Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

fantastic

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez fantastic

  1. fantastic bombastic co masz za jednoślad czy nie przypadnie horneta 900 piękny kawalerze
  2. przecież dzisiaj deszcza nie było na forum
  3. Pany nie wieta czasem jakiego VW T5 - poszukuje z mocnym silnikiem, dobrym wyposażeniem i conajmniej 8 osobowy
  4. :shocked:nawet nie wiem jak to zarządzanie uruchomić skanowanie dysku robiłem - błędów brak co pół roku robię skanowanie w poszukiwaniu błędów, dokładny skan antywirusowy i defragmentację
  5. siemka siemka witamy ziomka :yeah:
  6. no to musisz go sparafrazować po uprzedniej oboczności ę na e i wykonać transformatę Fouriera przez odwróconą macierz odwrotną .... aczkolwiek i tak wszystko wskazuje że jest problem NP-zupełny Nie będe polemizował z tak wyrafinowaną formą impertynenckiej abligacji ...... ciemna maso :decayed:
  7. Musashi to pewnie z autem będzie parafrazował takie powiedzenie ... jeszcze się nie urodziła matka mojej narzeczonej Pepin ale walisz słowa trudne panie ............. para co robił ?
  8. ooo cześć Marcin hejka, co slychac? a nic jakieś zakupu nowej budy jaka duza? myślałem że ty coś kupujesz ja też
  9. dziwne rzeczy na forum dzieją się - cytaty mi się same cytują :polew:
  10. siemasz kuredu
  11. :cool1: :gwizdanie: noooo fszefraszam ale tobie to ja moge co najwyżej buty czyścić :gwizdanie:
  12. podniebienie nie z tej ziemki ma :naughty: bo wie co dobre - troche już w życiu wypił, co prawda nie tyle co Nikuś ale od czegoś ten mięsień piwny w końcu jest :decayed: [br]Dopisany: 21 Kwiecień 2009, 22:03_________________________________________________ ja ma wyśmienite pole jak chcesz i 30 metrów do A2 jest......... czasami troche głośno ale da się spać tylko musze mieć jeszcze gdzie się podładować 220v zaraz obok jest słup wysokiego napięcia - dostaniensz do tych 220 jeszcze z 9000 zupełnie za darmola :decayed:
  13. ja ma wyśmienite pole jak chcesz i 30 metrów do A2 jest......... czasami troche głośno ale da się spać
  14. ty jak ci heńka pokazałem to się oblizałeś a warka niet heńka czasami też ale z mniejszej kufy niż ta twoja
  15. Patryk - przyjedz kiedys na PILSa, jest też p[olecam -ten smak zlekką nutką orientalnych...... oooo to nie ta bajka ale jest zajedwabisty, od czasu do czasu też lubie sobie premium zapodac tak dla odmiany
  16. poznajcie sie - to mój najlepszy przyjaciel
  17. świężo schłodzone - jakby który pan chciał to moge sie podzielić, mam jeszcze troche w lodówce
  18. first boot device mam cdrom second boot device - hdd 3 b....d...... mam lan zrob first boot jako HDD a reszte disable... moze sie uda... aaaa dzięki jak nieda sie nic zrobić to będe musiał odłączać go po prostu

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.