Treść opublikowana przez bortex69dyzio
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
może i masz rację, ja dostałem to od kolesia który jeździ "jajkiem" 1.6 V-TEC i jest w nią zapatrzony jak w obrazek
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
może nie ale kota zaskoczyło
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
F 16? Lata zamiast jeździć?
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
http://www.wiocha.pl/280602,Rosja_to_nie_kraj
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
bedzie dzis ktos mial kabelek i program? chcialem tym kpowerem sprawdzic bo cos nie domaga ostatnio
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
panowie dzis widzimy sie u Kobry?
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
mi 18 tez bardziej pasuje, a galeria bedzie napewno lepsza bo przynajmniej nie bedzie sie na łeb lało[br]Dopisany: 03 Lipiec 2011, 14:09_________________________________________________a możecie się jakoś z Piotrkiem skontaktować? pisałem mu priva ale chyba już go nie było. Nie mam skąd wytrzasnąć tej przepływki i może on mógłby mi sprawdzić czy to napewno ona padła
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
bedzie dzis ktos?
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Ludziska mam nadzieję że dziś ktoś na spocie będzie bo zamierzam przyjechać dziś końcu po raz pierwszy. Nareszcie trafiła mi się wolna, normalna (czyt. trzeźwa :>) niedziela. Poza tym chciałbym zasięgnąć informacji od ludzi siedzących w temacie i mających trochę wiedzy na temat diesli, a myślę że ktoś taki się znajdzie wsród was. Zresztą co tu się rozpisywać, na miejscu mam nadzieję pogadamy na ten temat
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
rozumiem czytałem co zrobili Ci z wózkiem, masakra aż dziw bierze że tacy ludzie biorą się za naprawe samochodów powinno się takim na czole tatuować "partacz" żeby ludzie wiedzieli z kim mają doczynienia a przyjade wkrótce napewno, bo zbieram się już jakiś czas tyle że nie czasowy jestem i wiecznie mnie nie ma w niedziele
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
no mam tak już przyjechała do mnie z austrii, trzeba będzie to wyrzucić bo szpeci auto, wiem niestety za dużo ostatnio wydatków żeby się za auto zabrać a tak na marginesie to co to jest ten pług? rozumiem że byliście w środku, bo nikt się koło OOOO nie kręcił (napewno bym wtedy podbijał) a tak podjadę innym razem
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Panowie byłem koło Jurajskiego w niedzielę tak ok. 16.30 bo udało mi się wcześniej wrócić ale pustki jakieś były, audiczek jak na lekarstwo, przejechałem sie po parkingu i pojechałem dalej. Działo się tam coś wogóle? Pomyślałem że gdzieś wyjechaliście i pojechałem się wyspać
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
czy siostry fajne to nie mi oceniać, siostra to siostra pojawię się na 100% w pierwszą niedzielę którą w domu będę, poniekąd ośmielony tym co napisał Piotrek a co do felg, potrzebuje dekielki na ori felgi 15 alu, może ma ktoś w rozsądnej cenie takie ustrojstwo?
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
powoli wychodzi Wybieram sie na spota juz od dłuższego czasu ale niestety tak mi się dziwnie układa, że w każdą niedzielę gdzieś wyjeżdżam. Myslę, że za 2 tygodnie będe w domu i postaram się przyjechać, chociaż wstyd pokazać swoją "olimpiadke" przy waszych dopieszczonych niuńkach. Trzeba się będzie za nią zabrać troche, bo po tym jak siostry nią jeżdżą ciągle przybywa jej rys i zadrapań
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
snake chyba widziałem Cię dziś u mnie w Żarkach, ale tak szybko przeleciałes, że nie jestem do końca pewien czy to Ty byłeś
-
Nowicjusz - wątek powitalny