Treść opublikowana przez fantastic
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
kreske se robimy :decayed: jaka kreske ? zwycięzca bierze wszystko - kto pierwszy ten wygrywa
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
kreske se robimy :decayed:
-
Breloczki "Bukowina 2009" - aukcja charytatywna na forum
Adas teraz mi głupio jak tak sam licytujesz 150 AZUNIA nadążasz :decayed:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ty chyba śmieszny jesteś a kara :gwizdanie: a ile brakuje? 57 :gwizdanie: tylko ? :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
http://www.futi.pl/mp3/zobacz,136.html 8 minuta
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
cala czworka :gwizdanie: andrzej , bogdan i jacek hyhyhy :decayed:
-
[ALL B5] Które z tych dwóch 16'' na srebrne A4 B5 Avant
moim zdaniem te co są pasują najlepiej
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a gdzie to sprawdzić młody na zegarku albo na komórce nie chodzi o godzinę :tongue4: a już myślałem że adaś jest na czasie letnim :decayed:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a gdzie to sprawdzić młody na zegarku albo na komórce
-
[ALL B5] Jaki jest zamek - elektryczny czy pneumatyczny ?
Zakładałeś to że wiesz?? Nadal nie wiem co kolega kombinuje. Pompa w Audi zintegrowana jest z modułem komfortu, więc się nie wczepisz między sterownik, a pompę. Podajesz normalny sygnał na pompę - krótki impuls (ale w pompie jest sterownik jej i to on decyduje na ile sekund włączyć pompę). mily jest różnica, u mnie jak zakładałem i ustawiony był sterownik na 0.8 sek to pompka tylko załapała na chwile ale sygnał był zbyt krótki, pompka nie robiła wystarczającego ciśnienia w układzie i tym samym zamek NIEzamykał się, dopiero przestawienie sterownika na 3,5 sek pomogło Chcesz mi powiedzieć że masz pompę oddzielnie i sterownik też?? Masz przycisk do zaymania drzwi przy klamce kierowcy?? Ile czasu przytrzymujesz przycisk?? Może 3,5 sek?? Może faktycznie masz jakąś wersję inną, nie wiem nie znam wszystkich audi, ale kolega raczej ma zintegrowany sterownik z pompą i należy podać krótki impuls. No właśnie nie mam przycisku w środku ale dobra bo soe OT robi
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
w weekendy nie pracuje dlatego sie zastanawiam nad bukowiną jeszcze. jak sie okaże że wrócę 16.03 to jade z państwem i niech mnie ktoś powstrzyma
-
[ALL B5] Jaki jest zamek - elektryczny czy pneumatyczny ?
Zakładałeś to że wiesz?? Nadal nie wiem co kolega kombinuje. Pompa w Audi zintegrowana jest z modułem komfortu, więc się nie wczepisz między sterownik, a pompę. Podajesz normalny sygnał na pompę - krótki impuls (ale w pompie jest sterownik jej i to on decyduje na ile sekund włączyć pompę). mily jest różnica, u mnie jak zakładałem i ustawiony był sterownik na 0.8 sek to pompka tylko załapała na chwile ale sygnał był zbyt krótki, pompka nie robiła wystarczającego ciśnienia w układzie i tym samym zamek NIEzamykał się, dopiero przestawienie sterownika na 3,5 sek pomogło
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:notworthy: postaram sie coś zachachulić :decayed: ale na dzień dzisiajeszy to
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
heljoł pany i panny i panie mam dylemat, do kiedy dało by rade bukowine załatwić bo jest jakaś szansa że 1 auto więcej by jechało :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
i nie wpadłeś się przywitać , btw ja tam patrzę na laski a nie na "pedałuf" , a laseczki śliczniuchy Wiesz podróz firmowa, mieszkałem 3 dni w Orbisie w Kaliszu ale czasu nie było za bardzo, Prawdopodobnie bede jeszcze raz ok 20-25 marca sam to wpadne do Ciebie na bronka
-
[ALL B5] Jaki jest zamek - elektryczny czy pneumatyczny ?
jest znaczenie - pneumatyk musi mieć sygnał na pompkę 3,5 sekundy a elektryczny wystarczy 0,8 sek. najpierw sprawdz jaki masz central a potem kup sterownik bo nie każdy ma sterowanie pneumata
-
Breloczki "Bukowina 2009" - aukcja charytatywna na forum
110
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
AZUNIA staramy sie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
IVE byłem w Kaliszforni przed wyjazdem do SE - troche tam pedalsko jest ale ogólnie miło
-
Breloczki "Bukowina 2009" - aukcja charytatywna na forum
70 nie płakajta - bardzo chce mieć ten breloczek
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja bym zapodał xvid do tego zestawu
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
zagadaj z ARKI-m on załatwi coś więcej, jakieś 10-15%
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
takiej wrednej mordy podobnej zupełne do nikogo sie nie zapomina :polew: lece popracować troche, 3-majta sie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a tak BTW to myśle że każdy powinien miec avatara - było by łatwiej rozpoznać ludzia takiego[br]Dopisany: 02 Marzec 2009, 10:36_________________________________________________ale po radziecku ja napisał panie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
witam kolege z wrześni