Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marcintuchola

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marcintuchola

  1. 2,5 bara było, przy quattro myślałem ze będą w miarę równo się zdzierać ale nic kupię na tył to sezon wystarczy a za rok się zobaczy z inna marka
  2. Koledzy pytanie do Was czy to normalne ze po jedynym sezonie opony tylne letnie śmietnik? A przednie jeszcze całkiem całkiem. Dodam ze chodzi o Continentale 20”
  3. marcintuchola odpowiedział(a) na SID temat w Audi R8
    R8 to R8! co tu dużo pisać... jest MEGA
  4. ja już też dostałem X, ale bede testował w grudniu dopiero... fakt na moim 6s bateria szybciej znika w iOS 11:/
  5. marcintuchola odpowiedział(a) na KERCZI temat w Audi A8/S8
    Piękne audi, czarny to jednak czarny jak czysty PS> nie znasz może nazwy projektu domków w tle?
  6. marcintuchola odpowiedział(a) na Cuber temat w C7 Resident
    Trzeba zgłosić akcje naprawcza do audi ?
  7. marcintuchola odpowiedział(a) na Cuber temat w C7 Resident
    U mnie jedno wolniej się otwiera a czasami tylko do połowy :/ ale nie mam pojęcie pewnie się kończy
  8. no ja zamówiłem na apple i mialem czas 1-2tygodnie i net mi siadł przy zamówieniu bo gdzie obecnie jestem zasięg 3G to luksus.. i za drugim podejściem pokazało 3-4 tygodnie a w zamowieniu 4 - 8 grudzien...
  9. Witam zamawiał ktoś X-a? jestem ciekaw terminu
  10. marcintuchola odpowiedział(a) na Cuber temat w C7 Resident
    U siebie mam z s7 et37 i jeszcze jest delikatnie schowana przy oponie 255
  11. marcintuchola odpowiedział(a) na Cuber temat w C7 Resident
    A7 nowe naprawdę petarda? tak jak a8 i a4 nowe nie powalają tak a7 mega
  12. marcintuchola odpowiedział(a) na Cuber temat w C7 Resident
    Ja u siebie zamówiłem średnice 59mm i dość spory luz był
  13. marcintuchola odpowiedział(a) na Cuber temat w C7 Resident
    Panowie jakie zaciski hamulcowe pasują do naszych aut? Bo zastanawiam się czy wymieniać na większe?
  14. Zobacz Spotify jest płatne, ale warto.
  15. Ja robiłem w brk-tuning, gość mówił że wszystko z autem w porządku jak bym chciał to mógł zrobić do 300 i potem wywalić dpf-a no ale po co? Ważne ze czuć różnice?
  16. A6 odżyło dostało program na 292KM i 662Nm ? seria 251KM
  17. Felgi zostają na zimę
  18. marcintuchola odpowiedział(a) na Cuber temat w C7 Resident
    Dziękuje
  19. marcintuchola odpowiedział(a) na Cuber temat w C7 Resident
    Zna ktoś może nr kabelka do iphona?
  20. Dokładnie emblematy maja bardzo mocną taśmę...
  21. Dostałem takie wymiary od kolegi z a6klub: "No więc tak: Od góry napisu do dolnej krawędzi przetłoczenia na błotniku jest 55 mm Natomiast od brzegu błotnika do początku (lub końca z drugiej strony) napisu jest 36 mm."
  22. Na prośbę wklejam więcej fot tyłu i między czasie wpadły oznaczenia V6T tylko o 1cm za wysoko od ori wymiaru naklełem
  23. No to wiem gdzie może kiedyś uda mi się dotrzeć do Bydgoszczy na spota..
  24. Dzięki, narazie jeszcze brudna z urlopu bo dziś dopiero nam prąd włączyli... byłeś a6? Bo jedna widziałem naprzeciwko automatu do biletów?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.