Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marcintuchola

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marcintuchola

  1. spot 18.05.2012 fotograf/kamerzysta: 1. bula 2. dropsone 3. dobis1 4. Janekx 5. marcintuchola
  2. zdjęcia ładne tylko ja też nie mam pojęcia ile najlepiej jak on powie, ale ja się piszę jak coś
  3. No mi na 99% też pasuje
  4. http://autopsp.pl/psp/psp_index.html
  5. No tył już ładniej wygląda tylko teraz muszę się zabrać za wycieraczkę Dam małą reklamę firmy która mi robiła auto bo zrobiła naprawdę dobrą robotę http://autopsp.pl/psp/psp_index.html
  6. ja na sesje jestem chętny ale do 21 maja bo wyjeżdżam na pięć tygodni
  7. My również dziękujemy no sarenka się postarała
  8. Mi niestety nie uda się dotrzeć na spot:hi: No zadowolony jestem mega
  9. to się nazywa naciąg
  10. A5 jednak jest piękne
  11. Auto już odebrane:decayed: Dzięki Jędrzej za kontakt do warsztatu bo jestem zadowolony
  12. Wiem, że sprężyny są koloru czerwonego a jakiej firmy to nie wiem tylko amorki są ori s-line Tak przód nówka tylko lampy z 2008r
  13. co do 235 mam na zimę i naprawdę jest ok, a co do wycieraczki to trzeba coś z nią zrobić, ale czasu brak i inne rzeczy sa na pierwszym planie:hi: ---------- Post dopisany at 18:50 ---------- Poprzedni post napisany at 15:37 ---------- Nowy przód s-line prosto z serwisu + doszły lampy z białymi kierunkami + tylni dyfuzor w kolor ---------- Post dopisany at 18:50 ---------- Poprzedni post napisany at 18:50 ----------
  14. Jutro auto do odbioru dzisiaj byłem w bydzi to wjechałem zobaczyć jak tam auto i kolorek ładnie dobrany
  15. O to mi chodziło właśnie
  16. a błędu na fisie nie masz od xenonów?? Piękne AUDI
  17. Będą dostępne to się skusze na te czarne 90 bo mam 100 ale za duże wyszły
  18. pytam bo jestem ciekaw jak tam auto wygląda, czy już mają pomalowane
  19. I jak tam Jędrzej byłeś może w warsztacie ? Dzisiaj mówili, że może na piątek będzie auto
  20. Będę wdzięczny :hi:zobaczymy jak wyjdzie kolor bo się trochę obawiam
  21. Tego właśnie nie wiem, ale jeszcze ulter nie ma ich dostępnych. Myślałem że może jakieś odbarwienia będą bo czarny to czarny, ale się nie znam na jakiej zasadzie to "działa"
  22. jutro o 16 mam dzwonić bo wyjedzie z lakierni mam nadzieje że będzie wszystko ok
  23. Konkretnie czarne masz?? Bo srebrne mam też zamontowane, ale nie wiem jak te czarne będą wyglądać?
  24. Koledzy co myślicie o tej końcówce? Chodzi mi o jakość wykonania?
  25. Zdecydowanie wolałbym na letnich tym bardziej, że już są dość mocno dodatnie temp. a wiadomo jak popada przy takiej temperaturze to zimówka nie ma zbytniej przyczepności takie moje zdanie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.