Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

fantastic

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez fantastic

  1. na mnie już czas - bajo, szerokości jutro też tu wrócę
  2. a cio szykujesz sobie nową posesje jakby żona z domu wywaliła ? :mysli:
  3. boją sie ja też już spadam bo już powoli "SYNDROM MŁODEGO" mi sie robi Fan przeciez ty jestes na wakacjach to jak mozesz isc juz spac :> jutro będe pracował czyczepe naprawiam ...... jednemu staremu mości panowi jaką samochodową czyczepe lekką do przewozu ziemniaków - instalację nówkę kładę taką że mucha nie siada :naughty: :decayed: [br]Dopisany: 17 Kwiecień 2009, 23:45_________________________________________________ a ty Patryk widze że tylko o jednym myślisz :polew: [br]Dopisany: 17 Kwiecień 2009, 23:45_________________________________________________oooooooooo cześć wentyl i pet3r
  4. boją sie ja też już spadam bo już powoli "SYNDROM MŁODEGO" mi sie robi Fan przeciez ty jestes na wakacjach to jak mozesz isc juz spac :> jutro będe pracował czyczepe naprawiam ...... jednemu staremu mości panowi
  5. raz na razie, dwa po dwa cztery razy po dwa razy :yeah: joł
  6. \ :hi: :hi: :decayed:
  7. jeszcze troche to zacznę sie rzegnać juz o 20:00
  8. boją sie ja też już spadam bo już powoli "SYNDROM MŁODEGO" mi sie robi
  9. :hi: :hi: no siema co tam ? :naughty: :polew: deżawu przeżyłem :decayed:
  10. nie spisz spitalam bo dobranocka już była sajonara pany
  11. Patryk a ty na tyle frontów dajesz rade ?[br]Dopisany: 17 Kwiecień 2009, 23:33_________________________________________________ :hi: :hi:
  12. albo wali jak leci :decayed:
  13. ja slysze szum mojego kompa, chcesz sie zamienic na grafe ? poślij ją na wakacje albo z buta do posejdona albo gdzies zeby sie wyszumiala a młoda jes ? uuuu to panie zanim się wyszumi do 18-nastki daleko :gwizdanie:[br]Dopisany: 17 Kwiecień 2009, 23:28_________________________________________________ ja wstaje o 6:30 :shocked: :shocked: stary ja o tej godzinie to normalnie na drugi bok się przewracam -do mnie rano to jest 11:00 :decayed:
  14. Panowie galowie - ja się będe zawijąl chyba bo jutro do pracy musze wstać rano wcześnie o 9:00
  15. ja slysze szum mojego kompa, chcesz sie zamienic na grafe ? poślij ją na wakacje albo z buta do posejdona
  16. bo 3 głównych spermerów na forum zawitało
  17. a gdzie reszta ekypy ? co sie z nimi dzieje ? codziennie walą w kanał chyba wieczorami
  18. co tam słychać męskie konwersatorzy
  19. mam sie dobrze
  20. w sumie odkąd Deszczu został klubowiczem to rzadko sie tu pokazuje :gwizdanie:
  21. a Ja garazu nie mam, nie lubie jak pada :gwizdanie:[br]Dopisany: 17 Kwiecień 2009, 23:13_________________________________________________siema fan co jest ? :naughty: piątek piękny kawalerze
  22. celem moim było pokazanie i wytłumaczenie krok po kroku jak ten cylinderek rozebrać i myślę że sie to udało. Resztę czyli stwierdzenie czy wyciągać, wymieniać czy kupować pozostawiam każdemu z osobna.
  23. przecież ja nic od niego nie chcę aaa no w sumie to środek tygodnia jest
  24. :decayed:[br]Dopisany: 16 Kwiecień 2009, 22:58_________________________________________________do 23-ej Pepinek pracuje - długo troche, daj chłopakowi troche luzu :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.