Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

fantastic

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez fantastic

  1. :hi: siema teraz my
  2. to sprawdź i wykasuj błędy i spróbuj ponownie
  3. joł joł joł let it go ! :yeah:
  4. a so ? ale cytat zrobiłem - koń by sie uśmiał :nabijasie:
  5. a to po Bukowinie :gwizdanie: adaś przeterminowany alchochol sprzedawałeś i nikuś sie struł okropnie :decayed:
  6. zara Madas wpadnie - szef wszystkich cfaniaków i wam da popalić
  7. no dokladnie... reszta ma jakies "ciche" dni :gwizdanie: :gwizdanie: ciekawe czy z forum czy ze sobą ?
  8. juz Ci mowilem ze albo sie nie ma :gwizdanie: nie Ciebie witałem, spadaj cze piechol :decayed:
  9. zauważyliście że my tu sie tylko w tym wątku witamy od rana do wieczora :polew:
  10. gaśnie ci kontrolka od imobilizera ?
  11. mam podobny wzór tylko że moje są grafitowe i na seryjnym zawiasie - tak wyglądają na aucie nie wiem czy w B6 będa pasować - zależy od koloru.[br]Dopisany: 07 Kwiecień 2009, 19:12_________________________________________________ja teraz sie zbliżam do zakupu nowych felg i robie sobie VT - virtual tuning na aucie. -polecam każdemu, jest jakieś wyobrażenie jak fele będą wyglądać
  12. 2 lata temu kupiłem 16" fele za kwotę 1350zł z przesyłką od kolesia z allegro który ma nick Alucenter i do tej pory jeżdzę na nich, w zimie używam stalowek, też miałybyć plastelina a jednak...... - jak będziesz dbał i omijał dzury to troche ci pochodzą, zamiast włoskich wybrałbym niemieckie jakieś, w przedziale 1600-1800 -jak już panowie pisali wcześniej: zmejluj się ze sprzedawcą i zapytaj czy w zestawie sa pierścienie centrujące i ew. śruby
  13. na 6" felge to można max chyba opone o szerokości 195 założyć więc będzie wyglądała jak taczka. -bierz zdecydowanie 7,5"
  14. a nie masz czasem urządzenia które się nazywa ogrzewanie postojowe :gwizdanie: tam dochodzi inny zestaw węży
  15. dawno cie nie byyło Variotek
  16. są też plusy - jak sie wejdzie po pół dnia niebycia na forum to tylko 3 posty do przeczytania zamiast 20 stron
  17. specjalny preparat do styków elektr. lub w oststeczności WD40 - też zadziała jeśli nie to manetka na all.... za jakieś 50-70zł już znajdziesz
  18. :polew: :decayed: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: żeby nie było OT mam taką tapetę jak ostatnia fotka z mojego podpisu
  19. jestem bardziej za 17" teraz niż za 18" powiedzmy 70% do 30% 18-naski mają większy lans będzie -30 lub -35
  20. polecam się [br]Dopisany: 06 Kwiecień 2009, 23:56_________________________________________________robie mały VT właśnie dokładam felgi różne - może coś polecicie. Wybór 17" lub 18"[br]Dopisany: 07 Kwiecień 2009, 00:02_________________________________________________[br]Dopisany: 07 Kwiecień 2009, 00:11_________________________________________________halo dziewczyny..... spicie już ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.