Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

fantastic

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez fantastic

  1. i Tobie tego samego [br]Dopisany: 25 Marzec 2009, 20:08_________________________________________________ Tomuś ciiiiicho bo obudzisz jeżyka
  2. * Poliuretanowe doskonalsze tuleje gumowe * Lepiej i z większą dokładnością zbierają wstrząsy * Precyzyjnie zaprojektowane i wykonane w dokładnej tolerancji Poprawa obsługi i skuteczność tłumienia tak po krótce
  3. co tu taka cisza się zrobiła ? BTW mam pół litra przed sobą i moge się podzielić - chce ktoś ?
  4. Madas jak tam mała - lepiej już ?
  5. Dzięki za fspaniałom atmosfere chopaki i laski, za cytrynówke i za sztuczne ognie - no cieszyłem się jak dziecko. było naprawdę miło
  6. ciebie za piątaka* *żartuje ofkors
  7. dzięki , mnie też się podoba :gwizdanie:[br]Dopisany: 25 Marzec 2009, 19:02_________________________________________________jak się zrobi ciepło to wpadnę na spota PEPINA uczyć jeździć więc jakby co to uważajta żeby kto pod koła mu nie wpadł
  8. Proszę bardzo
  9. używajcie .... smak z tego kubka :kox: a jak sie któryś zbije to oddasz mi swój :gwizdanie: Sławek dorprodukuje następną setkę może to będzie jeszcze okazja na zakup Byłem właśnie motor odpalić po długim śnie zimowym, przejechałem się 400m i muszę stwierdzić że kur..... zimno jeszcze je
  10. ja widziałem tam tylko 3 - wniosek z tego taki że wywaliliście cały karton towaru w piątek [br]Dopisany: 25 Marzec 2009, 17:34_________________________________________________Sławek chyba będe domawiał kubeczki zaniedługo żeby cały serwis mieć w domu - w razie czego przewidujesz jakąś promo za hurt ?
  11. :polew: :decayed: Adasia od razu polubiłem za ten 3 kartony towaru co miał w jałcie
  12. dzindobry Adasiu - jak sie spało kochanie
  13. spoko - nie taki Madas straszny jak go opisują, gdzieś tam w środku jest małe ziarenko dobrego człowieka
  14. IVE nie fikaj bo zara Madasa na ciebie naśle
  15. co mi tu brwiami ruszasz wiater ci robi żeby schłodzić tak poważżżnie rozgrzany mózg
  16. fantastic odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    no to conajmniej 0 4 za dużo, ja za Kneht-a dałem 28żł
  17. bo nie pytałeś - tak rzadko na spoty sie przyjeżdza to sie zaś mało wie :gwizdanie: zapraszamy w niedziele - będziemy razem prawdopodobnie
  18. było już nieraz na forum że power boxy szkodzą autu, wystarczy poszukać
  19. a dobre są
  20. fantastic odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    wymiana fitra paliwa w benzynie to jest chyba co 30 tys. km więc 25zł to koszt niewielki a auto od razu ma lżej i pewnie też mniej pali
  21. Kuredu każe se na pan wołać więc Ive uważaj żeby cie nie opitolił na zlocie jak będziesz
  22. :shocked: Nie przejmuj się Azunia - ludzie mają różne zboczenia a tak na poważnie to samo sformatowanie powinno wystarczyć - albo po prostu sprzedać fona bez karty jak miałeś tam to czego inni oglądać nie powinni mały zboczuchu :nabijasie:
  23. panowie OT sie robi - o czujnikach zmierzu jeste osobny wątek, zapraszam do niego ja mam pytanie: jeśli dobrze was zrozumiałem to czujnik zmierzu i czujnik deszczu są w obudowie lusterka i szyba niema nic z tym wspólnego, będe wymieniał szybę i szukam info na temat podłączenia czujnika deszczu, -czy dużo jest z tym rezania -jakie podzespoły są potrzebne oprócz odpowiedniej obudowy lusterka ? jakiś moduł lub inny element sterujący ? -czy czujnik deszczu i zmierzchowy są zawsze razem w obudowie tzn czy jeśli jak mam zmierzchowy to deszczu też ? opis do B6 2004 rok [br]Dopisany: 25 Marzec 2009, 14:53_________________________________________________wieści z ostatniej chwili - szyba jednak ma coś wspólnego bo byłem przed chwilą zamówić i gościu mi powiedział że tam do czujnika deszczu jakieś kabelki dochodzą

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.