Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

fantastic

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez fantastic

  1. first boot device mam cdrom second boot device - hdd 3 b....d...... mam lan
  2. a co Cie boli? moze pomoge... :gwizdanie: mam dysk przenośny WD MyBook i za każdym razem jak robię restart kompa to wiesza się na samym początku jak bios robi memory test, pomaga ponowne wciścnięcie reset na obudowie, ten dysk jak odepnę od kompa jest wszycho ok. to podepnij dysk dopiero jak system "wstanie"... [br]Dopisany: 21 Kwiecień 2009, 21:21_________________________________________________rozumiem ze dysk prznosny jest na USB? tak, system to XP po świeżym formacie miesiąc temu. na lapku mam Viśtę Wio i tam takie cuś nie występuje - nie da się tego jakoś ustawić W biosie lub rejestrze ?
  3. a co Cie boli? moze pomoge... :gwizdanie: mam dysk przenośny WD MyBook i za każdym razem jak robię restart kompa to wiesza się na samym początku jak bios robi memory test, pomaga ponowne wciścnięcie reset na obudowie, ten dysk jak odepnę od kompa jest wszycho ok.
  4. takie kropeczki musisz naklikać .....;....:';;;vk cosik w tym stylu[br]Dopisany: 21 Kwiecień 2009, 19:21_________________________________________________hyhy jednak jestem cfanika [br]Dopisany: 21 Kwiecień 2009, 19:22_________________________________________________pany potrzebuje informatyka albo pana jakiego znającego się lepiej na kompach niż ja
  5. chyba wszędzie spadła - wiesz kryzys jest ........
  6. ja tam jestem grzeczny chłopak... ale pewnie Adaś zaraz coś napisze :naughty: [br]Dopisany: 21 Kwiecień 2009, 17:59_________________________________________________a jest tu jakis cwaniak ? jes a co ??
  7. zjedz ość :decayed: zec ojś
  8. dopiro czytać skończyłem [br]Dopisany: 20 Kwiecień 2009, 00:26_________________________________________________na spocie było pewno więc nie pytam jak. ja generalnie we wtorek planuje do kalisza zawitać więc Ive szykuj się panie bo zrobimy jakiś miting jak będzie niezbyt późno też byłem utopić smutki dzisiaj aaaaaaaaaaaa [br]Dopisany: 20 Kwiecień 2009, 00:29_________________________________________________Vario czemu panie twój avatarv pojawia sie i znika
  9. no i masz kuwa zaspałem na spota
  10. fantastic - gdzie te foty przyjechały same stare wuje i ciotki z najmłodszą kuzynką 6-cio latką, nadal chcecie foty
  11. ooooooooo gości przyujechały :gwizdanie: -ide zwąchać kuzynki bo jakieś nowe podobno co sie z 20 lat nie widzałyśmy
  12. pociagiem? może być - najwyżej jakąś czyczepę albo lawete poszukam na wsi i sie jakoś doczłapiemy ..........na 22:00 może
  13. ooooo i w tym momencie tak my zaymponowałeś ,że masz u mnie lechosława 0,66l for fryy olecam się ! Nikuś u nas 10 stopnów, na motor troche za zimno jak dla mnie, wyjężdzam powyżej 15,17st C cieplo sie ubierz :naughty: kalesajdy bym musiał załorzyć :decayed:
  14. jakby co to ja jestem za spotem w Kaliszforni - także przylatujcie do mnie na hacjende (parking na ok 20 aut mam) i wyruszamy razem
  15. ooooo i w tym momencie tak my zaymponowałeś ,że masz u mnie lechosława 0,66l for fryy polecam się ! Nikuś u nas 10 stopnów, na motor troche za zimno jak dla mnie, wyjężdzam powyżej 15,17st C
  16. w Kaliszu mi tam wszycho jedno - ta sama droga :gwizdanie: fan motorem przylatujesz? zaraz zerknę ile stopni jest
  17. może jak mahomet nie chce do góry to góra przyjedzie do niego co
  18. w Kaliszu mi tam wszycho jedno - ta sama droga :gwizdanie:
  19. dobry -jak tam kubica - warto schodzić na tv ?
  20. no narta pany - nie ma już nikogo to sam sie pożegnam..... -nara fantastic ....
  21. no no cwaniaczek heee gdzie ?
  22. no za moało troche - jak jest tak do 15 stron to czytam
  23. noooooooooooo skończyłem czytać - matko z córką ale żeśta natworzyli

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.