Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marcintuchola

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marcintuchola

  1. nie wesoło... coś poważnego się stało? AC miałeś na cytryne?
  2. Koledzy gdzie mogą dać do wypiaskowania i malowania felgi 18 cali? Żeby było cenowo dobrze i wyglądało dobrze:)
  3. Bo często nie ma mnie w PL i dziewczyna jeździ autem i jednego alusa już porysowała, a szkoda mi ich... Zrobię i znowu może się porysować... Dlatego chce zejść na 18" z większym rantem chroniącym felgę
  4. Jak bedzie spotkanie to napisze ktos sms na nr 697663644 bo za godzine ruszam do bydgoszczy
  5. ok to ja jestem za Tylko musze wiedziec gdzie i o ktorej:wink:
  6. to trzeba zrobic gdzies spota:wink: listwy s4 jak najbardziej tylko dostac je graniczy z cudem:kwasny:
  7. to pewnie odwiedze Was:decayed:
  8. Quattro tez bedzie mozna hamowac?
  9. dokładki nie planuje narazie skupiam sie na listwach, a potem kto wie moze cos ze srodkiem sie zrobi:wink:
  10. Gratuluje:oklasky:
  11. Listwy na pewno beda:decayed: a co do koł to dystanse sa juz 5mm bo wiecej nie da rady auto za nisko siedzi i bedzie po oponie:wallbash:
  12. Witam wszystkich:hi:
  13. Tak myślę nad listwami s-line albo s4 ale narazie trzeba poczekać
  14. Wycieraczka doczekała się modernizacji - wycieraczka Q5 - nowy silniczek
  15. witam:hi:
  16. Ładne zdjęcia:hi: może za tydzień będzie też spot to wpadne a tak cały czas praca
  17. ja miałem 4 tłoki spalone w bkn i wymieniłem cały silnik z osprzętam na asb i jest ok
  18. Witam ja dopiero 21 bede w polsce, a z checia wpadlbym na spota... nawet czasu nie ma zeby na forum posiedziec
  19. z góry dzięki:hi:
  20. air piekna rzecz i co robi z autem:banan:
  21. dokładnie o jaką osłonę Tobie chodzi ?? masz zdjęcie?
  22. Pewnie, że wymienić takich rzeczy się nie naprawia bo raz drugi ucieknie Tobie freon i będziesz na minusie
  23. Piękne auto kiedy będziesz sprzedawał ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.