Treść opublikowana przez marcintuchola
-
[B7 BKN] 3.0 TDI, pakiet czerń - RECARO, Listwy S4 - 24.11.11r.
corrado od małego chciałem takie auto
-
[ALL B6/B7] Montaz Analogowego TUNERA TV pod RNS E
Witam odświeże trochę temat. Stałem 100m od anetny i wyskoczyło pare programów tylko nie mogłem w nie wejść siła sygnału: 90%, jakość: 49%... W niemczech wszystko działa jak neleży... Idzie coś z tym zrobić?? pozdrawiam
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Również było miło poznać Oby więcej takich spotkań- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Witam koledzy to o 20 pod tesco?? jak tak to wpadne jak można- [B7 BRB] Kamilo==> Na OK Czarny Audi A4 1.9 TDI Avant S-line <===
Ładne auto a z DPF można zawsze sobie poradzić :gwizdanie:- Montaż ORI lotki S LINE avant
Dzięki koledzy za pomoc- Montaż ORI lotki S LINE avant
No tak tylko teraz mam pytanie dotyczące 2 bolców które są do montażu lotki. Mam je zeszlifować ??- Montaż ORI lotki S LINE avant
Koledzy mam pytanie jeśli mam lotkę ori s-line to muszę wywiercić 2 dziury na montaż?? Czy tylko przykleić ją na taśmę dwustronna? Pozdrawiam i dzięki za pomoc- [ALL B7] A4 skrojona na miarę!!!
Auto naprawde zacne tylko ta przednia tablica mi tutaj nie pasuje do tak pięknego grilla- A6 C6 2,7 Q Pełny s-line. Koło 20"
ostatnia fotka chociaż biały mat też ciekawa opcja oglądając Twoja a6 myśle że to bedzię właśnie moje następne audi- [B7 ASB] Grubość ostatniego tłumnika? a4 3.0 Tdi
ok dzięki myślałem że będzie łatwiej :gwizdanie: już zamówiłem 55 ale jak mówisz że trzeba dospawać to i tak nie ma różnicy jakie fi.- [B7 ASB] Grubość ostatniego tłumnika? a4 3.0 Tdi
Witam mam prośbę jaka średnica jest ostatniego tłumnika 55mm czy 60mm? Bo chce kupić końcówkę Ulter ale auto mam w Polsce a obecnie jestem za granicą- Jaki akumulator kupić do Audi?
kupiłem Varta 100Ah :gwizdanie:- Jaki akumulator kupić do Audi?
Koledzy jaki akumulator kupic do audi 3.0tdi?? ile Ah i jakiej firmy??- [ALL B6] Wymiana żarówki z przodu.. bezpieczniki
kolego z mojej strony mogę Ci tyle powiedzieć, że jak wymieniasz żarnik w jednej lampie to od razu drugiej też- [ALL B7] Czujnik lub elektrozawór ciepłego płynu chłodniczego
myślę że VAG będzie najlepszym rozwiązaniem i pokaże co jest nie tak- [B6 AVF] Żółta kontrolka silnika
A błędy zostały usunięte z auta?? No i ważne co tam Ci wyskoczyły za błędy??- [B7 BRE] Demontaż kierownicy
1 min roboty i ako odłączone i masz kolego 100% pewności- [B7 BKE] Recaro plus nowe gifty str. 64
Wojtek_A4 zestaw jak marzenie (opróżnij skrzynke)- [B7 ASB] Drei-null TDI Avant S-line by reniek
ładny masz ten tył auta i aluski chyba też w takie pójdę- [ALL B6/B7] Montaz Analogowego TUNERA TV pod RNS E
ja nie mam ori tunera na 100% bo nic w bagażniku nie mam musi być schowany gdzieś pod kokpitem ale znajdę go i wstawie fotki, ale podjadę gdzieś bliżej głównej anteny i zobaczymy czy sygnał sie wzmocni i coś tam złapie- [B7 ASB] Mały S-line w macie :) Więcej s-line...
tylko słaby aparat...- [ALL B6/B7] Montaz Analogowego TUNERA TV pod RNS E
:notworthy: za pomoc idę zobaczyć może coś się uda odpalić a w mojej okolicy nie ma ogarniętych ludzi żeby podjechać i fachowym okiem ktoś by spojrzał A może system nadawania w DE jest inny niż u nas i tym modułem nie odbierzesz sygnału PL? Głośno myślę... znalazłem że w DE większość to MPEG-2 ale powinienem chociaż dźwięk odbierać jak mam MPEG-4 Jednak załączyło się DVB-T i szukałem automatycznie i nic nie znalazło tylko nie ma do wyboru polski także chyba nic z tego nie będzie <img src="http://img85.imageshack.us/img85/9817/1004358i.jpg" alt="Image Hosted by ImageShack.us"/><br/> <img src="http://img838.imageshack.us/img838/8323/1004359l.jpg" alt="Image Hosted by ImageShack.us"/><br/> <hr> sprawdzałem na kanale 32 na którym powinienem odebrać tv i mam siła sygnału: 50%, jakość: 10% pewnie słabe anteny mam w aucie :gwizdanie: bo normalnie w telewizorze działa naziemna telewizja... dzięki raz wielkie za pomoc- [ALL B6/B7] Montaz Analogowego TUNERA TV pod RNS E
no właśnie jak wchodze w TV to te dwie ikony po lewej u góry i na dole są martwe nie mogę w nie wejść dzięki za szybką odp. aa i jeszcze jak wyłącze dvd to znika to okno... czy tuner może być powiązany z odtwarzaczem dvd?? - Meetingi Kujawsko-Pomorskie