Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

fantastic

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez fantastic

  1. naprawdę?! :wink4:[br]Dopisany: 25 Marzec 2009, 15:59_________________________________________________fantastic czemu marzena nie wchodzi na forum? :gwizdanie: nie wiem, może sie wstydzi ? zara zapytam jak z pokoju zwierzeń wyjde
  2. Witam Pana* *aż sie boje pisać, kolego :shocked: no Bartas jak z czymś wyjedzie to ale spoko - myśle że możecie już przejść na TY - pierwsze lody już złamane
  3. ja miałem biały te kororowe to prywatne
  4. a ja nówki ręczniki białe takie amerykańskie coby było czy sprawdzać stan oleju w silniku :gwizdanie:
  5. a bo kurcze troche interesy muszę nadgonić Adaś cały dochód na bukowinę poszedł to teraz trza nadgonić geldów na następny zlot
  6. lans to lans niektorzy zmeniaja na 17tki a niektorzy na 15tki żabka a Ty na jakich się wozisz latem Musashi ja też wole 17-nastki z jędrnymi ...... ciałkami
  7. Azunia a nie będziecie na spocie w niedziele ? bo byś mi dała na spocie- zaoszczędzi się na wysyłce
  8. mADAS co to za piękna pani na twój widok aż sie zmoczyła :polew:
  9. H&R SPRINGS, BILLISTEIN SHOCKS, FULL BUSHING KIT mi to pachnie dystansami na kołach
  10. :polew: :decayed: :nabijasie: :nabijasie:
  11. Pepin ja bym wziął 2 szt.
  12. ja już wstałem Zindobry
  13. nie wiem jak tam reszta kraju ale w WLKP strasznie ślisko dziś było - uważajciee na drogach !!
  14. tutaj jest wykres przykładowego silnika 110 tdi, czy może mi ktoś powiedzieć czy ten wykres jest dobry czy nie ? czy nie jest on czasem zbyt "ostry" pytam bo chce mieć odniesienie do swojego w przyszłości
  15. juz spi. Mienczaaaaak
  16. Piechol a ty jeszcze nie śpisz czy już nie śpisz ?
  17. [br]Dopisany: 25 Marzec 2009, 01:18_________________________________________________ i jak bylo? a mogło być, fajną muze dostałem Yani zna ktoś - po prostu rewelacja [br]Dopisany: 25 Marzec 2009, 00:35_________________________________________________no dobra ide spac jak nikogo nie ma, dobranoc Dobranoc jak tam panie zakładanie gratów poszło ?
  18. tak - wogóle nie chce przyjąć w punkcie bez kartona
  19. Dzień dobry paniom i panom Ma ktoś was może karton od dekodera polsatu DSB-S305G Potrzebuje pożyczyć żeby wysłać na gwarancję bo mój się spalił przed weekendem a karton zaginął w akcji
  20. Azunia Marzena taka nawalona była że dopiero wstała niedawno
  21. Pet3r ja to cie chłopoku jeszcze na oczy nie widziałem - mógłbyś wpaśc na spota i dać zwąchać ese przy okazji :gwizdanie:
  22. szkoda że tak porno było proszę hyhy
  23. u nas na to mówią trzech króli
  24. w piatek od 20:00 sie zaczynal strzalem ze sliwowicy aaaaaa to strzał pamiętam :decayed: potem już nic
  25. no Musashi to walił tańca jak koleś z klubu GOGO Jaki gril czy mnie coś pominęło :?: ja lece do Barta-S zwąchać te manipulacje co tam zakłada narta pany

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.