Treść opublikowana przez marcintuchola
-
Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!
Będzie s-line Ty coś o tym wiesz będzie na pewno tylko nie tak to miało być bo szkoda mi auta a lampy muszę dwie kupić... no i problem dorwać dobrego lakiernika...
-
Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!
50km przed domem wybiegła i było za późno juz
-
Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!
Dzięki wszystkim za zlot było tylko wracając wczoraj z Zakopanego miałem niemiłą niespodziankę z sarna całe szczęście, że tylko tak się skończyło....
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Witam
-
[B7 ASB] Mały S-line w macie :) Więcej s-line...
Auto było malowane w DE. Młoda kobieta od której kupiłem auta bała się okleić i wolała pomalować
-
[B7 ASB] Mały S-line w macie :) Więcej s-line...
Kolego nie wiem felgi są od TT orginał. Mat to nie jest bo mają lekki połysk, a zdjęcia były robione słabym aparatem
-
[B7 ASB] Mały S-line w macie :) Więcej s-line...
Dzięki za pomoc
-
[B7 ASB] Mały S-line w macie :) Więcej s-line...
przy 160 km/h nic nie drży w środku i auto nie ucieka na boki to chyba nie bije, gorzej jest na koleinach trzeba mocno kierownice trzymać ale większego dystansu nie chce tak jest ok
-
Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!
Dzięki koledzy Ok to około 5 będę się kręcił na końcu autostrady
-
Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!
to gdzies koło Torunia dołączyłbym do Was tylko o której bedziecie ? No i gdzie Was tam spotkać
-
Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!
a gdzie będziecie zjeżdzać z autostrady żebym Was złapał ??
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Na sesję też się piszę Dajcie znać co i jak i za ile
-
Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!
a jak tam wyglądają drogi?? Wiem że w PL nie ma szału tylko chciałbym jak najwięcej autostradą jechać żeby nie zgubić czegoś w podwoziu
-
Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!
a nikt z Twoich okolic nie jedzie?? z kuj-pom jade sam dlatego pytam
-
Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!
Koledzy jaką trasą najlepiej jechać Bydgoszcz - BT ??
-
[B6 AWX] zielone audi by zarzyk
Ładne audi tylko zmieniłbym te listwy no, ale każdemu co innego się podoba
-
[B7 ASB] Mały S-line w macie :) Więcej s-line...
dystanse nrazie mam przód i tył 5mm i chyba tak zostanie a co do rur to pewnie kiedyś będą 90 ale narazie tego w planie nie mam bo się czaje na przód od s-line dokładka jest aso kolor i pójdzie do malowania razem ze zderzakiem tylko nie wiem jaki kolor pozdrawiam
-
[B7 ASB] Mały S-line w macie :) Więcej s-line...
Felgi już na aucie nic nie obciera, ale następne opony będą 235 bo na 255 trzeba mocno kierownice trzymać na koleinach
-
[B6 AWX] Work in progress...
Jest naprawde ładnie pozdrawiam
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
Myślałem że masz jakieś środki bo ceny niektórych są zabójcze do matu
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Chciałem też podjechać, ale nie wyszło walczyłem z klimą pozdrawiam
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
A powiedz mi jakimi środkami myjesz auto??
-
Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!
Nie jestem na tym etapie za trudne pytania dla mnie a wie ktoś może jak z pokojami?? Kto gdzie i z kim ?
-
Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!
QUAD ??
-
[B6 BBK] rodzinne S4 ;) - sprzedane.
Fajne S4 no mam nadzieje że uda się zobaczyć na żywo Pozdrawiam