Treść opublikowana przez marcintuchola
-
[B7 BLB] 2.0 TDI Audi z napędem Jet-a !
Powoli i wszystko da sie wyrezać auto a z tymi lusterkami tak jak napisałeś "projekt tymczasowy"
-
[B7 BPW] felgi 18-19 RS4 grafit(tytan)
alledrogo kolego... ja szukałem i dorwałem takie alu 19 od tt rs za dobra kase
-
hamulce s4/ dokładka CUPRA/ nowe felgi / nowe fotki str. 14
zakładaj zakładaj
-
[B5 AFN] Gwiazdka przy temperaturze zewnętrznej??
w b7 już to poprawili i nawet przy -20 pali się śnieżynka
-
[ALL B7] My ride 3,0 TDI
przód jest mega czekamy na filmik
-
poszukuje 5-ramiennych felg z rantem 18 cali
http://allegro.pl/vermilion-sentio-18-audi-a4-a6-tt-q5-5x112-i2085022964.html
-
[B7 ASB] Mały S-line w macie :) Więcej s-line...
co do końcówek to jak z porzodu patrzysz to wystają 0,5cm, z boku tak się wydaje bo zderzak jest z ukosa a końcówka prosta
-
[ALL B6] Schowek się otwiera
Takie drobnostki, ale najwięcej roboty :gwizdanie: już za parę miesięcy wiosna
-
[B7 BLB] Podgrzewanie foteli
dokładnie na oko nic nie zobaczysz kolego, sprawdzić połączenia miernikiem
-
hamulce s4/ dokładka CUPRA/ nowe felgi / nowe fotki str. 14
felga już jestem ciekaw jak wygląda na b7
-
[ALL B6] Mocne parowanie szyb.
Podobny problem miałem po umyciu szyby clinem w mrozach... i przed zamknięciem nagrzanego auta najlepiej wywalić to ciepłe powietrze i powinno być ok
-
[ALL B6] Schowek się otwiera
ojciec miał podobny problem w passacie i zrobił mu to gościu na alledrogo zajmujący się naprawą urwanych klamek bo samemu raczej tego nie rozkleisz bez zniszczeń
-
[ALL] Mokra wykładzina
Żwirek dobry pomsył, ale farelka :gwizdanie: różnie bywa... :gwizdanie:
-
[B7 BKN] 3.0 TDI Avant pakiet S4
Zacna sztuka taka mała podowiedź że przy tym przebiegu sprawdziłbym wtryski... a tak to
-
[ALL B7] Orgianł koło od audi TT 8J podejdzie do b7 ??
Dzięki koledzy chyba je zamówie tylko jaki dystans(przód i tył) i szpilki ??
-
[ALL B7] Orgianł koło od audi TT 8J podejdzie do b7 ??
no witam ET 52 a szerokość jest 9cali i z tą opona bedzie ok ??
-
[B7 ASB] Mały S-line w macie :) Więcej s-line...
wycieraczka jest sztywna ale nie w tym miejscu i się nie rusza
-
[ALL B6] Moja 1,9 TDI Black mat po programie,pełny przelot... (Nowe zdjęcia)
po "starej" audi tylko alu zostało to już jesteś trzeci na forum
-
[B7 ASB] Mały S-line w macie :) Więcej s-line...
za wycieraczkę nie mam czasu sie zabrać i zobaczyć co tam jest nie tak ale mam to w planach
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
a planuje... w ciągu tygodnia się wyjaśni ja już się zapisałem i mam nadzieje że będe w PL fajnie jak wiecej ludzi z kuj-pom pojedzie no widziałem Was na liście, muszę się streszczać bo miejsca się kończą :gwizdanie: dlatego była szybka decyzja bo bałem sie o miejsca, ale myśle że jeszcze do konća tygodnia będą miejsca
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
a planuje... w ciągu tygodnia się wyjaśni ja już się zapisałem i mam nadzieje że będe w PL fajnie jak wiecej ludzi z kuj-pom pojedzie
-
[ALL B7] Orgianł koło od audi TT 8J podejdzie do b7 ??
link do aukcji z kołami http://moto.allegro.pl/felgi-19-z-oponami-stan-bardzo-dobry-tt-8j-06-i2039073106.html jedni pisza że opona 255 nie podjedzie ale to zawsze mozna zmniejszczyc na 225
-
[B7 ASB] Mały S-line w macie :) Więcej s-line...
100 ale z drugiej strony 90 za mało
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Koledzy planuje ktoś jechać z kuj-pom na zimowy zlot??
-
[B7 ASB] Mały S-line w macie :) Więcej s-line...
Wojtek_A4 opróżnij skrzynkę daj znać znać na PW co i jak i czy masz sam szkielet? [br]Dopisany: 06 Listopad 2011, 13:36_________________________________________________Zawitał nowy tył s-line + końcówka ULTER N1-101RS