kamik555

O kamik555

Osiągnięcia kamik555

Reputacja

1. Witam, brakuje mi zaslepki nad awaryjnymi(zaznaczona na zdjeciu). Wie ktos ile to kosztuje, jaki jest numer tej czesci i gdzie to moge dostac? z gory dzieki za pomoc
  2. ojj kurde zle napisalem. Mam symphony ale nie 2 To klimatronik kosz i przejsciowke iso-iso2 ? :gwizdanie:
  3. Wreszcie panowie mam juz moja rns-e !! Musze teraz wyjąc symphony II i kupic reszte czesci Bedzie mi potrzebna antena do nawigacji kosz 2 din nowy klimatronik i cos jeszcze ?
  4. A ile by kosztowala wymiana w mojej a4 concert na rns-e (bez kosztów nawigacji)?
  5. Posiadam audi a6 2004 rok z nawigacja audi rns-e i chcialbym ja przerzucic do audi a4 z 2003 roku z radiem audi concert CD.Natomiast do a6 chcialbym kupic rns-d albo przerzucic audi concert. W zwiazku z czym mam pytanie co musialbym dokupic i jaki byl by tego koszt i czy kosze sa w a4 i a6 te same?
  6. Mam pytanie co do podgrzewanej kierownicy. Czy wystarczy tylko kupic podgrzewana i zalozyc do a4 b6 z 2002 roku podpiac kostki i podgrzewanie dziala czy trzeba ciagnac oddzielne kable ?