Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marcintuchola

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marcintuchola

  1. Na moje oko to te @@ DEKIELKI DEKLE AUDI A3 A4 A6 A8 8D0 601 170 @@ (3116829349) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ale niech ktoś potwierdzi
  2. Człowiek całe życie sie uczy Dzięki za info
  3. Była podświetlana popielniczka w tyle?
  4. Wesołych Świąt
  5. Szerokiej drogi! Mi niestety nie udało sie w tym roku za mało wolnego czasu:facepalm:
  6. Nie mogę tutaj zaglądać... chce C6:decayed:
  7. Witam ja niestety dzisiaj nie dojade... Bo nie będę w stanie:facepalm:
  8. może mi się uda podjechać
  9. Piękne auto moje marzenie... może za pare lat...
  10. to jednak czwarta osoba zmarła... ponoć nie była posypana droga..., nawet nie ma poznac ze to tico
  11. Ja miałem coś ponad 800 ale buczenia nie było i nic nie drżało, tylko miałem manualna skrzynie. Może dwumas? Ale to moje domysły...
  12. marcintuchola odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Co do 3.0 to u mnie było 6.8 przy 90 km/h ale trzeba przyjąć 9 litrow
  13. Nie wiem czy nowy właściciel się zapisze. Wspominałem o forum i ramki klubowe zostawiłem, a pojechała na śląsk
  14. CSC 3 i 5 godna polecenia wytrzymałe i cenowo tez ok:wink:
  15. Tak b6 zabralem w rozliczeniu bo była tego warta tylko ze ona tez będzie na sprzedaż narazie nie chce a4.
  16. Mat fajnie wyglada na a4 tylko cieżko potem sprzedać wiem po sobie... ale auto zawsze robi sie pod siebie:decayed:
  17. Auto sprzedane temat do zamknięcia...
  18. Zobacz u mnie jak wyglądało auto przed s-line i teraz już z s-line
  19. Malowana czy oklejona? Z pakietem s-line będzie zacnie
  20. A nie lepiej 255? jednak na 9" rant ochronny nie spełniał swojej funkcji myślę, że na 8,5 będzie dobrze
  21. w Super Chip jest hamownia 4x4 Dzięki
  22. Panowie jest w Bydgoszcz hamownia 4x4? Czy najbliższa w trojmiescie?
  23. Koła wyglada zacnie:decayed: jaki profil opony będzie?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.