Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dingodi

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dingodi

  1. Nie znam się na olejach, bardziej mi chodzi czy ten olej jest jest dobry jakościowo czy raczej wybrać coś innego . Przewijają się często w postach Motule Castrole Mobile itp. Większość śmiga chyba na tych olejach. Liqui Moly jest raczej mniej dostępny. Chociaż byłem zdziwiony jak znalazłem go w sklepiku na moim osiedlu.
  2. Nadchodzi termin serwisu olejowego. Audik zalany jest olejem jak w tytule L-M 5W-30 4600 TOP TEC . Co radzicie pozostać przy tym oleju czy zmieniać na inną markę . Dodam, że przejechane 128 tyś. km. ,nic nie ubywa, z silnikiem wszystko OK . 5 litrów ww oleju u mnie na wsi 186 PLN.
  3. Jestem po samodzielnym zabiegu odgrzybiania. Rozpiera mnie duma, ale wpadłem na pomysł który zrealizuje przy następnym odgrzybianiu. A o co chodzi to za chwilkę . Jak to wyglądało: 1. Kupiłem odpowiedni środek w Norauto i nowy filtr kabinowy. 2. Poczytałem co i jak należy wykonać . 3. Doszedłem do postu w którym mowa o zdemontowaniu schowka i jak w moim przypadku wcześniej również zmieniarki CD. 4. Zdemontowałem co trzeba i wg instrukcji, do odpowiedniego otworu podałem środek na grzyby. 5. Poskładałem wszystko do kupy i jak dotąd jest OK. Czas pracy jak na pierwszy raz to 1,5 godziny nie licząc czasu jaki trzeba poświęcić na samą aplikację środka. Zadałem sobie pytanie . Czy mógłbym przy następnym odgrzybianiu uniknąć demontażu schowka ? Odpowiedź brzmi TAK...... Myślę teraz , że tą czarną zaślepkę można przecież przebić , a do otworu zamontować na stałe wężyk o średnicy powiedzmy 10/15mm i o długości wystarczającej do umieszczenia go gdzieś w schowku lub ostatecznie pod nim. Taki wężyk można czymś zatkać , a w razie potrzeby poprzez ten wężyk przekładać aplikator zakończony dyszą. Ważne aby można było wykonywać ruchy pozwalające na dokładne rozpylenie pianki. Zalety chyba wielkie - Nie trzeba demontować schowka , a co gorsze potem go montować. Myślę , że po paru takich czynnościach wystąpi problem z gwintami i mocowaniem, a przecież szkoda. Ponadto można odgrzybiać częściej ponieważ czynność będzie banalnie prosta. Co o tym myślicie ? [mod]Gdzie jest prefix!!!! - poprawiłem (kolejne wylądują w koszu)[/mod]
  4. dzięki. Rozumiem że każdy model ma inny wyjmak więc w ciemno nie maco cudować . Zamykam temat
  5. a jakie to cudo ma wygląd Bo chyba nie widelca
  6. Radio chorus + zmieniarka w schowku . Jak wyciągnąć zmieniarkę . Chcę wyczyścić laser ale nie mogę się dobrać do zmieniarki.
  7. Ze swojej strony dodam , że mam do czynienia z podobną sytuacją i to w w różnych samochodach -Renault , Skoda czy Audi Przepalanie się żarówek H7 dotyczy wszystkich samochodów, Powód : - zła jakość żarówek - tragiczna jakość polskich dróg ( to ma duże znaczenie dla żywotności żarówek ) - ponadto jeśli ktoś jeździ tydzień na jednej żarówce to jednak ta druga (na jednym obwodzie) dostaje trochę więcej w palnik i to też skutkuje wcześniejszym zużyciem. - spotkałem tez fachmanów którzy wykonują wymianę żarówki bez zachowania reguł i zdrowego rozsądku ( paluchy )
  8. 3 szt. wymienione jedna była wcześniej i jest OK. Super sprawa . serwis Jodko Schiewe Świdnica
  9. Dzięki znalazłem. Koniec tematu.
  10. Mostek plusowy .............. dzięki. Ale może jednak ktoś przeciągał przewód bezpośrednio do zacisków akumulatora?
  11. Pytanie pewnie pojawiało się w postach ale niestety w opcji szukaj cały czas wywala mi błąd , dlatego też tracąc cierpliwość proszę o informację. Jak przeciągnąć bezboleśnie zasilanie prosto z akumulatora do wew. samochodu. AUDI A4B6 1,8t. Jeśli macie jakiś patent proszę o radę . z góry dzięki.
  12. Witam serdecznie jako nowy na tym forum, pozdrawiam , szerokości. Mam nadzieje że będę mógł pozostać z wami dłużej.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.