Treść opublikowana przez fantastic
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
we wrześni nie pada smaka mi narobiłyśta - ide po bronka
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dobrywieczór pani hyhy
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ok tak BTW to ja mam 1,3 GB tego dziadostwa łącznie z filmikami
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Fantastic .. dla mnie nie nagrywaj będę miał laptopka to zgram
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Rezstek a ty panie co w domu siedzisz zamiast na ognisku sie doprowadzać ??
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dobry PEPIN już nie jedzie Agatka wyleciała zza winkla z wałkiem :polew: [br]Dopisany: 28 Marzec 2009, 20:51_________________________________________________co tam słychać panie i pany ?? Nie zapomnijcie pozabierać fotek na spota jutro - ja właśnie robie 10 kopii
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jutro o 16.00 KC , info w 1 poście , ?? nie zauważyłem- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a tak z innej beczki tom czy ten spot w niedziele aktualny ? :mysli:- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
hyhy GILI bierz torby w ręce i pod górkę kilka razy - na Vario-ta podziałało :gwizdanie: ..................do następnego piątku- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
w jakim celu ? czyżby rozbudowy dróg ?? :mysli:- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Witam państwa z rana - co tu taka cisz :?: prawie jak u nas w wlkp :>- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
prawie jak moja Dzień dobry paniom i panom Młody kolorek już masz, dorzuć jeszce 3 wydechy i będzie jak twoja- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a dobry humor mam - jade po każdym dzisiaj, ...........po sobie też- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
nikt ci nic nie robi ty tygrysie przestań sie droczyć :laghing2:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Wichu bo pedalski tydzień mamy w poznaniu hyhyhy- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
a co wy mi za moimi plecami dupe rąbiecie bzydale- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Jeszcze mało widziałeś w takim razie będe wpadał częściej do was okeeeejjjj ??- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:decayed: :polew: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: ale idiota musiał być- 1% z podatku na leczenie i rehabilitację Klaudii chorej na Leśniowski-Crohn
Bartek ja niestety już rozliczony ale dam znać znajomym 3mam kciuki za powodzenie akcji- [ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
ja już chyba pisałem i nic się nie zmieniło średnia dla 1.8T to 10l / 100km tankowanie przeważnie 52-57 litrów przejechane kilometry: w przedziale 500-600 spalanie tego silnika uważam na big + -jazda raczej dynamiczna, używany przedział obrotów 2500rpm - 5000rpm w ekstremalnych sytuacjach do końca rpm jak mi zacznie ktoś z bmw fikać na światłach- ZDJĘCIA Z BUKOWINY
wypsiu a ty panie dopiero ze spota do domu zajechałeś- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
spoko chopaki do wymiany jest tego brat dostanie to se doczyści :polew:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ty niedobry :bicz3:- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
dobry - co tam słychac panowie u was. widze że szydera na maksa idzie musze przyznać że oplułem monitor kilka razy - SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00