Treść opublikowana przez fantastic
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
w urzędzie komunikacji - no wiesz tam gdzie dają ci dowód rejestracyjny i kartę pojazdu spoko dobra wiem że już późno i mózgownice nie pracują [br]Dopisany: 06 Kwiecień 2009, 23:52_________________________________________________ w stanach zjednoczonych i wielkiej brytani? w urzędzie skarbowym i urzędzie komunikacji ale tam gdzie ty napisałeś też same barany :decayed: :polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
B6 a tak BTW, w US i UK pracuje stado baranów - 3 godz. zajęło mi przerejestrowanie na mnie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:shocked: chłopaki M jest chory ! pomóżcie mu macie bliżej ![br]Dopisany: 06 Kwiecień 2009, 23:41_________________________________________________ zindobry panu [br]Dopisany: 06 Kwiecień 2009, 23:41_________________________________________________zarejestrowałem dzisiaj swoją nową laskę
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja w poz. to panie jak będzie ciepło to w tym tyg. jeszcze sie pojawie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
wydy.many panie byłem jak koń po łesternie :gwizdanie: wbrew pozorom takie latanie z pasażerką męczy. za duża ekypa była nas - nie chcieli wracać. Teraz na spota przylete też
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
fiufiu ale żeśta dymu narobiły dziewuchy jak leci ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:hi: :gwizdanie:
-
[ALL B5] Wyświetlacz temperatury w liczniku przekłamuje
można wklejać fotki - tu masz instrukcje http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t27936.0.html;highlight=jak+wkleja%C4%87+zdj%C4%99cia na farenhaity to troche mało, musiałoby zawyżać conajmniej o 32 st. F
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a co Ty tam będziesz robił ..... Pozdrów moją mamę mam lot bezpośredni do 3miasta - z mamą nie będe się widział
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
lece zobaczyć co tam na pomorzu słychać - ma wolne miejsce, mogę zabrać
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
chyba że nie masz pod ręką to może być łycha :gwizdanie: kolacja jak znalazł przy niedzieli
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:> no bez przesady ale do pedałów sięgasz chyba jeśli tak to nie jest tak źle [br]Dopisany: 05 Kwiecień 2009, 19:14_________________________________________________ a gdzie on Nie Nikusia tylko jego przyjaciela Bronka sam właśnie siorbie ......
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
na kolacje to polecam najlepszego przyjaciela człowieka (czyt. Nikusia )
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jaksjemasz Adaś
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
na kolacje ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
niema sprawy - pozwolimy ci postawić na spocie po faworku :gwizdanie: albo 2
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
niema sprawy - pozwolimy ci postawić na spocie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no patrzcie jaką se konwersacje zapodali malutka a ty kiedy na spocie bedziesz co ?? co tam słychać kibole ?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
porażka bmw :gwizdanie:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dobry wystartowali już- [ALL B5] Wyświetlacz temperatury w liczniku przekłamuje
a może trzeba zrobić adaptację lub kalibracje czujnika- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
zdrastwujcie -no musze przyznać że fajnie tam było na torze PEPIN -ogólnie całą sobote zaliczam do udanych, szkoda tylko że wieczorem nie dałem rady do tego kina ale to już moje zgrzybiałe golenie nie dały rady- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Witajcie wszyscy którzy nie śpicie :siema:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ile wygrałeś ?? - SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00