Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marcintuchola

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marcintuchola

  1. Powoli i wszystko da sie wyrezać auto a z tymi lusterkami tak jak napisałeś "projekt tymczasowy"
  2. alledrogo kolego... ja szukałem i dorwałem takie alu 19 od tt rs za dobra kase
  3. w b7 już to poprawili i nawet przy -20 pali się śnieżynka
  4. przód jest mega czekamy na filmik
  5. http://allegro.pl/vermilion-sentio-18-audi-a4-a6-tt-q5-5x112-i2085022964.html
  6. co do końcówek to jak z porzodu patrzysz to wystają 0,5cm, z boku tak się wydaje bo zderzak jest z ukosa a końcówka prosta
  7. Takie drobnostki, ale najwięcej roboty :gwizdanie: już za parę miesięcy wiosna
  8. dokładnie na oko nic nie zobaczysz kolego, sprawdzić połączenia miernikiem
  9. felga już jestem ciekaw jak wygląda na b7
  10. Podobny problem miałem po umyciu szyby clinem w mrozach... i przed zamknięciem nagrzanego auta najlepiej wywalić to ciepłe powietrze i powinno być ok
  11. ojciec miał podobny problem w passacie i zrobił mu to gościu na alledrogo zajmujący się naprawą urwanych klamek bo samemu raczej tego nie rozkleisz bez zniszczeń
  12. Żwirek dobry pomsył, ale farelka :gwizdanie: różnie bywa... :gwizdanie:
  13. Zacna sztuka taka mała podowiedź że przy tym przebiegu sprawdziłbym wtryski... a tak to
  14. Dzięki koledzy chyba je zamówie tylko jaki dystans(przód i tył) i szpilki ??
  15. no witam ET 52 a szerokość jest 9cali i z tą opona bedzie ok ??
  16. wycieraczka jest sztywna ale nie w tym miejscu i się nie rusza
  17. po "starej" audi tylko alu zostało to już jesteś trzeci na forum
  18. za wycieraczkę nie mam czasu sie zabrać i zobaczyć co tam jest nie tak ale mam to w planach
  19. a planuje... w ciągu tygodnia się wyjaśni ja już się zapisałem i mam nadzieje że będe w PL fajnie jak wiecej ludzi z kuj-pom pojedzie no widziałem Was na liście, muszę się streszczać bo miejsca się kończą :gwizdanie: dlatego była szybka decyzja bo bałem sie o miejsca, ale myśle że jeszcze do konća tygodnia będą miejsca
  20. a planuje... w ciągu tygodnia się wyjaśni ja już się zapisałem i mam nadzieje że będe w PL fajnie jak wiecej ludzi z kuj-pom pojedzie
  21. link do aukcji z kołami http://moto.allegro.pl/felgi-19-z-oponami-stan-bardzo-dobry-tt-8j-06-i2039073106.html jedni pisza że opona 255 nie podjedzie ale to zawsze mozna zmniejszczyc na 225
  22. 100 ale z drugiej strony 90 za mało
  23. Koledzy planuje ktoś jechać z kuj-pom na zimowy zlot??
  24. Wojtek_A4 opróżnij skrzynkę daj znać znać na PW co i jak i czy masz sam szkielet? [br]Dopisany: 06 Listopad 2011, 13:36_________________________________________________Zawitał nowy tył s-line + końcówka ULTER N1-101RS

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.