Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marcintuchola

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marcintuchola

  1. ION5 CARBON ETUI IPHONE 5 ELEMENTCASE USA RYSIK (3420863526) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Koledzy co myślicie o tej o obudowie? W 4s nie miałem żadnej obudowy ale boje sie ze 5 jak spadnie to tylko raz i nie będzie co zbierać.
  2. Ładna bestia tylko nie widzę wszystkich fotek
  3. Niebieskie b6 widziane w legbadzie ok. 15:30
  4. Co a5 to a5:) zawsze mi sie podobało Takie auto nie moze sie znudzic
  5. Zderzaki wyląduja dopiero pewnie po lecie bo narazie brak czasu:wallbash: no i wtedy ramki klubowe zawitaja:hi: ---------- Post dopisany 27-06-2013 at 17:04 ---------- Poprzedni post napisany 01-06-2013 at 17:18 ---------- Nowa dostawa lotki s-line + zaślepki sprysków, ale chyba ze starega zderzaka są takie same jak do rs6
  6. Poczekam jeszcze dwa dni moze pobierze jak nie to bede sie martwił dalej. Bo to z tej samej karty powinno zjeść co pobieram z app store?
  7. Koledzy pobralem album z iTunes i nie pobralo mi kasy z karty? Fakt w piątek pobralem i nie było środków na karcie dopiero dzisiaj sie pojawiły. Muszę teraz gdzieś pisać?
  8. Koła już na aucie, teraz tylko obniżyć auto
  9. Co do zderzaka to zostawie lakiernikowi robotę bo zrobi to lepiej niż ja, a co do 2.0 w A6 to masz racje 1 i 2 nie jedzie dlatego będzie program a jak dalej będzie mało to pomyślimy co zrobić żeby było dobrze
  10. Lotka będzie, ale nie wiem kiedy narazie szukam zaslepek sprysków od rs6
  11. AUDI A6 31.12.2005r. 2.0 TDI BRF 136KM. Auto bezwypadkowe do 2013 serwisowane, ale potrzebuje trochę kosmetyki. Jak na 2.0 to dość wyposażone: - kolorowy fis - bi-xenon - mmi kolor - podgrzewane fotele skórzane - lusterko westeczne fotochrom + zewnętrzne el. składane - pakiet rolet - światła LED tył i to tyle narazie Zdjęcia: Plany: zrobione - nowe felgi wzór ROTOR 19" et35 8J - nowe opony NOKIAN ZLINE 235/35 R19 - zderzak przód RS6 + grill - zderzak tył s-line polift - lotka s-line - fotele s-line pełna elektryka + pamięć kierowcy jeszcze nie ogarnięta - kierownica polift s-line - gałka zmiany biegów a4 b8 s-line - led przód RS6 - sprężyny eibach -30 - program - etc.... Zdjęcia wyszły kiepsko, ale jak już ogarnę auto to lepszym sprzętem zrobi się zdjęcia
  12. dzięki, ale już koledzę Stanley wysłałem
  13. Dzięki jak zawsze pomocny JEDREKX
  14. Koledzy kto sprawdza nr VIN? oczywiście nie za darmo
  15. Ja mam u siebie 225/45 r17 i jest OK nawet lepiej dać 215 u Ciebie.
  16. No seria jak się patrzy...
  17. Opony to jedno co trzyma Cię na drodze... Dla mnie to 5letnie opony są stare.
  18. Dość szeroka opona jak do b5, jaka szeroka felga i jakie et? A co do śrub to jak ori felgi to pamiętaj żeby z lbem kulistym kupić, a długość to o tyle dłuższe co dystans.
  19. Wydaje mi sie ze powinny wyglądać tak jak z pierwszego linku który ja przeslalem
  20. Kolega z forum ma ori na sprzedaż
  21. Przy dystansie 5mm felga trzyma się delikatnie na kołnierzu i nic nie będzie Ci biło

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.