Treść opublikowana przez fantastic
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
na mnie już czas - bajo, szerokości jutro też tu wrócę
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a cio szykujesz sobie nową posesje jakby żona z domu wywaliła ? :mysli:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
boją sie ja też już spadam bo już powoli "SYNDROM MŁODEGO" mi sie robi Fan przeciez ty jestes na wakacjach to jak mozesz isc juz spac :> jutro będe pracował czyczepe naprawiam ...... jednemu staremu mości panowi jaką samochodową czyczepe lekką do przewozu ziemniaków - instalację nówkę kładę taką że mucha nie siada :naughty: :decayed: [br]Dopisany: 17 Kwiecień 2009, 23:45_________________________________________________ a ty Patryk widze że tylko o jednym myślisz :polew: [br]Dopisany: 17 Kwiecień 2009, 23:45_________________________________________________oooooooooo cześć wentyl i pet3r
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
boją sie ja też już spadam bo już powoli "SYNDROM MŁODEGO" mi sie robi Fan przeciez ty jestes na wakacjach to jak mozesz isc juz spac :> jutro będe pracował czyczepe naprawiam ...... jednemu staremu mości panowi
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
raz na razie, dwa po dwa cztery razy po dwa razy :yeah: joł
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
\ :hi: :hi: :decayed:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jeszcze troche to zacznę sie rzegnać juz o 20:00
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
boją sie ja też już spadam bo już powoli "SYNDROM MŁODEGO" mi sie robi
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:hi: :hi: no siema co tam ? :naughty: :polew: deżawu przeżyłem :decayed:
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
nie spisz spitalam bo dobranocka już była sajonara pany
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Patryk a ty na tyle frontów dajesz rade ?[br]Dopisany: 17 Kwiecień 2009, 23:33_________________________________________________ :hi: :hi:
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
albo wali jak leci :decayed:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja slysze szum mojego kompa, chcesz sie zamienic na grafe ? poślij ją na wakacje albo z buta do posejdona albo gdzies zeby sie wyszumiala a młoda jes ? uuuu to panie zanim się wyszumi do 18-nastki daleko :gwizdanie:[br]Dopisany: 17 Kwiecień 2009, 23:28_________________________________________________ ja wstaje o 6:30 :shocked: :shocked: stary ja o tej godzinie to normalnie na drugi bok się przewracam -do mnie rano to jest 11:00 :decayed:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Panowie galowie - ja się będe zawijąl chyba bo jutro do pracy musze wstać rano wcześnie o 9:00
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja slysze szum mojego kompa, chcesz sie zamienic na grafe ? poślij ją na wakacje albo z buta do posejdona
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
bo 3 głównych spermerów na forum zawitało
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a gdzie reszta ekypy ? co sie z nimi dzieje ? codziennie walą w kanał chyba wieczorami
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
co tam słychać męskie konwersatorzy
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
mam sie dobrze
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
w sumie odkąd Deszczu został klubowiczem to rzadko sie tu pokazuje :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a Ja garazu nie mam, nie lubie jak pada :gwizdanie:[br]Dopisany: 17 Kwiecień 2009, 23:13_________________________________________________siema fan co jest ? :naughty: piątek piękny kawalerze
-
Naprawa pekajacego zawiasu schowka pasazera
celem moim było pokazanie i wytłumaczenie krok po kroku jak ten cylinderek rozebrać i myślę że sie to udało. Resztę czyli stwierdzenie czy wyciągać, wymieniać czy kupować pozostawiam każdemu z osobna.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:hi:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
przecież ja nic od niego nie chcę aaa no w sumie to środek tygodnia jest
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:decayed:[br]Dopisany: 16 Kwiecień 2009, 22:58_________________________________________________do 23-ej Pepinek pracuje - długo troche, daj chłopakowi troche luzu :gwizdanie: