Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dzik8

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dzik8

  1. mam do sprzedania .... [moderacja] obchodzenie regulaminu działu sprzedam
  2. no to wezme, tylko boczki moja byc w innym kolorze to wole dokupic identyczne
  3. a od S3 beda pasowac do a4 avant?[br]Dopisany: 17 Sierpień 2011, 17:29_________________________________________________bo od a8 to raczej na pewno nie podejda ale sa kozackie
  4. dzik8 odpowiedział(a) na dzik8 temat w Audi A4 B5
    dzieki
  5. ale to jet caly komplet wystarczy mi do tego zeby miec elektryke z tylu? nie chialbym dokupywac czego jeszcze?
  6. wiazka, ramka z mechanizmem i silniczkiem, boczki, oraz przycisk wszystko ori, czyli nic wiecej nie bede musial dokupywac?
  7. dzik8 opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    chcialem wymienic swoje fotele i kanape w a4 avant i chcialem sie dowiedziec czy bede pasowac komplety z innym modeli, glownie chodzi mi o a3 baddz a8, robil ktos kiedys taka zamiane?
  8. 550 zl to duzo za caly komplet na tyl?
  9. tak tylko gdzie ja teraz dorwe taki komplet;/
  10. kupie to w jakims komplecie czy wszystko osobno? http://motoallegro.pl/elektryczne-szyby-audi-80-100-a3-a4-zestaw-nowe-i1724180804.html czy takie cos wystarczy?
  11. Mam a4 w avancie, elektryke szyb mam tylko z przodu i chcialbym zalozyc takze z tylu. Tylko jak sie do tego zabrac? Jakies wskazowki?
  12. dzik8 odpowiedział(a) na dzik8 temat w Lifestyle i Hydepark
    no moje 2.5 jest naprawde w dobrym stanie bylo do konca serwisowane, takze nie mam co narzekac! ale predzej zrobie wynik na hamowni, niz sproboje sie na kresce
  13. dzik8 odpowiedział(a) na dzik8 temat w Lifestyle i Hydepark
    jest dwoch kierowcow ja mam audice koles ma golfiacza, audica jest w manula. Mamy zamiar sie sprobowac, ale tak pytam zeby sie rozeznac:)
  14. dzik8 odpowiedział(a) na dzik8 temat w Lifestyle i Hydepark
    tak manual[br]Dopisany: 10 Sierpień 2011, 20:21_________________________________________________golf tez
  15. dzik8 odpowiedział(a) na dzik8 temat w Lifestyle i Hydepark
    b5 tylko przod
  16. kto lepszy na 1/4, audi a4 avant 2.5 tdi 150km czy golf IV hatchback 110 z wirusem na 130km?
  17. http://motoallegro.pl/zestaw-ksenon-xenon-hid-h7-h1-h3-h4-h9-h11-led-i1642169063.html tu jest aukcja, tylko oni odsylaja do reklamacji, w ogole inny dzial. Ale to jakas lipka dzwonic mozna tylko w godzinach od 16 do 18. Dzwonilem w piatek koles mowil ze wysle w poniedzialek i we wtorek pewnie przyjdzie, wczoraj dzwonie to telefon nie odbieral dziad posrany
  18. zamienilem przetwornice miejscami i w ogole jeden nie swiecil wiec odeslalem przetwornice na gwarancje, mam nadzieje ze w tym tygodniu juz przyjdzie
  19. ale nie wiesz jak naprawic?
  20. raczej nie, sprawdzalem na komputerze w pracy i normalnie zdjecia sie laduja, a w domu mi sie nie chca
  21. jak wchodze na forum czy to czy vw to nie laduja mi sie wszystkie zdjecia? co to moze byc, moze zaistalowac jakies dodatkowe oprogramowanie? poradzcie cos
  22. ale dopiero co je kupilem to tak od nowosci juz? chyba cos jest nie tak
  23. ale czasem mam tak ze musze kilka razy wlaczac i wylaczac swiatla bo jeden ksenon nie swieci, czasem sprawdzam czy swieca denerwuje mnie to strasznie
  24. wiesz co zrobilem wsadzilem druciki nie w ta strone, one sa normalnie ustawione tak zeby wpychaly zarowke. Juz poprawilem, ale nameczylem sie zeby wymienic postojowke, trudny jest dostep w 2.5
  25. Witam! mam taka sama, z takim samym silnikiem jest liga pomysl z oswietleniem nog i spodu pod drzwiami podoba mi sie, tez musze u siebie tak zrobic. Bede obserwowal temat

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.