Treść opublikowana przez marcintuchola
-
Jakie kapsle do felg ? Pilna sprawa
Na moje oko to te @@ DEKIELKI DEKLE AUDI A3 A4 A6 A8 8D0 601 170 @@ (3116829349) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ale niech ktoś potwierdzi
-
Panowie co to za wtyczka?
Człowiek całe życie sie uczy Dzięki za info
-
Panowie co to za wtyczka?
Była podświetlana popielniczka w tyle?
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Wesołych Świąt
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Szerokiej drogi! Mi niestety nie udało sie w tym roku za mało wolnego czasu:facepalm:
-
A6 C6 2,7 Q Pełny s-line. Koło 20"
Nie mogę tutaj zaglądać... chce C6:decayed:
-
A6 C6 2,7 Q Pełny s-line. Koło 20"
podoba mi się
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Witam ja niestety dzisiaj nie dojade... Bo nie będę w stanie:facepalm:
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
może mi się uda podjechać
-
RS4 B5 By Kosiniak.
Piękne auto moje marzenie... może za pare lat...
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
to jednak czwarta osoba zmarła... ponoć nie była posypana droga..., nawet nie ma poznac ze to tico
-
[ALL B7]Audi, A4 B7 Sline 284hp + Historia napraw + Zmiana koloru na wiosnę
Ja miałem coś ponad 800 ale buczenia nie było i nic nie drżało, tylko miałem manualna skrzynie. Może dwumas? Ale to moje domysły...
-
B6 DIVISION
Co do 3.0 to u mnie było 6.8 przy 90 km/h ale trzeba przyjąć 9 litrow
-
[B7 ASB] Mały S-line w macie :) Więcej s-line...
Nie wiem czy nowy właściciel się zapisze. Wspominałem o forum i ramki klubowe zostawiłem, a pojechała na śląsk
-
Jaki rodzaj bieżnika do Quattro ?
CSC 3 i 5 godna polecenia wytrzymałe i cenowo tez ok:wink:
-
[B7 ASB] Mały S-line w macie :) Więcej s-line...
Tak b6 zabralem w rozliczeniu bo była tego warta tylko ze ona tez będzie na sprzedaż narazie nie chce a4.
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Mat fajnie wyglada na a4 tylko cieżko potem sprzedać wiem po sobie... ale auto zawsze robi sie pod siebie:decayed:
-
[B7 ASB] Mały S-line w macie :) Więcej s-line...
Auto sprzedane temat do zamknięcia...
-
[ALL B7]Audi, A4 B7 Sline 284hp + Historia napraw + Zmiana koloru na wiosnę
Zobacz u mnie jak wyglądało auto przed s-line i teraz już z s-line
-
[ALL B7]Audi, A4 B7 Sline 284hp + Historia napraw + Zmiana koloru na wiosnę
Malowana czy oklejona? Z pakietem s-line będzie zacnie
-
Felgi 20" 8,5 a opona 265/30
A nie lepiej 255? jednak na 9" rant ochronny nie spełniał swojej funkcji myślę, że na 8,5 będzie dobrze
-
[A6 CAHA] NA SPRZEDAŻ - Mańkowóz - A6 C6 S line INT + EXT, koło 19" R8
piękne auto!
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
w Super Chip jest hamownia 4x4 Dzięki
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Panowie jest w Bydgoszcz hamownia 4x4? Czy najbliższa w trojmiescie?
-
A6 C6 2,7 Q Pełny s-line. Koło 20"
Koła wyglada zacnie:decayed: jaki profil opony będzie?