Treść opublikowana przez fantastic
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Hyhy na żywo troche bardziej chwiejny , Nikuś dzięki za stopa do Bukowiny gdyby nie ty to nie wiem czy bym tam trafił
-
ZDJĘCIA Z BUKOWINY
torcik widoczek z okna śmietanka piątkowe party Julka - jedna z kilku najmłodszych uczesniczek reszta później
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
z tego co wiem to grubo poniżej 8 ale niech się chłopaki wypowiedzą , chyba już czas zmienić podpis :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to jutro znaczy dzisiaj wpadne graty obwąchać jak wstanę rano ok. 12.00 hyhy
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Bartas mogłeś gadać wcześniej - ja wiozłem towar do domu - szteropaka bym ci sprezentował
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Bartek
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja to w miarę możliwości piękny kawalerze - do 15.04 moge co tydzień sie spocić
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no to ja 3 sie melduję, rozpakowany już i czekamy na resztę - Adaś miło było cie poznać Sławeq gratulacje kolorku :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
hopaki jusz łusmą pijemy .......... litrówkę..........................w 3-ech :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
My dochodzimy jeden po drugim na zmiane żeby smutno ci tam panie nie było :gwizdanie:[br]Dopisany: 21 Marzec 2009, 18:10_________________________________________________wiesz assistance to także dbanie o stan psychiczny :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
hmmm... sam siebie pozdrawiasz? pozdrawiam tych co nie pojechali sorry, ja chyba jakiś pijany jestem przeczytałem "dla" zamiast "od" :gwizdanie: dziękujemy i grzecznie tam :nabijasie: [br]Dopisany: 21 Marzec 2009, 17:46_________________________________________________ raczej nie będzie :>
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nikt sie nie upalil a takie rzeczy no no no :> nie upalił ale żółty śnieg już był ................ w pokojach :decayed:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a nie wiem taki jeden sobie rysowal na moim aucie... no niezłego fiufiufiu.... narysowała
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
kto my że niby ? :gwizdanie: Macie pozdrowienia od Madasa
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nie ma za co ! polecamy się
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
żałujcie że was nie ma koniska, przednia impreza jest, zajedwabiste widoczki, super ekipa itp.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dzindobry no widze że sami twardziele zostali na forum czyli ja :gwizdanie: [br]Dopisany: 20 Marzec 2009, 00:14_________________________________________________pobudka
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
No to ja też już spadam -czymajta się
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
tez zmykam... trzeba sie troche kimnac... [br]Dopisany: 19 Marzec 2009, 20:28_________________________________________________do zobaczenia jednym jutro innym po weekendzie Nikuś jakby co to ja w jedną strone mogę cie poratować - z powrotem to nie licz na mnie bo bede Do zobaczenia za 7h
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
Poziu po którym piwie jesteś :gwizdanie: bo riterki ci się plątają sory...ze złości mi się źle wbiło :naughty: to na kogo (czyt. którą ) tak się wpieniłeś
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
branoc panie
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
Poziu po którym piwie jesteś :gwizdanie: bo riterki ci się plątają
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
hej Fan[br]Dopisany: 19 Marzec 2009, 19:35_________________________________________________a chyba cie dzis widzialem jechałes moze koło 14.30 w strone winograd niestety to nie ja - może wczoraj mnie widziałeś bo sie panoszyłem po poznaniu z niejakim M i M i K i laskami M
-
Dobrzy chiptunerzy
Niedawno też o to samo pytałem - podobno wgrywają gotowce. Nie byłem jeszcze na rozmowie - myśle że ok maja będe chciał wgrać wirusa też, kontaktowałem się mejlowo i odpisali tylko żeby dać znać 3 dni wcześniej kiedy chcesz przyjechać
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
haj ! jak się macie ziomalowie - może ktoś coś szybko powie joł joł