Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

fantastic

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez fantastic

  1. Vario nie przejmuj sie - mnie też nikt nie lubi
  2. ja mykam - bajo pany
  3. no żeby czasem biały dym nie poszedł z radyjka :gwizdanie: więc tam panie uważaj jak będziesz mostkował
  4. ja dzisiaj nie dam rady - jestem już umówiony na wieczór na 19:00
  5. no to elegancko moze na spota przylecisz motorkiem postaram się [br]Dopisany: 03 Kwiecień 2009, 18:22_________________________________________________ no panie na bank będe na spocie
  6. już wiem co będzie - PEPIN chyba się wybiera
  7. noooo wiem - conajmniej tydzień wakacji dłużej :drool: :oklaski: :punk: [br]Dopisany: 03 Kwiecień 2009, 18:04_________________________________________________jutro jade na motobazar z siorą do POZ - nie planujecie czasem jakiegoś minispota lub maxispota
  8. aaaa ktoś coś mówił o sobocie że cos na torze poznań jest ?? co tam sie dzieje teraz ??
  9. a ja mam newsa - opóźnił mi się wyjazd do S, nie jake 15.04 jak planowaliśmy tylko o tydzień albo 2 później więc będe na spocie jeszcze następnym więc obwącham osobiście
  10. radio pioneera które miałem np. miało obydwa wyżej wymienione kabelki ale nie działo załączanie po stacyjce. w niektórych modelach radii trzeba ten żółty i czerwony zmostkować razem i przyłączyć do stałego zasilania
  11. to ile w końcu tej gleby dostał kuredu bartek / te foty w podpisie to już po czy przed ?
  12. też wam tylko echo w lodówcew zostało u nas też na śniadanie dzisiaj ogóra kiszonego z kawą miałem
  13. Nie da się. Chyba, że jakiś swój patent opracujesz. Zakodować się nie da ! Jedyne co można zrobić to ustawić kodowanie normalne na europę i dokupić taki przekaźnik z allegro co załącza światła dopiero gdy płynie prąd z alternatora - czyli już po odpaleniu silnika a nie po włączeniu zapłonu.
  14. haj pany ! piękny poranek mamy - możed by tak wyjść na spacer...... ......do sklepu po bronisława
  15. dobry dziewczyny - mleczko już na stołach
  16. 1.mam kilka zastrzeżeń do tego opisu: - mianowicie może nie działać jeśli sterownik będzie wyprodukowany przez inną firmę dlatego każdy powinien trzymać sie swojej instrukcji którą dostanie z urządzeniem bo w przeciwnym razie można łatwo spalić sterownik i nie dziwcie sie że wam nie działa, przecież nikt w chinach i innych państwach nie ustalił żadnej normy że na otwieranie ma być zielony kabel a na zamykanie niebieski ! Ja w swoim sterowniku wyjście na kierunkowskazy miałem 2 kolory żółte a kolega tu pisze że ma brązowo-czarny i brązowy !!! 2. z tego co wyczytałem z instrukcji w B5 wychodziła z opcją centralnego zamka która po 1 przyciśnieciu pilota otwierała tylko drzwi kierowcy i klapkę wlewu paliwa a dopiero za drugim razem resztę drzwi i klapę bagażnika, pompka w bagażniku miała wtedy 2 kanały powietrzne, jakaś opcja komfortu chyba taka była... ....może kolega ma tą opcje ale coś skopane jest i nie działa to prawidłowo
  17. przedwczoraj założyłem - wkurza mnie troche większy hałas niz na zimówkach
  18. nie no aż tak źle nie jest - już dochodzę ...... do siebie
  19. częsć wszystkim - ide se kawe strzelić bo nie wyraźny jestem troche
  20. nooo ja też spadam bo rano pobudka 3-majta się
  21. zdzwonimy się
  22. po mleczku to ale poezja płynie w morde misia -jutro walę na nowy tomyśl - może wpadnę do was pany jak będzie czas
  23. jak np. mrówkojad wylizuje mrówy z mrowiska - to jest przyroda :nabijasie:
  24. :bicz3: ty zboczuchu - my wcale nie rozmawiamy o zwierzętach :polew:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.