Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

fantastic

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez fantastic

  1. kreske se robimy :decayed: jaka kreske ? zwycięzca bierze wszystko - kto pierwszy ten wygrywa
  2. kreske se robimy :decayed:
  3. Adas teraz mi głupio jak tak sam licytujesz 150 AZUNIA nadążasz :decayed:
  4. Ty chyba śmieszny jesteś a kara :gwizdanie: a ile brakuje? 57 :gwizdanie: tylko ? :gwizdanie:
  5. http://www.futi.pl/mp3/zobacz,136.html 8 minuta
  6. cala czworka :gwizdanie: andrzej , bogdan i jacek hyhyhy :decayed:
  7. moim zdaniem te co są pasują najlepiej
  8. a gdzie to sprawdzić młody na zegarku albo na komórce nie chodzi o godzinę :tongue4: a już myślałem że adaś jest na czasie letnim :decayed:
  9. a gdzie to sprawdzić młody na zegarku albo na komórce
  10. Zakładałeś to że wiesz?? Nadal nie wiem co kolega kombinuje. Pompa w Audi zintegrowana jest z modułem komfortu, więc się nie wczepisz między sterownik, a pompę. Podajesz normalny sygnał na pompę - krótki impuls (ale w pompie jest sterownik jej i to on decyduje na ile sekund włączyć pompę). mily jest różnica, u mnie jak zakładałem i ustawiony był sterownik na 0.8 sek to pompka tylko załapała na chwile ale sygnał był zbyt krótki, pompka nie robiła wystarczającego ciśnienia w układzie i tym samym zamek NIEzamykał się, dopiero przestawienie sterownika na 3,5 sek pomogło Chcesz mi powiedzieć że masz pompę oddzielnie i sterownik też?? Masz przycisk do zaymania drzwi przy klamce kierowcy?? Ile czasu przytrzymujesz przycisk?? Może 3,5 sek?? Może faktycznie masz jakąś wersję inną, nie wiem nie znam wszystkich audi, ale kolega raczej ma zintegrowany sterownik z pompą i należy podać krótki impuls. No właśnie nie mam przycisku w środku ale dobra bo soe OT robi
  11. w weekendy nie pracuje dlatego sie zastanawiam nad bukowiną jeszcze. jak sie okaże że wrócę 16.03 to jade z państwem i niech mnie ktoś powstrzyma
  12. Zakładałeś to że wiesz?? Nadal nie wiem co kolega kombinuje. Pompa w Audi zintegrowana jest z modułem komfortu, więc się nie wczepisz między sterownik, a pompę. Podajesz normalny sygnał na pompę - krótki impuls (ale w pompie jest sterownik jej i to on decyduje na ile sekund włączyć pompę). mily jest różnica, u mnie jak zakładałem i ustawiony był sterownik na 0.8 sek to pompka tylko załapała na chwile ale sygnał był zbyt krótki, pompka nie robiła wystarczającego ciśnienia w układzie i tym samym zamek NIEzamykał się, dopiero przestawienie sterownika na 3,5 sek pomogło
  13. :notworthy: postaram sie coś zachachulić :decayed: ale na dzień dzisiajeszy to
  14. heljoł pany i panny i panie mam dylemat, do kiedy dało by rade bukowine załatwić bo jest jakaś szansa że 1 auto więcej by jechało :gwizdanie:
  15. i nie wpadłeś się przywitać , btw ja tam patrzę na laski a nie na "pedałuf" , a laseczki śliczniuchy Wiesz podróz firmowa, mieszkałem 3 dni w Orbisie w Kaliszu ale czasu nie było za bardzo, Prawdopodobnie bede jeszcze raz ok 20-25 marca sam to wpadne do Ciebie na bronka
  16. jest znaczenie - pneumatyk musi mieć sygnał na pompkę 3,5 sekundy a elektryczny wystarczy 0,8 sek. najpierw sprawdz jaki masz central a potem kup sterownik bo nie każdy ma sterowanie pneumata
  17. AZUNIA staramy sie
  18. IVE byłem w Kaliszforni przed wyjazdem do SE - troche tam pedalsko jest ale ogólnie miło
  19. 70 nie płakajta - bardzo chce mieć ten breloczek
  20. ja bym zapodał xvid do tego zestawu
  21. zagadaj z ARKI-m on załatwi coś więcej, jakieś 10-15%
  22. takiej wrednej mordy podobnej zupełne do nikogo sie nie zapomina :polew: lece popracować troche, 3-majta sie
  23. a tak BTW to myśle że każdy powinien miec avatara - było by łatwiej rozpoznać ludzia takiego[br]Dopisany: 02 Marzec 2009, 10:36_________________________________________________ale po radziecku ja napisał panie
  24. witam kolege z wrześni

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.