Treść opublikowana przez fantastic
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
first boot device mam cdrom second boot device - hdd 3 b....d...... mam lan
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a co Cie boli? moze pomoge... :gwizdanie: mam dysk przenośny WD MyBook i za każdym razem jak robię restart kompa to wiesza się na samym początku jak bios robi memory test, pomaga ponowne wciścnięcie reset na obudowie, ten dysk jak odepnę od kompa jest wszycho ok. to podepnij dysk dopiero jak system "wstanie"... [br]Dopisany: 21 Kwiecień 2009, 21:21_________________________________________________rozumiem ze dysk prznosny jest na USB? tak, system to XP po świeżym formacie miesiąc temu. na lapku mam Viśtę Wio i tam takie cuś nie występuje - nie da się tego jakoś ustawić W biosie lub rejestrze ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a co Cie boli? moze pomoge... :gwizdanie: mam dysk przenośny WD MyBook i za każdym razem jak robię restart kompa to wiesza się na samym początku jak bios robi memory test, pomaga ponowne wciścnięcie reset na obudowie, ten dysk jak odepnę od kompa jest wszycho ok.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
takie kropeczki musisz naklikać .....;....:';;;vk cosik w tym stylu[br]Dopisany: 21 Kwiecień 2009, 19:21_________________________________________________hyhy jednak jestem cfanika [br]Dopisany: 21 Kwiecień 2009, 19:22_________________________________________________pany potrzebuje informatyka albo pana jakiego znającego się lepiej na kompach niż ja
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
chyba wszędzie spadła - wiesz kryzys jest ........
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja tam jestem grzeczny chłopak... ale pewnie Adaś zaraz coś napisze :naughty: [br]Dopisany: 21 Kwiecień 2009, 17:59_________________________________________________a jest tu jakis cwaniak ? jes a co ??
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
zjedz ość :decayed: zec ojś
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
4 @LL
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dopiro czytać skończyłem [br]Dopisany: 20 Kwiecień 2009, 00:26_________________________________________________na spocie było pewno więc nie pytam jak. ja generalnie we wtorek planuje do kalisza zawitać więc Ive szykuj się panie bo zrobimy jakiś miting jak będzie niezbyt późno też byłem utopić smutki dzisiaj aaaaaaaaaaaa [br]Dopisany: 20 Kwiecień 2009, 00:29_________________________________________________Vario czemu panie twój avatarv pojawia sie i znika
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no i masz kuwa zaspałem na spota
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:mysli:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
fantastic - gdzie te foty przyjechały same stare wuje i ciotki z najmłodszą kuzynką 6-cio latką, nadal chcecie foty
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ooooooooo gości przyujechały :gwizdanie: -ide zwąchać kuzynki bo jakieś nowe podobno co sie z 20 lat nie widzałyśmy
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
pociagiem? może być - najwyżej jakąś czyczepę albo lawete poszukam na wsi i sie jakoś doczłapiemy ..........na 22:00 może
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ooooo i w tym momencie tak my zaymponowałeś ,że masz u mnie lechosława 0,66l for fryy olecam się ! Nikuś u nas 10 stopnów, na motor troche za zimno jak dla mnie, wyjężdzam powyżej 15,17st C cieplo sie ubierz :naughty: kalesajdy bym musiał załorzyć :decayed:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jakby co to ja jestem za spotem w Kaliszforni - także przylatujcie do mnie na hacjende (parking na ok 20 aut mam) i wyruszamy razem
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ooooo i w tym momencie tak my zaymponowałeś ,że masz u mnie lechosława 0,66l for fryy polecam się ! Nikuś u nas 10 stopnów, na motor troche za zimno jak dla mnie, wyjężdzam powyżej 15,17st C
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
w Kaliszu mi tam wszycho jedno - ta sama droga :gwizdanie: fan motorem przylatujesz? zaraz zerknę ile stopni jest
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
może jak mahomet nie chce do góry to góra przyjedzie do niego co
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
w Kaliszu mi tam wszycho jedno - ta sama droga :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dobry -jak tam kubica - warto schodzić na tv ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no narta pany - nie ma już nikogo to sam sie pożegnam..... -nara fantastic ....
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no no cwaniaczek heee gdzie ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no za moało troche - jak jest tak do 15 stron to czytam
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
noooooooooooo skończyłem czytać - matko z córką ale żeśta natworzyli