Treść opublikowana przez fantastic
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to Ty masz jaja :polew: :polew: :polew: przecież nie swoje - pewnie kurzęce albo klulice :decayed:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
I MOKREGO DYNGUSA Panowie i Panie- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
siema- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
też ide aasiu - narta chopaki- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ide po mleko ... do lodówki bo czegoś tu mi brakuje- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
siemasz Wentilos- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
haj !- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ej ja do 15 stron też czytam bo lubie wiedzieć co sie działo na forum - nieraz już monitor opluty miałem :decayed:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Patryk nie wiem czy wiesz ale Madas to jak Chuck Noris na bezprzewodową jeździ- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ciekawe czy da rade już na spota po świętach przyjechać jeszcze nie da..... ciężka sprawa, mówie wam ile problemów. następną B7 kupuje w całości- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
na bezprzewodowej byłyście- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
gratuluje - ja we wtorek też zarejestrowałem swoją B6 teraz tylko czekam aż lakiernik skończy malowanie i wio [br]Dopisany: 09 Kwiecień 2009, 23:20_________________________________________________cześ Madas co tam spocie było ciekawego [br]Dopisany: 09 Kwiecień 2009, 23:21_________________________________________________nie mogłem dobić dzisiaj -siła wyższa- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
kuredu spitolił co tam słychać Patryk- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dobry - nie możliwe że pierwszy na forum mam zaszczyt powitać- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
poka foto [br]Dopisany: 08 Kwiecień 2009, 23:17_________________________________________________ wpadnij na mini spocik ja myslalem wpasc, ale z kasią teraz bardzo cinko :gwizdanie: a co ma do tego kasia- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no co ty gadasz Vario :shocked: może ktoś go podtruwa potrzebujesz pomocy helpa czy coś w tym stylu- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no co ty gadasz Vario :shocked:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
[ IMG]http://images44.fotosik.pl/100/052a96af2b265a5fmed.jpg[/img] wstaw sobie ten link tylko usuń jedną spacje za tym pierwszym kwadratowym nawiasem- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Bezpośredni link do zdjęcia (500px)- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
mam już nagrane panie, czekają kiedy pojade na POZ to je ci tam podrzuce- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ciepełko się zrobiło na dworzu - laski z dużymi dekoltami się pojawiły- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ale tu dzisiaj ruch- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
fajne fele tylko cut zaa szeerokie chyba, ET 20 mają - laczki wystawałyby z 5 centymetrów za błotniki ........dzień dobry paniom i paniom - SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00