Treść opublikowana przez fantastic
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
SULI ja ci powiem : zielonym TETIS przyjechała
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a nie ma za co widze ze tarsa kiepawa była, bo długo jechales rzeczywiście do d...upy była, jeszcze jakiś miły pan w a4 be pińć tdi chciał sie pościgać
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
kuredu dziękować za pilota ja dopiro wrócił na haciende
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
u mnie jeszcze nie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jeszcze żyje [br]Dopisany: 15 Luty 2009, 09:24_________________________________________________może krzyknij tam u was za oknem , nie towarzycho sie budzi bo już 9:25 ja tu mam troche daleko i mnie nie usłyszą !
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Adaś
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
przybywaj panie, my bedziemy na pewno :gwizdanie:[br]Dopisany: 15 Luty 2009, 09:15_________________________________________________a tak wogóle to zindobry
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
siema pany - jak tam po walentynkach [br]Dopisany: 15 Luty 2009, 00:50_________________________________________________prezenta dostali [br]Dopisany: 15 Luty 2009, 00:54_________________________________________________dozobaczyska dzisiaj później
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
prywatnego czy służbowego ? morning Variot-ech :gwizdanie:
-
Skan Książki serwisowej
jeśli ja kolege dobrze rozumiem to chce skan po to żeby w przyszłości wiedział przy jakim przebiegu przeglądy robić i jakie podzespoły sprawdzić, niem takiej książki więc nie pomogę - chciałem naprowadzić tylko na właściwy temat ? mam rację czy nie ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Tylko 8 albo aż 8 - mało co doszłoby do rękoczynów (czyt. Kropek) i musiałyśmy się powstrzymać[br]Dopisany: 13 Luty 2009, 09:11_________________________________________________pozwolę sobie przytoczyć post kolegi Wąskiego z krk bo jest naprawde dobry http://www.tvn24.pl/2199494,12690,0,0,1,wideo.html Polska http://www.tvn24.pl/-1,1586103,0,1,ciezarowka-zrobiona-z-koki,wiadomosc.html
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
kufa dobre
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja wysiadam - z takimi koniami jak wy nie daje rady. kl;awisze mi się palą już !!!
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nie przedstawiłem się - Witajcie ! jestem Maciek i wcale nie piję tak dużo
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Do czech to ja mam za darmo.. :polew:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
oooo widze że wy na dwa fronty jedziecie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jakby patrzyć od strony czech to północ :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
A dlaczego tak się teraz dzieje bo sami najwięksi spamerzy przyjechali w goście do nas
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Sami Poznaniacy.. i dla mafi poznanioków też :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
na poznanioków nima hu....a, nawet serwer nie daje rady zanim strona się wczyta z 20-oma postami na raz
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Madas uważaj bo cie zlustrują :> lepiej wrzuć coś na konto w luksemburgu :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
kryptoczym ? trudne słowo ja moge potwierdzić te 45% udziałów w TP.S.A
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja mam nawet odcisk palca ...... od nogi :decayed: :polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja nie mogę brać bo żona śpi a musiałbym się jej zapytać jak śpi to sie nie dowie a jutro wystawisz na aledrogo
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja moge chcieć piękny kawalerze