Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

fantastic

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez fantastic

  1. a co chciałeś podlecieć ?
  2. siemndero Wentilo
  3. dopiero wstałem więc nie wiem tak do końca - za oknem wygląda miło
  4. Dżentelmen o plamach nie dyskutuje od rana :gwizdanie:[br]Dopisany: 26 Kwiecień 2009, 09:38_________________________________________________dobry tak wogóle
  5. no to co nucisz kawalerze jak to mówi Fantastic ja to mówię dokładnie: co tam nucisz piękny kawalerze
  6. dobry ! sezon motocyklowy został roztwarty i motór poświęcony osobiście przez plebana a co tam u was chłopiska i lachony aaaaaaaa dzisiaj to chyba gril u Tetiski jest dlatego aktywność na forum spadła
  7. milego... ja o 12 spadam z Poznania i wracam jutro... :hi: baw sie dobrze[br]Dopisany: 25 Kwiecień 2009, 09:54_________________________________________________znalazłem mistejka IV ZLOT LETNI Audi A4 Klub Polska 10-12 Lipiec 2009 PIŁA a tu III LETNI ZLOT OGÓLNOPOLSKI - PIŁA 2009 :mysli:
  8. lub Na fotosiku żeby pobrać link do pełnego rozmiaru musisz mieć abonament pobierasz link Miniaturka na Forum, zdjęcie po kliku otwiera się w pełnym lub Zdjęcie na forum 500pixeli Nowej kiery raczej nie kupisz - używana nigdy nie wiesz po jakim przebiegu i czy za pół roku nie zacznie matowieć P.S. Obszycie dobrym materiałem załatwi sprawę na długo
  9. witalski byłem dzisiaj w malborku T5 oglądać, stała piękna B5 na stacji, kolor jak Nikusia, Niestety nie miałem odwagi żeby podejść i obwąchać dokładniej :gwizdanie: ale mówie wam - cudo jakich mało[br]Dopisany: 25 Kwiecień 2009, 02:47_________________________________________________aaaaaaaaaa w sumie to już późno i nikomu nie ma co pisać to pewno se spać pójdę sajonara
  10. słuchacie pany mojej historii - kiedyś przez pomyłkę wyjąłem bezpiecznik gdy radio grało i też wyskoczył mi napis SAVE - miałem kod do radia, co więcej 3 lub 4 razy wcześniej nawet go użyłem i było wszycho OK, tym razem jednak nie pomogło nic - tak jakby radio straciło zapamiętany kod - jedynym rozwiązaniem było zawiezienie radyjka do mechanizatora który ustalił mi nowy kod w radiu - koszt 40zł
  11. włącza ci światła automatycznie jak wjedziesz do tunelu lub na zewnatrz się ściemni ja może zapytam inaczej - jaką rolę on spełnia w pakiecie oświetlenia ?
  12. kryzys mam - ograniczam wszyskie wyjazdy i zbędne wydatki ;(
  13. sprawdz multimetrem ładowanie - alternator powinien dawać max 14,4V - jeśli jest więcej to prawdopodobnie regulator napięcia padł P.S. Nie migają (rozjaśniają ) ci się światłą czasem ?
  14. szybko wstajesz siema pany Nikuś wstał odcedzić kartofelki i wydymał z powrotem do wyra jak go znam [br]Dopisany: 24 Kwiecień 2009, 12:01_________________________________________________Haj Haj
  15. a co mają wspólnego światła z poduchą - coś tu śmierdzi na odległość Strażak kontrolka korzysta z tego samego ECU co VAG - jak się świeci kontrolka to VAG musi znaleść błąd, podjedz do innego fachowca bo ten coś kiepsko się zna
  16. dobrze, że ja nie mieszkam z żadną ufff... stare raszple takie numery kręcą
  17. mam coś dla studentów http://clips.interia.pl/stm/play.html?attId=946511&type=V&ref=interwencja
  18. witajcie ziomkowie - dam znać później czy dam rade na tego spota dzisiaj dotrzeć
  19. też już spać ide bo oczęta przekrwione są - narta chopaki
  20. Conti będą w ten sezon też u mnie więc też sprawdzę Vario ale to auto szefa , jemu te 174 wystarczą
  21. C6 żonie kupuje
  22. byłem dzisiaj oglądać w pile jednego - 90k na liczniku a engine wyglądał na 300k[br]Dopisany: 22 Kwiecień 2009, 23:21_________________________________________________ VARIO raczej T5 bo T4 już za stare, to ma być wół roboczy z mocnym silnikiem żeby nadążał za AUDI-cami pracowników, :polew: aaaaa bo mój szef chce se kupić są 174 PS ale jest ich bardzo mało u nas z tego co widziałem to 130PS jest u nas dużo
  23. coś podpowiedz Marcinowi i Mlodzikowi niech popatrzą w niemczech
  24. 2,5 tdi da rade 130 km minimum a najchętniej tego 170 km

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.