Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marcintuchola

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marcintuchola

  1. Witam odświeże trochę temat. Stałem 100m od anetny i wyskoczyło pare programów tylko nie mogłem w nie wejść siła sygnału: 90%, jakość: 49%... W niemczech wszystko działa jak neleży... Idzie coś z tym zrobić?? pozdrawiam
  2. Również było miło poznać Oby więcej takich spotkań
  3. Witam koledzy to o 20 pod tesco?? jak tak to wpadne jak można
  4. Ładne auto a z DPF można zawsze sobie poradzić :gwizdanie:
  5. Dzięki koledzy za pomoc
  6. No tak tylko teraz mam pytanie dotyczące 2 bolców które są do montażu lotki. Mam je zeszlifować ??
  7. Koledzy mam pytanie jeśli mam lotkę ori s-line to muszę wywiercić 2 dziury na montaż?? Czy tylko przykleić ją na taśmę dwustronna? Pozdrawiam i dzięki za pomoc
  8. Auto naprawde zacne tylko ta przednia tablica mi tutaj nie pasuje do tak pięknego grilla
  9. ostatnia fotka chociaż biały mat też ciekawa opcja oglądając Twoja a6 myśle że to bedzię właśnie moje następne audi
  10. ok dzięki myślałem że będzie łatwiej :gwizdanie: już zamówiłem 55 ale jak mówisz że trzeba dospawać to i tak nie ma różnicy jakie fi.
  11. Witam mam prośbę jaka średnica jest ostatniego tłumnika 55mm czy 60mm? Bo chce kupić końcówkę Ulter ale auto mam w Polsce a obecnie jestem za granicą
  12. kupiłem Varta 100Ah :gwizdanie:
  13. Koledzy jaki akumulator kupic do audi 3.0tdi?? ile Ah i jakiej firmy??
  14. kolego z mojej strony mogę Ci tyle powiedzieć, że jak wymieniasz żarnik w jednej lampie to od razu drugiej też
  15. myślę że VAG będzie najlepszym rozwiązaniem i pokaże co jest nie tak
  16. A błędy zostały usunięte z auta?? No i ważne co tam Ci wyskoczyły za błędy??
  17. 1 min roboty i ako odłączone i masz kolego 100% pewności
  18. Wojtek_A4 zestaw jak marzenie (opróżnij skrzynke)
  19. ładny masz ten tył auta i aluski chyba też w takie pójdę
  20. ja nie mam ori tunera na 100% bo nic w bagażniku nie mam musi być schowany gdzieś pod kokpitem ale znajdę go i wstawie fotki, ale podjadę gdzieś bliżej głównej anteny i zobaczymy czy sygnał sie wzmocni i coś tam złapie
  21. :notworthy: za pomoc idę zobaczyć może coś się uda odpalić a w mojej okolicy nie ma ogarniętych ludzi żeby podjechać i fachowym okiem ktoś by spojrzał A może system nadawania w DE jest inny niż u nas i tym modułem nie odbierzesz sygnału PL? Głośno myślę... znalazłem że w DE większość to MPEG-2 ale powinienem chociaż dźwięk odbierać jak mam MPEG-4 Jednak załączyło się DVB-T i szukałem automatycznie i nic nie znalazło tylko nie ma do wyboru polski także chyba nic z tego nie będzie <img src="http://img85.imageshack.us/img85/9817/1004358i.jpg" alt="Image Hosted by ImageShack.us"/><br/> <img src="http://img838.imageshack.us/img838/8323/1004359l.jpg" alt="Image Hosted by ImageShack.us"/><br/> <hr> sprawdzałem na kanale 32 na którym powinienem odebrać tv i mam siła sygnału: 50%, jakość: 10% pewnie słabe anteny mam w aucie :gwizdanie: bo normalnie w telewizorze działa naziemna telewizja... dzięki raz wielkie za pomoc
  22. no właśnie jak wchodze w TV to te dwie ikony po lewej u góry i na dole są martwe nie mogę w nie wejść dzięki za szybką odp. aa i jeszcze jak wyłącze dvd to znika to okno... czy tuner może być powiązany z odtwarzaczem dvd??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.