Treść opublikowana przez piotrkop
-
[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
Dzięki za wszystkie miłe słowa dot. zdjęć ależ jest więcej, tutaj. Jakby ktoś chciał podobne foty swojej A4ki, zapraszam...
-
Nasze fotografie - pstrykane różnym sprzętem
To i ja pozwolę sobie coś pokazać, wszystko wykonane Nikonem D5000 + Nikkor 50mm 1.8
-
Audi TT, 2.0TFSI, S-tronic, Bodykit TTS
No bo klimat jak z NFS był częściowo zamierzony. nie trzeba się znać na fotografii - albo się podoba albo nie a samochód prawdziwy, zapewniam, nawet siedziałem w środku jakoś na dniach przygotuję backstage'owego gifa - od 0 do bohatera tak wlasnie wyglada . Napisalem ze sie podoba Dzięki tak jak wspominałem (trzeba kliknąć i chwilę poczekać): (dla mniej cierpliwych - LowQuality): pierwsza klatka to to co wyszło bezpośrednio z aparatu jako jpg, druga to zdjęcie wywołane w oparciu o surowy plik raw (czyli nieskompresowany - w odróżnieniu do jpg zawierający pełną informację o zdjęciu), reszta to kolejne kroki obróbki... :gwizdanie:
-
Audi TT, 2.0TFSI, S-tronic, Bodykit TTS
No bo klimat jak z NFS był częściowo zamierzony. nie trzeba się znać na fotografii - albo się podoba albo nie a samochód prawdziwy, zapewniam, nawet siedziałem w środku jakoś na dniach przygotuję backstage'owego gifa - od 0 do bohatera
-
Audi TT, 2.0TFSI, S-tronic, Bodykit TTS
Chętnie, czekam na PW
-
Audi TT, 2.0TFSI, S-tronic, Bodykit TTS
muszę przyznać, że jeszcze nie miałem przyjemności foto-obcować z tak czystym autem. a malik opony przygotował Isza klasa!
-
Audi TT, 2.0TFSI, S-tronic, Bodykit TTS
a tak jakoś wyszło... dzięki za miłe komentarze, wkrótce kolejne zdjęcia
-
Audi Q7 4.2 TDI S-line, 21", V12 look, LED, TV, DVD, Webasto -> SPRZEDANE :-)
Pozwolę sobie odpowiedzieć http://maps.google.pl/?ie=UTF8&ll=52.258183,21.150559&spn=0.004958,0.009645&t=h&z=17
-
Nowicjusz - wątek powitalny
... wszystkich Forumowiczów:)