Treść opublikowana przez fantastic
-
Dobrzy chiptunerzy
:shocked: i ja nic nie wiem - jakieś 2 lub 3 miesiące temu jeszcze nie robił
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
jaki tu spokój lalala.... :yeah: co tam ziomkowie słychać
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ej ja byłem pierwszy ......
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Witojcie obywatele ! Dzisiaj miałem luźny dzień - postanowiłem umyć furke, jak już to zrobiłem to stwierdziłem że przydałyby się małe wyprawki itp. zabrałem się za polerowanie, potem doszedłem do wniosku że trzebaby było umyć fele na jutro na zmianę - no i już . - za robotę zabrałem się o 17:00 bo do tego czasu śmigałem motórem po mieście, nawet zapytałem bardzo miłą panią z dużym dekoltem i w mini spódniczce z wrześni gdzie tu jest najbliższe lotnisko bo za 1 gogz. musze złapać samolot do Berlina dzionek uważam za pełen przygód - a co tam u was słychać moje czarni przyjacioły
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
o której jadacie kolację zazwyczaj?? a co chcesz się wprosić ?? BTW ja też chętnie bym wpadł na tosty :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to ja odpowiem śpiewająco może : :: niiiiic cieeekaaaaweeego ! :gwizdanie: każdy gdzieś wybył czy jak ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dobry jeszcze raz - no cieplusio jest na dworzu tak że aż chyba pójde motór odpalić i pośmigać
-
[B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos
No to teraz ci panie brakuje jeszcze zderzaka RS do kompletu :gwizdanie:
-
Dobrzy chiptunerzy
Masz odpowiedz 3 posty wyżej, do bezyny tak, z twoim silnikiem wybrałbym się do Rogala jednak - na 101% zrobi lepiej niż w GEKO
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
hej dizndobry - co tam słychać
-
[ALL B6] Światła w pozycji zero, czyli po odpaleniu świecą bez włączania
niema żadnej przyczyny - tak powinno być. światła drogowe działają tylko jak przekręcisz je w prawidłową pozycję, wtedy masz zmianę Nie masz czasem auta sprowadzonego z krajów skandynawskich ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Panowie Galowie - ja spi.... znaczy ide se spać ! jutro pobudka o 7:00 ! Dzięki za spota i do zobaczyska na forum za 2 dni
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:mysli:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Uważaj na siebieeee Adas
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
wielkie mi halo - już dawno :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
eee a wy te dwa ukryte pany to wyłaźić na powierzchnie a nie tak w podziemiach siedzicie :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Sławek już tak sie przyzwyczailiśmy że wpadasz często tu do wlkp że już jak swój chłopok jezdeś
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
o właśnie idę sobie zrobić kakao :kox: ochlapusy jedne :polew: JUTRO BĘDZIE KACOR GIGANT sorry za Caps
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ależ niema o czym gadać - jeszcze 3 mi zostały więc jakby kto chciał to pisać - w poznaniu będe jeszcze kilka razy to moe podrzucić
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
tetis a co wy tak późno wróciłyście :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
my też właśnie dobiłyśmy - dziękówa za przyjęcie i za zajedwabiste panie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
hyhy Nikusia to zaro nie weźmie, do tej godziny to pewnie już ma 0 we krwi a co dopiero w wydychanym :nabijasie: My zara na spota wyjeżdzamy
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Zindobry państwu ! Bartek Kuredu czy ty panie dzisiaj jechałeś za mną w pożnaniu ?? :mysli: co z kubicą bo nie oglądałem ??
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a mnie moje sprzęty zaskoczyły i same sobie time'a ustawiły , ot yntelygentne bestie IVE ja mam zegartek na korbke jeszcze ,,,,,, chyba już pora zmienić na jakiś elektroniczny taki amerykański
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
miałem wstac zegarek przestawić i co ? - było jak zwykle teraz jetsem godzine spóźniony