Treść opublikowana przez marcintuchola
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Koledzy kojarzy ktoś tego allegrowicza?? Bo planuje kupic od niego silnik tylko obecnie jestem za granicą. http://allegro.pl/asb-06r-silnik-kompletny-audi-a4-a6-3-0-3-0-tdi-i1824047844.html
-
[B7 BKN] SWAP silnika BKN na ASB
Koledzy może pytanie nie do końca na temat bo chodzi o silnik 3.0 TDI BKN. Wałkuje temat od 2 miesięcy i nic czy podejdzie do mojej b7 silnik z oznaczeniem ASB? Wiem tyle jak vacum pompa bedzie z drugiej strony to można ją przełożyć, a elektronika? Orientuje się ktoś w temacie?? Pozdrawiam
-
[B7 BPW] Dżo-Dżo wóz nareszcie zdjecia pierwsza strona
Zacna a4 Mam troszkę podobną i trochę podobny problem z silnikiem.. Możesz dać namiary na warsztat PW. Bezawaryjności
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Kupiłem go od niemki z rozwalonym silnikiem, miałem u mechanika i stwierdził korbowód ale niestety co później sie okazało 4tłoki spalone.. a BKN jest tyle co kot napłakał...
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
czyżbyś kupił ciulowe 3.0 tdi, które trzeba wymienić? no niestety szukam silnika i BKN nie ma :/ a jak ktoś ma to nie odbiera tel. [br]Dopisany: 11 Sierpień 2011, 11:23_________________________________________________ szukaj tu : http://allegro.pl/listing.php/search?category=50849&sg=0&string=3.0+TDi¶ms_top_cookie=635c8699ec6a48ca70780f0e041b45ce82fe39d8 alledrogo mam całe oblatane i nic jak już chcesz zmienić to zmień od razu na ASB - lepszy, mocniejszy, trwalszy a bez problemu moge wsadzić ten silnik ??
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
czyżbyś kupił ciulowe 3.0 tdi, które trzeba wymienić? no niestety szukam silnika i BKN nie ma :/ a jak ktoś ma to nie odbiera tel. [br]Dopisany: 11 Sierpień 2011, 11:23_________________________________________________ szukaj tu : http://allegro.pl/listing.php/search?category=50849&sg=0&string=3.0+TDi¶ms_top_cookie=635c8699ec6a48ca70780f0e041b45ce82fe39d8 alledrogo mam całe oblatane i nic
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Koledzy potrzebuje silnik do mojej A4 3.0 TDI BKN i nigdzie nie moge go dostać ma ktoś może namiary na ludzi co tym handlują z góry
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
daytona grey najlepszy bez dwóch zdań
-
[B7 BRD] B siódemka 170PS QUATTRO: odsłona I
A6 piękna szutka też myślałem o takiej ale jeszcze za młody jestem... :gwizdanie:
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Witam koledzy za tydzień bedzie jakis spot? Będe miał już chyba autko gotowe to w końcu wpadnę na spota
-
[ALL B7] 2.0T FSI BWE 200BHP S-LINE 2005
Auto pierwsza klasa, pogratulować na pierwszym miejscu oddałbym autko do prania tapicerki :gwizdanie: no i xenon
-
[B6 AWX] A4 1.9 TDI sedanik :)
zgadza się szkoda bo troche kasy juz włożyłem w auto... nowe opony, rozrząd, amortyzatory sprężyny przód... ale chęć posiadania b7 w 2.7tdi albo 3.0tdi silniejsza
-
[B6 AWX] A4 1.9 TDI sedanik :)
tak ale telefonu i tak nie mam:P kolego nic nie musze kasować po odpaleniu auta, a czemu pytasz? Boija u siebie mam takie samo wyposażenie jak Ty, i mam tego nieszczęsnego telematica... przy każdym odpaleniu na wyświetlaczu pojawiają mi się komunikaty, które trzeba kasować naciskając przycisk na manetce odpukać nic sie nie wyświetla [br]Dopisany: 08 Maj 2011, 12:33_________________________________________________jeśli ktoś chętny na zakup to zaprszam
-
Malowanie wnętrz lamp w czarny mat oraz montaż przetwornic HID
mi zostal cały podkład firmy NOVOL PLUS 700 i lakier do zderzaków plastikowych firmy BOLL od renowacji wyłącznika świateł to moze zaryzykuje:) a jeżeli chodzi o barwe xenon to 5000k na moje najlepsza
-
[ALL B6] Nie działa sterowanie kiery multi po wymianie ze zwykłej
uuu... ale nic może okazyjnie jakieś rns-e sie trafi
-
[ALL B6] Nie działa sterowanie kiery multi po wymianie ze zwykłej
Witam mam pytanie kupilem kiere od Wojtek A4 z modelu b7 3-ramienna multi (grzech byłby nie kupić :>), u siebie mam 4-ramienna multi b6 no i rns-d. Czyli u mnie tez nie bedzie działać 1 rolka? pozdrawiam
-
Malowanie wnętrz lamp w czarny mat oraz montaż przetwornic HID
O kurcze to czasu troche trzeba włożyć :gwizdanie: jeszcze przemyśle ten mod, ale czas spedzony przy modach bezcenny i końcowy efekt
-
Malowanie wnętrz lamp w czarny mat oraz montaż przetwornic HID
Witam mam pytanie co do farby mam podklad do plastikow i czarny mat do zderzaków mogę tym pomalować lampę?? czy musi byc jakas specjalna do wysokich temperatur? mam xenony ori.
-
B6 DIVISION
Koledzy mam pytanie dzisiaj wymieniłem pompkę od sprysków i w końcu zaczęły mi działać spryski ale dysza po stronie kierowcy przecieka gdy się unosi mała część wody psika na lampa a reszta tryska po prowadzeniu unoszenia dyszy. Jest tam jakiś oring co mógł puścić ?? Czy może gdzieś coś jest zapchane? Dodam jeszcze że na początki w ogóle nie chciało lecieć na lampe tylko uciekała woda po prowadnicy.
-
Regeneracja włącznika świateł
no właśnie i teraz mam dylemat czy malować przyciski od opuszczania szyb czy nie bo tam będzie bardziej rzucać sie w oko
-
Regeneracja włącznika świateł
Byłem w mieszalni farb i koleś nic lepszego nie mógł doradzić a powierzchnia jest lekko chropowata no ale ori to nie jest :gwizdanie:
-
Regeneracja włącznika świateł
podkład firmy NOVOL PLUS 700 i lakier do zderzaków plastikowych firmy BOLL
-
Regeneracja włącznika świateł
Dzisiaj jestem po regeneracji włącznika i naprawde trzeba mieć anielską cierpliwość :gwizdanie: dałem podkład i potem czarny mat do plastików zobaczymy jak długo potrzyma podziękowania dla kolegi Zuloo za szablony
-
Moja Czarna Pieknosc:)
nie ma co autko super a folia to tylko folia zawsze można ściągnąć
-
Polecane opony letnie
Polecam Continental SportContact 3 225/40 R18 w przodzie mam nowe Fullrun HP199 225/40 R18 hałas i dość szybko zdzierają się + jest tylko cena oponki, ale Conti używki z roki 09 6,5 mm kupilem za 200 pln szt.