Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

koman

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez koman

  1. Sam jestem chętny na tego spota
  2. Rozumiem o co ci chodzi i nie zamierzam sie obrażać bo słucham ludzi i powoli wszystko jest przerabiane Z tyłem to masz masz racjie znaczek wystarczy wyczyścić bo jest pomalowany , listwa tez zostanie zmieniona
  3. Dominik rozwin mysli ,co zmienic przypominam ze grill z przodu rs6
  4. Tomek wiem planuje cos ...
  5. Zostaa dołozona w Niemczech .bo miałem do wyboru org. lub za do[łatą ta wiec dopłaciłem i jest
  6. Doszło kila nowych modów lusterka Satyna otwierania klapy z pilota Pl.menu w Navi Przyciemnione wszystkie szyby Dokłaka od Cupry
  7. Siema.Kratki w zderzakach masz org. Czy dorabiałes?
  8. Przy okazji może ma ktoś z was wlepki Klubowe ?
  9. siema bedzie robiony może spot w ta niedziele ?
  10. Samochód robi wrażenie i to ogromne ,widziałem w na podpromiu po pasterce Stałeś niedaleko mojej a6c6 czarnej na USA pozdrawiam
  11. Jak bedzie dzis w ludziskami na spocie ? to niech ktos ogarnie wlepkę proszę ;D
  12. siemanko nie ma ktos czasem wlep klubowych ?
  13. Widziałem myślałem o nich ale dalej mam ochote na rs6 II
  14. Szukam coś Na ten sezon lecz nic do głowy nie przychodzi poza tym mieszjam w Niemczech i Tu czegoś szukam
  15. koman odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    Moze by sie spotkac gdzies i spota zrobic ?
  16. koman odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    zyje cos Monachium ?
  17. Siema siema nie ma ktoś przypadkiem wlep bo potrzebuje na trasę do De
  18. nie powiem panowie siatka juz wywalona zostanie na dniach miałem wizje i tyle z tego planu jest mysle wkleić normalny pełen dyfuzor zeby sie zgrało
  19. Tyłek gotowy ;D
  20. jeśli ktoś posiada wlepy niech zabierze ze sobą ;D
  21. Pisać co za szlachta sie zjawia jutro

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.