Treść opublikowana przez fantastic
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Musashi miał na myśli 7:40 po południu aaa co tam panowie słychać
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
młody pytałem czym tam śmigasz a ty nic - wiadć tero jak sie czyta hyhy
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dobry widze że wy sie tam ładnie bawicie ! ja wracam w przyszłym tygodniu chyba więc dołącze niedługo
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
siemka o ktorej na bilard? ja bede po 11[br]Dopisany: 13 Marzec 2009, 10:07_________________________________________________ a dziekuwa kuKuredu daj linka bo ja jeszcze nie widział - aaaa nie martwcie się pogodą , u nas też wczoraj walił śnieg- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
handel żywym towarem to gdzie twoje dziewczyny stoją hyhyhy :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2:[br]Dopisany: 12 Marzec 2009, 23:38_________________________________________________wybaczcie siniory ale lete pod prysznic bo zalatuje ode mnie jak z bakutilu, a potem aasiu[br]Dopisany: 12 Marzec 2009, 23:41_________________________________________________dastwidanja - do juterka- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
żywiec ?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Kuredu w jakiej branży siedzisz ? nie chwaliłeś sie nic- [B6 AVJ] Część pomiędzy katalizatorem a turbiną cała czerwona -w koncu sa popraw
nigdy mi się nie świeciła część za turbiną... Poziu jak ty jeździsz na emeryta to nie świeci sorry za OT, już sie zamykam- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja myłem w niedziele a ja w szeszłym tyg. piękny kawalerze :polew: debeściaki a jak- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja myłem w niedziele a ja w szeszłym tyg. piękny kawalerze- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
polsat cyfrowy :gwizdanie:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
hej pany - reklama je- [B6 AVJ] Część pomiędzy katalizatorem a turbiną cała czerwona -w koncu sa popraw
temp. spalin to ok 900 st.C, początek zadziałania kata to chyba 700 st. C - moim zdaniem świecąca część za turbiną przy ostrej jexdzie to norma. -Polataj troche ale spokojnie zmieniając biegi przy 2500 rpm i po jakichś 15 min sprawdz czy świeci- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ktoś musi pracować żeby ktoś mógł B8 jeździć- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dzin dobry -ja ino na chwile przyszedł się przywitać bo na 7 do pracy- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
młody czym latasz ? no ja mam prawko a motorkiem nie jedździłem od kiedy go zdałem .. moze kiedyś ktoś mi da się przejechać motorkiem :gwizdanie: no .. trzeba na pralkę dorobić na malarza ... ale już chyba niedługo będzie koniec z nockami ... PEPIN jak bede w poz. jak tylko się zrobi ciepło to masz to jak w banku........ szwajcarskim [br]Dopisany: 12 Marzec 2009, 01:10_________________________________________________ja obecnie HONDA HORNET 900- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dzień dobry qufa godzine mi zajeło czytanie książki - z tysiąć pincet stron naprodukowałyście ...........od dzisiaj rana :gwizdanie: -musze zacząc zabierać lapka do pracy [br]Dopisany: 12 Marzec 2009, 00:30_________________________________________________ młody czym latasz ?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja to już na wozie leże z moją ulubioną laską - hp ma na imie [br]Dopisany: 10 Marzec 2009, 21:01_________________________________________________ co taki zdziwiony że niby co?ja też mogę :kox: no to widze że u Madasa to ładnie sie dzieje jak tam zaliczenia wchodzą w grę :gwizdanie:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
cześć :> lekcje odrobione,nawet madasa zaliczyłam :kox: :shocked:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
cześć tetis cio tam słychać [br]Dopisany: 10 Marzec 2009, 20:56_________________________________________________odrobiłaś lekcje :decayed:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
chyba nie - madas ma ze 3 kompy to pewno wchodzą u niego po kolei :polew:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
czyli u skierownika głównego spamera- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dzindobry państwu - wiecie że dziasiaj dzień meżczyzn ??- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
narq pany - spada już - SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00