Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

fantastic

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez fantastic

  1. we wrześni nie pada smaka mi narobiłyśta - ide po bronka
  2. dobrywieczór pani hyhy
  3. ok tak BTW to ja mam 1,3 GB tego dziadostwa łącznie z filmikami
  4. Fantastic .. dla mnie nie nagrywaj będę miał laptopka to zgram
  5. Rezstek a ty panie co w domu siedzisz zamiast na ognisku sie doprowadzać ??
  6. dobry PEPIN już nie jedzie Agatka wyleciała zza winkla z wałkiem :polew: [br]Dopisany: 28 Marzec 2009, 20:51_________________________________________________co tam słychać panie i pany ?? Nie zapomnijcie pozabierać fotek na spota jutro - ja właśnie robie 10 kopii
  7. jutro o 16.00 KC , info w 1 poście , ?? nie zauważyłem
  8. a tak z innej beczki tom czy ten spot w niedziele aktualny ? :mysli:
  9. hyhy GILI bierz torby w ręce i pod górkę kilka razy - na Vario-ta podziałało :gwizdanie: ..................do następnego piątku
  10. w jakim celu ? czyżby rozbudowy dróg ?? :mysli:
  11. Witam państwa z rana - co tu taka cisz :?: prawie jak u nas w wlkp :>
  12. prawie jak moja Dzień dobry paniom i panom Młody kolorek już masz, dorzuć jeszce 3 wydechy i będzie jak twoja
  13. a dobry humor mam - jade po każdym dzisiaj, ...........po sobie też
  14. nikt ci nic nie robi ty tygrysie przestań sie droczyć :laghing2:
  15. Wichu bo pedalski tydzień mamy w poznaniu hyhyhy
  16. a co wy mi za moimi plecami dupe rąbiecie bzydale
  17. Jeszcze mało widziałeś w takim razie będe wpadał częściej do was okeeeejjjj ??
  18. :decayed: :polew: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: ale idiota musiał być
  19. Bartek ja niestety już rozliczony ale dam znać znajomym 3mam kciuki za powodzenie akcji
  20. ja już chyba pisałem i nic się nie zmieniło średnia dla 1.8T to 10l / 100km tankowanie przeważnie 52-57 litrów przejechane kilometry: w przedziale 500-600 spalanie tego silnika uważam na big + -jazda raczej dynamiczna, używany przedział obrotów 2500rpm - 5000rpm w ekstremalnych sytuacjach do końca rpm jak mi zacznie ktoś z bmw fikać na światłach
  21. wypsiu a ty panie dopiero ze spota do domu zajechałeś
  22. spoko chopaki do wymiany jest tego brat dostanie to se doczyści :polew:
  23. ty niedobry :bicz3:
  24. dobry - co tam słychac panowie u was. widze że szydera na maksa idzie musze przyznać że oplułem monitor kilka razy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.