Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marcintuchola

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marcintuchola

  1. już nie pamiętam jaki wsadziłem ale napewno made in germany
  2. Obstawiam też pompe miałem podobnie w b6 ogólnie nie radze kupować pompy maxgear bo miałem dwie nowe i żadna nie działała...
  3. Zawsze możesz być pierwszy co wyreza takie kratki :gwizdanie:
  4. W mojej B5 też miałem tak ale z czasem mi sie wyrównały barwy, co jakiś czas polerka... :gwizdanie:
  5. Dokładnie musiało być coś grzebane że nie ma freonu albo coś uszkodzone... :gwizdanie:
  6. to raczej odpada alternator i kabelki... może zakupić filtr przeciwzakłóceniowy ale nie zawsze pomaga... chyba że ma ktoś ze znajomych to włożyć i sprawdzić
  7. Kolego wcześniej nie było tego szumu słychać??
  8. Z tym rzucaniem na boki to mogą być poduszki kolego albo dwumas... a z tym pierwszym pytaniem to tak jak kolega wyżej napisał
  9. Chyba że włożyć zawieszenie od a4 allroad :> swoją drogą ciekawe czy pasuje...
  10. najlepiej zrobić to za wtyczkami ISO czyli na kablach od radia czerwony zmostkować z żółtym w Alpine i Sony działa radio bez kluczyka
  11. nie myśle że jest tam jakaś plomba ale tak jak mówisz fachowiec co w tym siedzi powinien sie wypowiedzieć
  12. Kolego jeśli wystrzelony pas należy potrząsnąć jak mocno grzechocze to wystrzelony w pasie jest specjalna kulka metalowa która przy wystrzeleniu blokuje pas. W 90 % kulka ta blokuje pas na amen a tylko czasami go wypuszcza po kolizji
  13. nie było kolego bo kiedyś szukałem i nigdzie ich nie ma
  14. Jak była mocna kolizja w aucie to pas powinien wystrzelić jeśli nie wystrzelił tzn. że zadziała
  15. Wydaje mi się że nie ale 100% to niech ktoś sie wypowie kompetentny
  16. Moim zdaniem 3 na zime wyglada na masywną i łatwą do mycia
  17. Wydaje mi się, że to kolega z forum sprzedaje bo gdzieś już widziałem tą a4
  18. Kolega wyżej ma rację dopiero na przełomie 2004r poprawiła się wytrzymałość farby
  19. Najlepiej zadzwonic i sie dogadać, sam to kiedyś robiłem ale trzeba mieć anielską cierpliowść i za pierwszym razem nie wyjdzie idealnie
  20. Mi sie wydaje ze kolega ma wszystko ok bo liść nie ma gdzie tam wpasc :gwizdanie: tym bardziej do rurek od klimy a jak masz włączony nadmuch bez klimy to jest ok??
  21. Piękna sztuka tylko kierownice zmieniłbym i bedzie Powodzenia w modach
  22. :beer1: poszło
  23. Michelin ALPIN A3 moim zdaniem nie droga i naprawde na błoto pośniegowe
  24. Full serwis od 150 do 200 zależy jaka cena w danym okresie za freon

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.