Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

fantastic

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez fantastic

  1. wałek jakiś czy co ? :mysli: [br]Dopisany: 07 Kwiecień 2009, 23:16_________________________________________________ide aasiu miłego popołudnia chopaki
  2. hej jakoś mi się w oczach pier... bo widziałem twojego posta a później nie i usunąłem swój a tu patrz :naughty: :naughty: :decayed: ej mi też - odpisałem później a forum mi pokazał że musashi napisał nowego posta
  3. nooo będe wpadał częściej coś czuje a tymczasem, borem, lasem, sajonara, spać się chce, ide, nara
  4. ide spać -narta panie ktokolwiek tu zajrzy 3-majta sie do tumoroł
  5. bo z lewej strony stolika masz TV a z prawej PC zgadza się .... patrz jak pamięta zawsze zapamiętuje co kto ma w domu - przydaje sie potem jak chce coś wynieść w nocy
  6. bo z lewej strony stolika masz TV a z prawej PC
  7. a my w poznaniu jak gości przychodzą to od razu woda na stół ! i ja ten z lewej
  8. Własnie chyba że ma w dwóch różnych pokojach kompa i TV
  9. [br]Dopisany: 07 Kwiecień 2009, 22:46_________________________________________________fantastic widzę ty jak stonka po forum :polew: uważaj bo ci nadgryzionego kartofla podrzuce w gości przyjechałem do was [br]Dopisany: 07 Kwiecień 2009, 22:49_________________________________________________ powić pana - jak leci
  10. co tam słychać chopaki :gwizdanie:
  11. i co ? skończyło sie - tera będe musiał na dół do lodówki zapitalać
  12. i juz wrociles ? :polew: jakie spalanie ? :polew: łodrzutowiec mam - firma zwraca koszty
  13. to tak jak u nas tylko że dodatkowo usyfionych po same .... w błocie
  14. sorry pany musiałem wylecieć na pomorze na chwilkę :gwizdanie:
  15. czejś ekypa ? widze że idzecie sie jutro spocić
  16. aaa ja mam zapas w domu w lodówce
  17. eeetam na forum masz akcje, komedie, dramat i horror -czego chcieć więcej
  18. i rzeczywiście na 2 dzień nioc nie pamiętam
  19. myslec to ja wciaz mysle o laskach, a pije to tak przy okazji ja pije bo życie jest do du..py i pije żeby zapomnieć jak bardzo. :gwizdanie:
  20. ooo nast ępny w środku dnia spać chodzi :gwizdanie: branoc panie
  21. kuwa no wyghląda na to że my wszyscy myślimy o tym samym :polew:
  22. tekst miesiąca -

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.