wysłane z mmi
-
[ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)
Widziałem na żywo przed chwila widać ze audi z klubu
-
AUDI A6 + front RS6 + tył polift s-line +19''rotor SPRZEDAM
No ale jeszcznie nie wiem czy sprzedam bo żal mi jest, audi mi sie podoba tylko ponad rok już mam je:p Wysłane z mmi
-
AUDI A6 + front RS6 + tył polift s-line +19''rotor SPRZEDAM
Teraz to ja jeżdzę częściej sprinterem niż audi... Ale trzeba była zatrzymać Marceline to bym podjechał na mini spota a audi pewnie we wrześniu pójdzie na sprzedaż jak znajdę jakieś A5 ---------- Post dopisany 19-07-2014 at 09:42 ---------- Poprzedni post napisany 06-07-2014 at 12:51 ---------- Parę nowych fotek bo jeszcznie nie było na letnich kapciach z nowymi zderzakami
-
[ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)
Daj znać jak będziesz koło tucholi to zobaczę na żywo bo jest mega auto teraz
-
Spotkania na drodze
Flyerowa a4 widziana koło ambasady kazachstanu o 9:00
-
Mironowóz cz.V - A5 8T Sportback 3.0tdi 2 x s-line
Piękne A5
-
Mironowóz cz.V - A5 8T Sportback 3.0tdi 2 x s-line
Mpeg-2 jest w Niemczech i raczej nie da sie przestawić na mpeg-4 przerabiałem to w b7
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
- B6 DIVISION
Pisze że auto na niemieckich blachach tylko to może być tylko przykrywka te niemieckie blachy ---------- Post dopisany at 13:44 ---------- Poprzedni post napisany at 12:58 ---------- Panowie gdzieś mi ucieka płyn od spryskiwaczy, jak otworze maskę nie widać gdzie czyli muszę zdjąć nadkole tak i będę wszystko wiedział ? Wczoraj przejeżdżałem przez Czersk i nie wiedziałem o co chodzi a tu takie buty w Czersku sie dzieją- KARCHER K 5.700 poleca ktoś?
Czyli co, warto wydawać te 1200 dukatów? Wg ciebie ciśnienie wystarczające do mycia auta i kostki? ---------- Post dopisany at 12:58 ---------- Poprzedni post napisany at 12:11 ---------- I czy taka pianownica jest coś warta czy lepiej coś innego wziąć? KARCHER - Oryginalna Pianownica, Lanca do Piany FV (4032152648) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Ja dałem tyle samo i nie żałuje pianownica taka sobie, ale nie ma tragedii- KARCHER K 5.700 poleca ktoś?
Myśle ze 5.7 a 5.8 bedą miały takie same ciśnienie- KARCHER K 5.700 poleca ktoś?
A na jakim przykładzie chcesz zobaczyć? Myjka ma naprawdę dobre ciśnienie- AUDI A5 8T 3.0 TDI s-line by rdzewek
Bierz moje najpierw moje audi ktoś musi kupić- AUDI A5 8T 3.0 TDI s-line by rdzewek
Kurczę chyba tez chce A5- AUDI A6 + front RS6 + tył polift s-line +19''rotor SPRZEDAM
Dzięki akjam? koledzy mam pytanie. Dostaje głupich myśli żeby sprzedać audi dlatego trzeba cos zmienić. Jake lampy założyć na przód z ciemnym środkiem czy srebrnym? Niestety nie rs6 tylko polif. - B6 DIVISION