Jump to content
IGNORED

[ALL] Mokra wykładzina

Kędzior

Recommended Posts

witam, przez pewien czas jezdzilem jeszcze z welurowymi dywanikami, noi niestety wykladzina przesiakla i jest mokra ;/

mam pytanie czy jest jakis srodek wysuszajacy, ktory wchlonal by ta wilgoc? lub jakis inny sposob na wysuszenie tego :mysli:

witam, przez pewien czas jezdzilem jeszcze z welurowymi dywanikami, noi niestety wykladzina przesiakla i jest mokra ;/

mam pytanie czy jest jakis srodek wysuszajacy, ktory wchlonal by ta wilgoc? lub jakis inny sposob na wysuszenie tego :mysli:

1 tona piasku i bedzie piknie :wink4:

Może zabrzmi to mało wiarygodnie,ale dobrym sposobem na wchłonięcie wilgoci jest rozłożenie zwykłych gazet,ale nie pojedyńczo tylko w całości na drugi dzień jak gazetka jest już mokra wymieniasz na inną. Jak możesz to wysusz farelką będzie szybciej.

ja w poprzednim b5 miałem wode po stronie kierowcy, wodę usunąłem ale podłoga i dywaniki były mokrzutkie więc pożyczyłem od szwagra maszyne do wyciagania wilgoci z pomieszczeń i pomogło. to było dośc duże urządzenie ale z tego co wiem to sa również znacznie mniejsze.

Może zabrzmi to śmiesznie ale mój pomysł wygląda tak: wziąć jakis worek (np jak dzieci mają do szkoły na buty) i wsypać do niego taki żwir dla kotów (taki który pochłania wilgoć) i położyć na wykładzinie i powinno wsiąknąć :decayed:

żwirek daje radę, tylko właśnie nie możesz go rozsypać na wykładzinie bo zrobi się breja

Tylko i wyłącznie gazety + farelek. A doszedłeś już skąd Ci ta woda się tam znalazła?? Nie wiem jak w B5 ale w B6 był problem z 'kanalizą' pod akumulatorem. Otwory się zapychały przez liście/syf i woda zostawała, jak się napełniło to hop do kabiny :wallbash:

A jak dostać się do tej kanalizacji bo mam wrażenie ,że u mnie też może gdzieś czasem podciekać .

Jest jakiś sposób,żeby to przeczyścić?

A jak dostać się do tej kanalizacji bo mam wrażenie ,że u mnie też może gdzieś czasem podciekać .

Jest jakiś sposób,żeby to przeczyścić?

wybuduj AkU i czyść :decayed:

Dokladnie, wyjmij aku i masz jeden otwor pod aku a drugi pod servem

proboj z gazetami i zwirkiem <lol>

Ja polecam granulat absorbujący wilgoć (Możesz wrzucić do samochodu pochłaniacz wilgoci z Henkla) i wygrzanie samochodu, możesz to zrobić np. jadąc na spota :gwizdanie:

Tylko i wyłącznie gazety + farelek. A doszedłeś już skąd Ci ta woda się tam znalazła?? Nie wiem jak w B5 ale w B6 był problem z 'kanalizą' pod akumulatorem. Otwory się zapychały przez liście/syf i woda zostawała, jak się napełniło to hop do kabiny :wallbash:

woda mi sie znalazla dlatego ze jezdzilem an welurowych dywanikach dosc dlugo a jak wiadomo snieg juz spadl, wiec to zrobilo swoje :disgust:

poki co niemam dostepu do garazu dlatego zalozylem watek zeby poznac jakies innowacyjne metody :decayed:

zamontuje gazety zobaczymy co one dadza :wink4:

Z farelką to bym nie ryzykował. Niedawno jak ją podłączyłem zaczęło syczeć gniazdko po czym się zapaliło. Dobrze że wyjechałem z garażu. Tutaj trzeba zachować ostrożność lub przynajmniej być na miejscu. Ku przestrodze :)

Z farelką to bym nie ryzykował. Niedawno jak ją podłączyłem zaczęło syczeć gniazdko po czym się zapaliło. Dobrze że wyjechałem z garażu. Tutaj trzeba zachować ostrożność lub przynajmniej być na miejscu. Ku przestrodze :)

zgadzam sie z tym, tez mialem juz kilka ciekawych akcji z farelka takze napewno siedzial bym caly czas przy tym :wink4:

Odpuść farelka, gazety u mnie wysuszyły

tak jak pisalem wczesniej zaczne od gazet :wink4:

a ja ostatnio jak dostała mi się woda (chyba przez filtr przeciwpyłkowy ?) to wybrałem ją odkurzaczem wodnym a resztę zostawiłem aż samo wyparuje (lato)