Treść opublikowana przez marcintuchola
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
nie wesoło... coś poważnego się stało? AC miałeś na cytryne?
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Koledzy gdzie mogą dać do wypiaskowania i malowania felgi 18 cali? Żeby było cenowo dobrze i wyglądało dobrze:)
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Bo często nie ma mnie w PL i dziewczyna jeździ autem i jednego alusa już porysowała, a szkoda mi ich... Zrobię i znowu może się porysować... Dlatego chce zejść na 18" z większym rantem chroniącym felgę
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
sto lat !
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Jak bedzie spotkanie to napisze ktos sms na nr 697663644 bo za godzine ruszam do bydgoszczy
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ok to ja jestem za Tylko musze wiedziec gdzie i o ktorej:wink:
-
[B7 ASB] Mały S-line w macie :) Więcej s-line...
to trzeba zrobic gdzies spota:wink: listwy s4 jak najbardziej tylko dostac je graniczy z cudem:kwasny:
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
to pewnie odwiedze Was:decayed:
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Quattro tez bedzie mozna hamowac?
-
[B7 ASB] Mały S-line w macie :) Więcej s-line...
dokładki nie planuje narazie skupiam sie na listwach, a potem kto wie moze cos ze srodkiem sie zrobi:wink:
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Gratuluje:oklasky:
-
[B7 ASB] Mały S-line w macie :) Więcej s-line...
Listwy na pewno beda:decayed: a co do koł to dystanse sa juz 5mm bo wiecej nie da rady auto za nisko siedzi i bedzie po oponie:wallbash:
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Witam wszystkich:hi:
-
[b7 BPG] 2.0 t fsi quattro Abt Recaro S-line Neon Led STAGE 4 Total Custom - 402.9Ps/518.1Nm "SUKCES DONE " !!!
Ładnie wyglada tak inaczej, ale środek robi swoje:decayed:
-
[B7 ASB] Mały S-line w macie :) Więcej s-line...
Tak myślę nad listwami s-line albo s4 ale narazie trzeba poczekać
-
[B7 ASB] Mały S-line w macie :) Więcej s-line...
Wycieraczka doczekała się modernizacji - wycieraczka Q5 - nowy silniczek
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
witam:hi:
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Ładne zdjęcia:hi: może za tydzień będzie też spot to wpadne a tak cały czas praca
-
3,0 TDI Rozrząd, ku przestrodze. +Zdjęcia
ja miałem 4 tłoki spalone w bkn i wymieniłem cały silnik z osprzętam na asb i jest ok
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Witam ja dopiero 21 bede w polsce, a z checia wpadlbym na spota... nawet czasu nie ma zeby na forum posiedziec
-
wygłuszenie maski + spinki
z góry dzięki:hi:
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
air piekna rzecz i co robi z autem:banan:
-
Brak osłony sprzęgła zrywalnego
dokładnie o jaką osłonę Tobie chodzi ?? masz zdjęcie?
-
Dziura w chłodnicy klimatyzacji
Pewnie, że wymienić takich rzeczy się nie naprawia bo raz drugi ucieknie Tobie freon i będziesz na minusie
-
A6 C6 2,7 Q Pełny s-line. Koło 20"
Piękne auto kiedy będziesz sprzedawał ?