Treść opublikowana przez fantastic
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jak krew z nosa to szybko idzie to pisanie - 5 postó zanim mój się pojawił to standard jes
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a co wy mnie obgadujecie za moimi plecami łajzy i zadymiarze he ? :mysli: :mysli:
-
[ALL B5] Jakiej wartości załozyć rezystory do zarówek diodowych do A4 B5
wartości oporników są opisane na forum gdzieś w dziale warsztat
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nie nosze majtek :nabijasie:
-
[ALL B7] Podwójny wydech wzór S4
jestem za i wrzuć na youtube
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
hyhy mam tak samo
-
[B6 AVF] Kłopoty z immobilizerem
w a4 od 95 roku wzwyż każda miała IMO - może masz spaloną żarówkę co to znaczy żę nie masz plastikowego klucza bo niebardzo rozumiem ?
-
Potrzebuję porady - co dla młodego chłopaka ?
a4 i golf są na tej samej płycie podłogowej więc miejsca w nim będzie podobnie tyle samo - golf w porównaniu do a4 produkowanej od 94roku chyba młodziej wygląda
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a co to za impery dyskotekowe na forum robicie ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to mła sie przywita teraz
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a co tak gwizda se ??
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
poszła do ziomka z Pobiedzisk nowa laska już niedługo - jak zwykle nie idzie jakby się chciało. Narazie od dzisiaj latam escortem siory także jak wparuje na spota to nie strzelajcie od razu moze bedzie pogoda to przyjedz dziewiecsetka [br]Dopisany: 05 Maj 2009, 00:16_________________________________________________ja juz spadam... do jutra jasna sprawa stary 3-maj sie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
poszła do ziomka z Pobiedzisk nowa laska już niedługo - jak zwykle nie idzie jakby się chciało. Narazie od dzisiaj latam escortem siory także jak wparuje na spota to nie strzelajcie od razu
-
Darmowe antywirusy - jakie polecacie ?
Kiedyś poleciłbym Avasta ale po tym jak wgrałem inny program i znalazł mi 250 wirów straciłem zaufanie do darmowych programów, teraz używam Kaspersky Internet Security już od 2 lat na 3 kompach (w tym 1 na viście), ma Firewall i inne zabezpieczenia, wg mnie to najlepszy z płatnych programów, kompa zamula troche, sposobem na to okazało się nie wyłączanie kompa :gwizdanie: co 2-3 miesiące skaner on-line dowolnie wybrany i za każdym razem inny tak dla pewności. Moim zdaniem - Zapłacisz raz i masz spokój cały rok a " za darmo to ci dzisiaj nawet żona d.upy nie da"
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
powitac gdzie Cie wywialo ze Cie nie bylo piekny kawalerze? byłem tu i tam,szlajałem się gdzieś, chciałem odpocząć od tego wszystkiego i zająć się ..... ....w sumie waliłem w kanał cały długi weekend :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
zdrastwujcie wieczorem
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
melduje się
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
impreze rodzinną mam już od czwartku - imieniny ojca, pijemy bez przeerwy w dodatku we wrześni obecnie koncerty i inne występy - tyle atrakcji że głowa boli
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dobry - jak tam ziomale ? jakieś nowości ?- [B6 AVF] Sensor deszczu
ja jeszcze czekam za szybą i szukam modułu z B7 mk4 jakbyś mógł to zrób jakieś fotostory z montażu i kodowania - na pewno się przyda na przyszłość- Procedura kodowania pilotów centralnego zamka w Audi A4 B6 i B7
rozebrać działający kluczyk i sprawdzić na ilu MHz (MegaHertz-ach) nadaje Nr kodowania IMO powinieneś mieć przypięty prz zapasowym kluczyku Ja tylko chce poinformować żę procedury takie jak kodowanie imobilizera i klucza powinny być robione w ASO jeśli macie wykupione ubezpieczenie AC. Ubezpieczyciel może zażadać od ASO podania dokumentów kodowania - jeśli nie ma to mogą odmówić wypłaty odszkodowania.- Domykanie szyb z kluczyka
kolego takie rzeczy załatwia się u majstra. podawanie modelu alarmu na publicznym forum jest trochę nieodpowiedzialne. Kolego Pet3r To akurat moja sprawa czy podaje model alarmu itp. Jeśli nie masz ochoty nie odpowiadaj. To czy robię auto u majstra czy we własnym garażu to też nie Tobie to oceniać !!! Zadałem konkretne pytanie i za konkretne odpowiedzi serdecznie dziękuję !!! Pet3r-owi chodziło o to żę teraz 30 pare tysięcy osób zalogowanych na tym forum będzie znało twoje zabezpieczenia w aucie - nie znasz dnia ani godziny :gwizdanie: o takich rzeczach jak zabezpieczenia auta nie dyskutujemy na forum ! Majster = 1 osoba znająca twój układ zabezp. Pet3r chciał ci w ten sposób pomóc poprzez uświadomienie......- [B6 AVF] Sensor deszczu
Przecież B6 i B7 to prawie ta sama elektronika i wydaje mi się że nie powinno być większego problemu z podłączeniem- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
zindobry - ogarnołem temata jak tam piękny i upalny wieczorek mija ? - SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00