Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

fantastic

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez fantastic

  1. jak krew z nosa to szybko idzie to pisanie - 5 postó zanim mój się pojawił to standard jes
  2. a co wy mnie obgadujecie za moimi plecami łajzy i zadymiarze he ? :mysli: :mysli:
  3. wartości oporników są opisane na forum gdzieś w dziale warsztat
  4. nie nosze majtek :nabijasie:
  5. jestem za i wrzuć na youtube
  6. hyhy mam tak samo
  7. w a4 od 95 roku wzwyż każda miała IMO - może masz spaloną żarówkę co to znaczy żę nie masz plastikowego klucza bo niebardzo rozumiem ?
  8. a4 i golf są na tej samej płycie podłogowej więc miejsca w nim będzie podobnie tyle samo - golf w porównaniu do a4 produkowanej od 94roku chyba młodziej wygląda
  9. a co to za impery dyskotekowe na forum robicie ?
  10. to mła sie przywita teraz
  11. a co tak gwizda se ??
  12. poszła do ziomka z Pobiedzisk nowa laska już niedługo - jak zwykle nie idzie jakby się chciało. Narazie od dzisiaj latam escortem siory także jak wparuje na spota to nie strzelajcie od razu moze bedzie pogoda to przyjedz dziewiecsetka [br]Dopisany: 05 Maj 2009, 00:16_________________________________________________ja juz spadam... do jutra jasna sprawa stary 3-maj sie
  13. poszła do ziomka z Pobiedzisk nowa laska już niedługo - jak zwykle nie idzie jakby się chciało. Narazie od dzisiaj latam escortem siory także jak wparuje na spota to nie strzelajcie od razu
  14. Kiedyś poleciłbym Avasta ale po tym jak wgrałem inny program i znalazł mi 250 wirów straciłem zaufanie do darmowych programów, teraz używam Kaspersky Internet Security już od 2 lat na 3 kompach (w tym 1 na viście), ma Firewall i inne zabezpieczenia, wg mnie to najlepszy z płatnych programów, kompa zamula troche, sposobem na to okazało się nie wyłączanie kompa :gwizdanie: co 2-3 miesiące skaner on-line dowolnie wybrany i za każdym razem inny tak dla pewności. Moim zdaniem - Zapłacisz raz i masz spokój cały rok a " za darmo to ci dzisiaj nawet żona d.upy nie da"
  15. powitac gdzie Cie wywialo ze Cie nie bylo piekny kawalerze? byłem tu i tam,szlajałem się gdzieś, chciałem odpocząć od tego wszystkiego i zająć się ..... ....w sumie waliłem w kanał cały długi weekend :gwizdanie:
  16. zdrastwujcie wieczorem
  17. melduje się
  18. impreze rodzinną mam już od czwartku - imieniny ojca, pijemy bez przeerwy w dodatku we wrześni obecnie koncerty i inne występy - tyle atrakcji że głowa boli
  19. dobry - jak tam ziomale ? jakieś nowości ?
  20. ja jeszcze czekam za szybą i szukam modułu z B7 mk4 jakbyś mógł to zrób jakieś fotostory z montażu i kodowania - na pewno się przyda na przyszłość
  21. rozebrać działający kluczyk i sprawdzić na ilu MHz (MegaHertz-ach) nadaje Nr kodowania IMO powinieneś mieć przypięty prz zapasowym kluczyku Ja tylko chce poinformować żę procedury takie jak kodowanie imobilizera i klucza powinny być robione w ASO jeśli macie wykupione ubezpieczenie AC. Ubezpieczyciel może zażadać od ASO podania dokumentów kodowania - jeśli nie ma to mogą odmówić wypłaty odszkodowania.
  22. kolego takie rzeczy załatwia się u majstra. podawanie modelu alarmu na publicznym forum jest trochę nieodpowiedzialne. Kolego Pet3r To akurat moja sprawa czy podaje model alarmu itp. Jeśli nie masz ochoty nie odpowiadaj. To czy robię auto u majstra czy we własnym garażu to też nie Tobie to oceniać !!! Zadałem konkretne pytanie i za konkretne odpowiedzi serdecznie dziękuję !!! Pet3r-owi chodziło o to żę teraz 30 pare tysięcy osób zalogowanych na tym forum będzie znało twoje zabezpieczenia w aucie - nie znasz dnia ani godziny :gwizdanie: o takich rzeczach jak zabezpieczenia auta nie dyskutujemy na forum ! Majster = 1 osoba znająca twój układ zabezp. Pet3r chciał ci w ten sposób pomóc poprzez uświadomienie......
  23. Przecież B6 i B7 to prawie ta sama elektronika i wydaje mi się że nie powinno być większego problemu z podłączeniem
  24. zindobry - ogarnołem temata jak tam piękny i upalny wieczorek mija ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.