Treść opublikowana przez marcintuchola
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
spot 18.05.2012 fotograf/kamerzysta: 1. bula 2. dropsone 3. dobis1 4. Janekx 5. marcintuchola
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
zdjęcia ładne tylko ja też nie mam pojęcia ile najlepiej jak on powie, ale ja się piszę jak coś
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
No mi na 99% też pasuje
-
Blacharka i lakierowanie POLECAM
http://autopsp.pl/psp/psp_index.html
-
[B7 ASB] Mały S-line w macie :) Więcej s-line...
No tył już ładniej wygląda tylko teraz muszę się zabrać za wycieraczkę Dam małą reklamę firmy która mi robiła auto bo zrobiła naprawdę dobrą robotę http://autopsp.pl/psp/psp_index.html
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ja na sesje jestem chętny ale do 21 maja bo wyjeżdżam na pięć tygodni
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
My również dziękujemy no sarenka się postarała
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Mi niestety nie uda się dotrzeć na spot:hi: No zadowolony jestem mega
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
to się nazywa naciąg
-
A5 8T Kolejny S-line by jedrekx
A5 jednak jest piękne
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Auto już odebrane:decayed: Dzięki Jędrzej za kontakt do warsztatu bo jestem zadowolony
-
[B7 ASB] Mały S-line w macie :) Więcej s-line...
Wiem, że sprężyny są koloru czerwonego a jakiej firmy to nie wiem tylko amorki są ori s-line Tak przód nówka tylko lampy z 2008r
-
[B7 ASB] Mały S-line w macie :) Więcej s-line...
co do 235 mam na zimę i naprawdę jest ok, a co do wycieraczki to trzeba coś z nią zrobić, ale czasu brak i inne rzeczy sa na pierwszym planie:hi: ---------- Post dopisany at 18:50 ---------- Poprzedni post napisany at 15:37 ---------- Nowy przód s-line prosto z serwisu + doszły lampy z białymi kierunkami + tylni dyfuzor w kolor ---------- Post dopisany at 18:50 ---------- Poprzedni post napisany at 18:50 ----------
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Jutro auto do odbioru dzisiaj byłem w bydzi to wjechałem zobaczyć jak tam auto i kolorek ładnie dobrany
-
[B7 BKN] 3.0 TDI Avant pakiet S4
O to mi chodziło właśnie
-
[B7 BKN] 3.0 TDI Avant pakiet S4
a błędu na fisie nie masz od xenonów?? Piękne AUDI
-
Końcówka BlackLine Ulter 90 do Audi A4 B7 3.0 TDI
Będą dostępne to się skusze na te czarne 90 bo mam 100 ale za duże wyszły
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
pytam bo jestem ciekaw jak tam auto wygląda, czy już mają pomalowane
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
I jak tam Jędrzej byłeś może w warsztacie ? Dzisiaj mówili, że może na piątek będzie auto
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Będę wdzięczny :hi:zobaczymy jak wyjdzie kolor bo się trochę obawiam
-
Końcówka BlackLine Ulter 90 do Audi A4 B7 3.0 TDI
Tego właśnie nie wiem, ale jeszcze ulter nie ma ich dostępnych. Myślałem że może jakieś odbarwienia będą bo czarny to czarny, ale się nie znam na jakiej zasadzie to "działa"
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
jutro o 16 mam dzwonić bo wyjedzie z lakierni mam nadzieje że będzie wszystko ok
-
Końcówka BlackLine Ulter 90 do Audi A4 B7 3.0 TDI
Konkretnie czarne masz?? Bo srebrne mam też zamontowane, ale nie wiem jak te czarne będą wyglądać?
-
Końcówka BlackLine Ulter 90 do Audi A4 B7 3.0 TDI
-
Zimówki czy letnie?
Zdecydowanie wolałbym na letnich tym bardziej, że już są dość mocno dodatnie temp. a wiadomo jak popada przy takiej temperaturze to zimówka nie ma zbytniej przyczepności takie moje zdanie