Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jencik

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. jencik opublikował(a) temat w Audi A4 B6
    Cześć, Mam zamontowane takie kratki w moim audi: Czy znajdę kratkę z innego modelu, która spasuje w miejsce tych? Chcę zamontować takie, które wokół "oka" halogena mają chrom. Tutaj przykład:
  2. Komputer niczego nie pokazuje, jedynie co to, że fis nie jest podłączony do radia.
  3. Cześć, Nie wiem jak opisać to co mam, ale spróbuje może ktoś coś podpowie zanim wybiore się do fachowca. Często kiedy mam uchylony szyberdach on się sam domyka, znów go uchylę i to samo. Komputer pokazuje spaloną przednią lewą lampę i rzeczywiście nie świeci, a żarówka jest dobra (na innej jest to samo). Problem miałem wczesniej, ale ustąpił - znów się pojawił. "Konsola" (komputer?) z przodu po wyciągnięciu kluczka non stop wydaje jakieś dźwięki, delikatne ale jednak ciągle coś tam słychać.. (dźwięki słyszalne jakby dochodziły bardziej ze strony kierowcy). Ostatnio spaliło mi się kilka urządzeń w gniazdku zapalniczki. Był kiedyś problem z zamkiem centralnym, ale ustąpił. Aha jest jeszcze problem z kierunkowskazem (nie zawsze występuje).. kiedy wbijam go w prawo często miga w lewo i dopiero jak go "docisnę" do góry to przeskakuje, nie wiem czy to ma jakiś związek z tym wszystkim czy tu będzie problem z manetką. Coś jesteście w stanie podpowiedzieć? W czym szukać problemu czy cokolwiek? Z góry dzięki, Miłego wieczoru i weekendu p.s sory za ten opis, ale starałem się opisać to tak jak mi przychodzi na język
  4. Aha czyli każda z tych stacji 2din wejdzie, tylko trzeba bedzie uzupełnić to ramką z przodu?
  5. Tam mam jedynie amplituner i sub'a. Wyczytałem, że może on być pod kierownicą.[br]Dopisany: 13 Sierpień 2011, 10:41_________________________________________________Hej, Ktoś może wie jakie wymiary ma RNS-D albo jakie ze "stacji multimedialnych" wejdą do koszyka zamiast RNS-D bez większego kombinowania?
  6. wszystko mam do radia podłączone gdzie powinien być ten tuner? to zobacze czy jest
  7. No na pewno adapter, ale ten co wyżej dałem chyba sie nie nadaje? Czy połączy kostki, a oba kable wepnę w radio? Swoją drogą mam taki błąd: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b1502845d7013c82.html Co robić? Na fisie nie mam żadnych informacji z radia
  8. Hej, Rozmyślam zakup tej stacji multi jednak nie będę na razie zmieniał audio. Jak mam podłączyć oryginalne głośniki pod to nowe radyjko?
  9. Możesz zapodać jakimś przykładem, który nie będzie się marnował przy tej "kiepskiej" jednostce głównej? Adaptery widzę dwa rodzaje: http://allegro.pl/adapter-sygnalowy-rca-konwerter-jakosc-swidnica-i1749136404.html http://allegro.pl/adapter-audi-vw-skoda-gniazdo-mini-iso-4x-rca-i1724788420.html O coś takiego chodzi?
  10. Jeśli chciałbym zmienić głośniki, dorzucić wzmacniacz i do tego wszystkiego kupić porządną "stację multimedialną" to niestety trochę tych środków potrzeba Inaczej.. Powiedźcie co ciekawego mogę zrobić z RNS-D? Nie chcę super basów i wibrujących szyb, nie mam zamiaru brać udziału w żadnych konkursach. Po prostu chcę by to audio zaczęło grać milej dla ucha.
  11. Cześć, Mam zamiar w swojej b6 zmodyfikować trochę audio, na pewno zmienię głośniki, dorzucę jakiś wzmacniacz, może sub. Pytanie czy RNS-D pociągnie coś sensownego? Pozdro[br]Dopisany: 03 Sierpień 2011, 15:21_________________________________________________nikt nie jest w stanie pomóc?
  12. jencik odpowiedział(a) na jencik temat w Audi A4 B6
    Dzięki, trza będzie więcej pomyśleć :>
  13. jencik opublikował(a) temat w Audi A4 B6
    Cześć, Pytanie j/w http://img63.imageshack.us/img63/6962/35485418702cedcffceeo.jpg Pozdro
  14. j/w przychodzę poczytać co nieco. pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.