Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

fantastic

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez fantastic

  1. SULI ja ci powiem : zielonym TETIS przyjechała
  2. a nie ma za co widze ze tarsa kiepawa była, bo długo jechales rzeczywiście do d...upy była, jeszcze jakiś miły pan w a4 be pińć tdi chciał sie pościgać
  3. kuredu dziękować za pilota ja dopiro wrócił na haciende
  4. u mnie jeszcze nie
  5. jeszcze żyje [br]Dopisany: 15 Luty 2009, 09:24_________________________________________________może krzyknij tam u was za oknem , nie towarzycho sie budzi bo już 9:25 ja tu mam troche daleko i mnie nie usłyszą !
  6. przybywaj panie, my bedziemy na pewno :gwizdanie:[br]Dopisany: 15 Luty 2009, 09:15_________________________________________________a tak wogóle to zindobry
  7. siema pany - jak tam po walentynkach [br]Dopisany: 15 Luty 2009, 00:50_________________________________________________prezenta dostali [br]Dopisany: 15 Luty 2009, 00:54_________________________________________________dozobaczyska dzisiaj później
  8. prywatnego czy służbowego ? morning Variot-ech :gwizdanie:
  9. jeśli ja kolege dobrze rozumiem to chce skan po to żeby w przyszłości wiedział przy jakim przebiegu przeglądy robić i jakie podzespoły sprawdzić, niem takiej książki więc nie pomogę - chciałem naprowadzić tylko na właściwy temat ? mam rację czy nie ?
  10. Tylko 8 albo aż 8 - mało co doszłoby do rękoczynów (czyt. Kropek) i musiałyśmy się powstrzymać[br]Dopisany: 13 Luty 2009, 09:11_________________________________________________pozwolę sobie przytoczyć post kolegi Wąskiego z krk bo jest naprawde dobry http://www.tvn24.pl/2199494,12690,0,0,1,wideo.html Polska http://www.tvn24.pl/-1,1586103,0,1,ciezarowka-zrobiona-z-koki,wiadomosc.html
  11. ja wysiadam - z takimi koniami jak wy nie daje rady. kl;awisze mi się palą już !!!
  12. nie przedstawiłem się - Witajcie ! jestem Maciek i wcale nie piję tak dużo
  13. Do czech to ja mam za darmo.. :polew:
  14. oooo widze że wy na dwa fronty jedziecie
  15. jakby patrzyć od strony czech to północ :gwizdanie:
  16. A dlaczego tak się teraz dzieje bo sami najwięksi spamerzy przyjechali w goście do nas
  17. Sami Poznaniacy.. i dla mafi poznanioków też :gwizdanie:
  18. na poznanioków nima hu....a, nawet serwer nie daje rady zanim strona się wczyta z 20-oma postami na raz
  19. Madas uważaj bo cie zlustrują :> lepiej wrzuć coś na konto w luksemburgu :gwizdanie:
  20. kryptoczym ? trudne słowo ja moge potwierdzić te 45% udziałów w TP.S.A
  21. ja mam nawet odcisk palca ...... od nogi :decayed: :polew:
  22. ja nie mogę brać bo żona śpi a musiałbym się jej zapytać jak śpi to sie nie dowie a jutro wystawisz na aledrogo
  23. ja moge chcieć piękny kawalerze

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.