Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

fantastic

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez fantastic

  1. Musashi miał na myśli 7:40 po południu aaa co tam panowie słychać
  2. młody pytałem czym tam śmigasz a ty nic - wiadć tero jak sie czyta hyhy
  3. dobry widze że wy sie tam ładnie bawicie ! ja wracam w przyszłym tygodniu chyba więc dołącze niedługo
  4. siemka o ktorej na bilard? ja bede po 11[br]Dopisany: 13 Marzec 2009, 10:07_________________________________________________ a dziekuwa kuKuredu daj linka bo ja jeszcze nie widział - aaaa nie martwcie się pogodą , u nas też wczoraj walił śnieg
  5. handel żywym towarem to gdzie twoje dziewczyny stoją hyhyhy :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2:[br]Dopisany: 12 Marzec 2009, 23:38_________________________________________________wybaczcie siniory ale lete pod prysznic bo zalatuje ode mnie jak z bakutilu, a potem aasiu[br]Dopisany: 12 Marzec 2009, 23:41_________________________________________________dastwidanja - do juterka
  6. Kuredu w jakiej branży siedzisz ? nie chwaliłeś sie nic
  7. nigdy mi się nie świeciła część za turbiną... Poziu jak ty jeździsz na emeryta to nie świeci sorry za OT, już sie zamykam
  8. ja myłem w niedziele a ja w szeszłym tyg. piękny kawalerze :polew: debeściaki a jak
  9. ja myłem w niedziele a ja w szeszłym tyg. piękny kawalerze
  10. polsat cyfrowy :gwizdanie:
  11. hej pany - reklama je
  12. temp. spalin to ok 900 st.C, początek zadziałania kata to chyba 700 st. C - moim zdaniem świecąca część za turbiną przy ostrej jexdzie to norma. -Polataj troche ale spokojnie zmieniając biegi przy 2500 rpm i po jakichś 15 min sprawdz czy świeci
  13. ktoś musi pracować żeby ktoś mógł B8 jeździć
  14. dzin dobry -ja ino na chwile przyszedł się przywitać bo na 7 do pracy
  15. młody czym latasz ? no ja mam prawko a motorkiem nie jedździłem od kiedy go zdałem .. moze kiedyś ktoś mi da się przejechać motorkiem :gwizdanie: no .. trzeba na pralkę dorobić na malarza ... ale już chyba niedługo będzie koniec z nockami ... PEPIN jak bede w poz. jak tylko się zrobi ciepło to masz to jak w banku........ szwajcarskim [br]Dopisany: 12 Marzec 2009, 01:10_________________________________________________ja obecnie HONDA HORNET 900
  16. dzień dobry qufa godzine mi zajeło czytanie książki - z tysiąć pincet stron naprodukowałyście ...........od dzisiaj rana :gwizdanie: -musze zacząc zabierać lapka do pracy [br]Dopisany: 12 Marzec 2009, 00:30_________________________________________________ młody czym latasz ?
  17. ja to już na wozie leże z moją ulubioną laską - hp ma na imie [br]Dopisany: 10 Marzec 2009, 21:01_________________________________________________ co taki zdziwiony że niby co?ja też mogę :kox: no to widze że u Madasa to ładnie sie dzieje jak tam zaliczenia wchodzą w grę :gwizdanie:
  18. cześć :> lekcje odrobione,nawet madasa zaliczyłam :kox: :shocked:
  19. cześć tetis cio tam słychać [br]Dopisany: 10 Marzec 2009, 20:56_________________________________________________odrobiłaś lekcje :decayed:
  20. chyba nie - madas ma ze 3 kompy to pewno wchodzą u niego po kolei :polew:
  21. czyli u skierownika głównego spamera
  22. dzindobry państwu - wiecie że dziasiaj dzień meżczyzn ??
  23. narq pany - spada już

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.