Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marcintuchola

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marcintuchola

  1. Będzie s-line Ty coś o tym wiesz będzie na pewno tylko nie tak to miało być bo szkoda mi auta a lampy muszę dwie kupić... no i problem dorwać dobrego lakiernika...
  2. 50km przed domem wybiegła i było za późno juz
  3. Dzięki wszystkim za zlot było tylko wracając wczoraj z Zakopanego miałem niemiłą niespodziankę z sarna całe szczęście, że tylko tak się skończyło....
  4. Auto było malowane w DE. Młoda kobieta od której kupiłem auta bała się okleić i wolała pomalować
  5. Kolego nie wiem felgi są od TT orginał. Mat to nie jest bo mają lekki połysk, a zdjęcia były robione słabym aparatem
  6. przy 160 km/h nic nie drży w środku i auto nie ucieka na boki to chyba nie bije, gorzej jest na koleinach trzeba mocno kierownice trzymać ale większego dystansu nie chce tak jest ok
  7. Dzięki koledzy Ok to około 5 będę się kręcił na końcu autostrady
  8. to gdzies koło Torunia dołączyłbym do Was tylko o której bedziecie ? No i gdzie Was tam spotkać
  9. a gdzie będziecie zjeżdzać z autostrady żebym Was złapał ??
  10. Na sesję też się piszę Dajcie znać co i jak i za ile
  11. a jak tam wyglądają drogi?? Wiem że w PL nie ma szału tylko chciałbym jak najwięcej autostradą jechać żeby nie zgubić czegoś w podwoziu
  12. a nikt z Twoich okolic nie jedzie?? z kuj-pom jade sam dlatego pytam
  13. Koledzy jaką trasą najlepiej jechać Bydgoszcz - BT ??
  14. Ładne audi tylko zmieniłbym te listwy no, ale każdemu co innego się podoba
  15. dystanse nrazie mam przód i tył 5mm i chyba tak zostanie a co do rur to pewnie kiedyś będą 90 ale narazie tego w planie nie mam bo się czaje na przód od s-line dokładka jest aso kolor i pójdzie do malowania razem ze zderzakiem tylko nie wiem jaki kolor pozdrawiam
  16. Felgi już na aucie nic nie obciera, ale następne opony będą 235 bo na 255 trzeba mocno kierownice trzymać na koleinach
  17. Jest naprawde ładnie pozdrawiam
  18. Myślałem że masz jakieś środki bo ceny niektórych są zabójcze do matu
  19. Chciałem też podjechać, ale nie wyszło walczyłem z klimą pozdrawiam
  20. A powiedz mi jakimi środkami myjesz auto??
  21. Nie jestem na tym etapie za trudne pytania dla mnie a wie ktoś może jak z pokojami?? Kto gdzie i z kim ?
  22. Fajne S4 no mam nadzieje że uda się zobaczyć na żywo Pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.