Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

lukii007

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez lukii007

  1. siema:-) mam sprawe ale moze zaczne od poczadku. Posiadam A4 b5 ,takie : View image: DSC07469 View image: DSC07482 jak widac na zdjeciach jest na fabrycznym zawieszeniu i troche razi w oczy taka kozica + na dodatek kupilem dystansy przod 2cm tyl 3cm i pojawil sie kolejny problem, do puki jezdzilem sam albo z 1 pasazerem to bylo spoko ale ostatnio kiedy mialem komplet w aucie i troche bagarzu to na 2 wiekszych wybuleniach docislo i bylo sluchac szorniecie,potem patrzylem to na nasamym koncu plastikowego nadkola bylo widac przerysowanie od kola.i mam takie pytanie.nie chce rezygnowac z wysunietych kol bo bardzo mi sie to podoba , ani nie chcerezygnowac z szybkiej jazdy bo to lubie.co mi radzicie? gwintowane zawieszenie? jak tak to jaka firme polecacie interesuje mnie ceda do 2tys zl. z gory dziekuje;-)
  2. lukii007 odpowiedział(a) na kaFFFar temat w Audi A4 B5
    a to wole chyba szybko folie sciafnac przed przegladem albo w trakcie kontroli:-D
  3. lukii007 odpowiedział(a) na kaFFFar temat w Audi A4 B5
    aha.czyli na przegladzie albo kontroli drogowej moge miec klopoty ze nie mam spryskiwaczy i regulatorow?:-\
  4. lukii007 odpowiedział(a) na kaFFFar temat w Audi A4 B5
    a czym sie roznia bixy od xsenow bo nigdy niewiem.doczego trzeba spryskiwacze,regulatory itp a do czego nie?:-)
  5. lukii007 odpowiedział(a) na kaFFFar temat w Audi A4 B5
    chodzilo mi bardziej o przyciemnienie na tym zdj;-)
  6. lukii007 odpowiedział(a) na kaFFFar temat w Audi A4 B5
    ja bym chcial osiagnac dokladnie cos takiego View image: 314725 552562758094993 1772517046 n napiszcie mi dolkadnie jak najlepiej i najtrwalej to zrobic.niechce mi sie zabardzo np.co rok zmieniac folie na lampach.a moze ktos by zrobil takie?:-)
  7. lukii007 odpowiedział(a) na kaFFFar temat w Audi A4 B5
    to czym przyciemnic przednie lampy?:-)
  8. lukii007 odpowiedział(a) na erste temat w Audi A4 B5
    to od jakiej ceny mozna kupic dosc dobry komplet gwintow?:-)
  9. lukii007 odpowiedział(a) na kaFFFar temat w Audi A4 B5
    a da sie Plastidip delikatnie przyciemnic swiatla? nie tak zeby byly calkiem czarne;-)
  10. lukii007 odpowiedział(a) na erste temat w Audi A4 B5
    ZAWIESZENIE GWINTOWANE AUDI A4 B5 NOWE GWARANCJA (3300926635) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. jak myslicie czy gwintowane zawieszenie za taka cene jest warte zakupu? jak dlugo wytrzyma? i czy podejdzie to tych alu? KESKIN KT4 5x112 5x120 18" takze bbs rs oz (3342610020) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. z gory dziekuje:-)
  11. Ja u siebie mam tez czarny lakier,gril i znaczki.tez bez chromow i jak narazie moje zwykle male nudne felgi 16 pomalowalem na pomaranczowo i za***iście mi sie spodobalo.jak w przyszlym roku kupie 17 albo 18 to tez chyba odrazu przemaluje na pomaranc :-D
  12. lukii007 odpowiedział(a) na lukii007 temat w Audi A4 B5
    A ma ktos moze te slizgi i kly z esy do sprzedanie albo wie gdzie je mozna kupic?:-) pytanie nr.2. Ma ktozs moze do sprzedania przedni i tylny zderzak z esy po lifcie?:-)
  13. lukii007 odpowiedział(a) na lukii007 temat w Audi A4 B5
    zawsze myslalem ze w esie jest ta sama szerokosc co w a4 a ze tylko rsy sa poszezone :-\
  14. lukii007 opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Koledzy mam takie pytanie,wiecie moze czy zderzaki przod i tyl z s4 b5 pasuja idealnie bez zadnych przerubek i zmian do a4 b5? prosze o pomoc i z gory dziekuje :-)
  15. kolego devastation troche odejde od tematu ale wyczytalem ze mozna u ciebie dostac zestawy hamulcowy.mam takie pytanie jakie zaciski i tarcze by podeszly do mojej b5 na przod? to jest zwykly diesel czyli niepotrzebuje jakis super hampli bo te ori tez wystarcza tylka chce zeby byly zaciski troche wieksze dla lebrzego wyglady:-) i w miare rozsadnej cenie zalozmy 1500 tys :-) mial bys cos takiego?:-)
  16. mi czy koledze misiek83 ? :-)
  17. lukii007 odpowiedział(a) na audisan temat w Audi A4 B5
    wie moze ktorys z kolegow z kad wytrzasnas takie lampy jak sa na tym pierwszem zdj z czarna rs co wstawil kolega endrike ? jesli ktos wie o takich to bardzo prosze o pomoc:-)
  18. odpowiednie opony czyli?:-)
  19. koledzy mam takie pytanie.wiecie moze czy do a4 b5 podejda felgi o rozmiarach 2x 8jx17 ET 35 , 2x 9jx17ET35? Prosze pomozcie :-)
  20. lukii007 odpowiedział(a) na lukii007 temat w Audi A4 B5
    niewiem czy zajezdza wiocha czy nie ale ten wzor felg strasznie mi sie nie podobal w srebrnym kolorze (niestety z takimi alu ja kupilem) a z pomaranczem nawet mi sie podoba.a poza tym co z tego ze diesel skoro benzyny 1.6 i 1.8 wymiekaja przy nim :-D i nikt niepowiedzial ze diesel sie niemoze wyruniac:-)
  21. lukii007 odpowiedział(a) na lukii007 temat w Audi A4 B5
    to moja b5. i w projekcie koncowym sa wlasnie takie felgi jak na zdjeciach kolega wyslal a te pojda na zime tylko mam na nich jeszcze dosc takie letnie i musze je w tym sezonie dodrzec:-) a glebe zrobie moze za pare tygodni jak mi gips sciagna :-D
  22. lukii007 opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    I tu się pojawia moje pytanie, co wy o tym myslicie? Czekam na opinie i z góry dziekuje ;-)
  23. o dzieki wielkie kolego;-) tak bede musiał zrobic
  24. Siema. Mam takie pytanie.Wie ktoś moze czy jest taka mozliwosc a jak tak to gdzie zeby kupic taki zderzak? Chodzi mi o to ze orginalny z RS4 jest poszezony przy kole i do a4 niezejdzie sie z płotnikiem :/ pomóżcie.Jeśli takich niema to dordcie jak to zrobic? Z góry bardzo dziekuje.
  25. cześć.niewiecie moze czy to cacko http://www.google.pl/imgres?q=navi+audi&hl=pl&gbv=2&tbm=isch&tbnid=LGai_aeCiguiEM:&imgrefurl=http://www.prima-anzeigen.de/anzeigen-258584.html&docid=xjPzs5JaG569RM&imgurl=http://www.prima-anzeigen.de/export/NTM0NjFkZjdiZWI2NDJjNzA0ZDUyZjFjZjhhZjM.jpg&w=800&h=600&ei=nel1T7-pHsSM4gSMiamtDw&zoom=1&iact=rc&dur=442&sig=116715073012957637367&page=1&tbnh=160&tbnw=229&start=0&ndsp=24&ved=1t:429,r:17,s:0&tx=84&ty=54&biw=1647&bih=928 podejdzie mi do a4 b5fl? poniewaz jeden gosc mi zaproponował ze mi sprzeda za 400zł i sie zastanawaim nad dym.doradzcie ja mam cos podobnego do tego http://www.google.pl/imgres?q=navi+audi&hl=pl&gbv=2&tbm=isch&tbnid=LGai_aeCiguiEM:&imgrefurl=http://www.prima-anzeigen.de/anzeigen-258584.html&docid=xjPzs5JaG569RM&imgurl=http://www.prima-anzeigen.de/export/NTM0NjFkZjdiZWI2NDJjNzA0ZDUyZjFjZjhhZjM.jpg&w=800&h=600&ei=nel1T7-pHsSM4gSMiamtDw&zoom=1&iact=rc&dur=442&sig=116715073012957637367&page=1&tbnh=160&tbnw=229&start=0&ndsp=24&ved=1t:429,r:17,s:0&tx=84&ty=54&biw=1647&bih=928 z góry dzieki

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.